Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:37

Zarinya Nenaděláš nic, můj brácha to samé, jen ten covid ještě neměl. Hučí do něho rodiče, děti, kamarádi a je to marný, je to marný, je to marný. Přitom blbej on není, je s ním sranda, děti má úspěšný, šikovný.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:43

Kan ja jsem z tech antivaxeru normalne unavena.Zda se mi,ze je jich kolem me nejak moc a ty kecy.....

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:48

Zarinya Já mám tedy jenom jednu kamarádku, ona celá ta famílie chodí k lidovému léčiteli, nechávají si nějak detoxikovat a odblokovávat celé tělo dost často a ten jim řekl, že ještě 3 měsíce a celej covid končí i ten tlak na neočkované a hlavně se s očkovanýma nemají hádat.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:49

Kan

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:52
Reakce na Zarinya:

Kan ja jsem z tech antivaxeru normalne unavena.Zda se mi,ze je jich kolem me nejak moc a ty kecy.....

​Jsem na tom stejně. I v mojí rodině jsou dva tábory. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:57

Prosím vás, před pár dny na mě vyskočil jakési veřejné vystoupení nějaké MUDr Moniky Waksmundské, která apelovala na veřejnost, ať se neočkuje. Znáte to jméno? Je ona normální? 

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:07

Dalia normální zcela jistě nebude, ale teď mě zajímá jak se daří tobě?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:07

Dalia už máš po testu? A jak se cítíš?

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:09

Dalia V noci jsem na tebe myslela, jak se daří?

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:12
Reakce na Dalia:

Prosím vás, před pár dny na mě vyskočil jakési veřejné vystoupení nějaké MUDr Moniky Waksmundské, která apelovala na veřejnost, ať se neočkuje. Znáte to jméno? Je ona normální? 

​ta neni asi normalni.continuityjednou davala odkaz, kde jeji tvrzeni vyvraceli. Pamatuju si to, protoze jedna znama na FB potom dala odkaz na keji kecy a  ja  pridala ten od continuity (poprve na nejaky antivax) s komentem:"jiny  nazor "a  ona na me hned zautocila, ze kazdy,  kdo nesouhlasi, je antivaxer a oni jen siri osvetu

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:28

Ted hlavne jede ta petice lekaru proti natlaku na ockovani. To bude pekny prusvih, plno lidi se tim bude ohanet, protoze pan doktor rekl, ze?

Dneska jsem opustila chatovaci skupinu s tou moji antivaxerkou, uz mi to nedelalo dobre. Trochu me to mrzi, byla to takova ta support skupina sousedek, ale tohle se fakt uz nedalo cist. vite co? Hrozne se mi ulevilo. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:29

continuity Evaeva Kan Včera jsem byla na testu, výsledek ještě nemám. Dnes jsem se poprvé vzbudila bez teploty a i v tuto chvíli mám 36,7, tak mám z toho radost. Jinak se cítím strašně unavená, pořád bych spala, hodně kašlu, ale přechází to do mokrého kašle a smrkám jako o závod. 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:30

Já mám 3. dávku, sedím v práci, nejsem schopná nic, tak sledujem pohádku.Nemůžu se dočkat, až si lehnu.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:32

Dalia i v mojí rodině jsou dva tábory. Je to strašně unavující, rodina byla pro mě vždycky jistota, samosebou že probíhaly nějaké spory, ale když o něco šlo, člověk vždycky věděl, že v rodině najde podporu a pomoc. Naštěstí jsme na stejné vlně s manželem, taková minijednotka mezi mlýnskými kameny.

Doufám, že tobě už je lépe a port se brzy vyřeší...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:34

Dalia Než jsem se vyžvejkla...nejsem odborník, ale zní mi to, jakože nemoc z těla snad odchází

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:36

Mohučanka no,presne.jesteze s manzelem na jedny vlne.To uz by me dorazilo.

Staci,ze praci to jede kazdy den.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:41

Dalia to je dobře, že je ti lépe, teď ještě, jaký bude výsledek. Ale zdá se, že je to na dobré cestě.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 11:50

Mohučanka Děkuji, ano, to se pak vyřeší. Věřím, že když se neproplachuje a nehnisá, tak to do vyléčení tady toho ha*jzla vydrží.