Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline continuity
Avatar
33436 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:00

Evaeva já jsem podle filozofie, COVID + alespoň jedna dávka starší nechala naočkovat s tím, že uvidíme jak to bude po první dávce. Nebylo nic, tak dostala druhou. 

U této teď nevím, protože se mi to zdá brzo. Kdybych se dovolala k doktorce nechala bych ji nabrat štítnou zlázu, co je stejně potřeba, a k tomu ty protilátky, ale celkem se mi ji tam nechce tahat jen kvůli protilátkám, které jsou stejně problematické. Ony jsou obě dost podtlakové, po odběru se mi vždy půl dne motají. 

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:04

continuity to je opravdu zvláštní, třeba to už taky měla, možná někdy, kdy by tě to ani nenapadlo. Kolem nás byly všechny děti bez příznaků, jakože opravdu vůbec nic. 

Teď se někdo ptal na Dejvické partě, kam s dětmi na protilátky. Tak to možná už jde. 

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:08

Zarinya díky, před chvílí dorazil, nemá čich, ucpané dutiny,snad se to nějak nezhorší.Sedime u TV v respiratotech .oddelene ložnice pripraveny

Offline continuity
Avatar
33436 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:09

Vlm držím palce, ale keď je očkovaný, bude to dobré. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:09

Vlm achjo.ale trochu jsi me i rozesmala.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:15

continuity Děti se budou očkovat třetinovou dávkou. Já nevím, no, je to těžké. Asi bych volila očkování, pokud bude dostupné ještě v této vlně, což asi jo. 

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:16

continuity očkovaný je,snad se to nezhorší a já to nechytnu.Zarinya snažím se zachovat nadhled, stát to na začátku,byla bych pološílená,

Offline continuity
Avatar
33436 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:30

Evaeva no já vím, bude to od 13.12., ale teď jim tam stejně nemůžu poslat, minimálně dokud se nevyřeší ta bolest hlavy + alespoň 14 dní. A to už bude třeba víc informací, jak fungují ty aktuální vakcíny na Omicron. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:39

continuity Mně by třeba leden taky přišel lepší. Zatím to nech koňovi.

Online dzizisketa
Avatar
7427 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 21:55

Já vím, že už se diskuze posunula, ale ty antioktinanty mě pobavily.

Já se nedávno dostala do diskuze s jednou antivaxerkou, ale fakt ortodoxní dezinformátorkou. Tu úplně děsila přítomnost lipidů ve vakcíně (přesně to nevím, jak to psala ona už si nepamatuji a přiznám, že jako očkoovce detailní složení vakcín neznám, takže tohle je samozřejmě hrubě zjednodušené) a to, že v těle vyvolají tvorbu radikálů. Děti má v domácím vzdělávání. Což mi byl vždy sympatický koncept, ale myslela jsem, že ho volí lidé, kterým nevyhovuje způsob učení, ne fakta. 

Offline marieu
Avatar
4473 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 07:09
Reakce na dzizisketa:

Což mi byl vždy sympatický koncept, ale myslela jsem, že ho volí lidé, kterým nevyhovuje způsob učení, ne fakta. 

​tos napsala perfektně!

hlásím, že jsem po třech dávkách s třemi pozitivními c domácnosti zůstala negativní- aniž bych tedy používaa doma respirátor a rukavice (vzhledem k okolnostem, kdy první příznaky byly u dcery týden před pozitivním testem...bomba! 

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 07:10

dzizisketa no fuj, lipidy!!!!

Offline Lamicka
Avatar
13333 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 07:27

dzizisketa  pro ne to ale fakta jsou!!

Jak mam tu znamou antivaxerku v chatovaci skupine kamaradek, tak ona posila clanky z dezinfornacnich webu, vse podava pomerne agresivnim stylem. Treba ja reknu: "Ano, treba se casem ukaze, ze jsme mohli naockovat jen rizikovou skupinu, ale ted nic nevime a proto je nejlepsi cesta, jak z toho ven naockovani vsech. Podivej se na Portugalsko." Ona na to reaguje: "Nejlepsi je prirozena imunita! Vy ohrozujete svobodu a demokracii!"  

Kdyz ji dame nejaka konkretni cisla, tak reaguje: statistika je variabilni, zalezi na interpretaci. 

Deti ockovat je zbytecne, vzdyt to neni smrtelna nemoc, prodelani covidu je pro deti prospesne.

No a dospelo to do faze, ze nam posila dezinformacni clanky a my na to radsi nereagujeme.

Po Slavikovi me napadlo, zda to nejak nesouvisi s Janeckem, ma dite u nej na Duhovce, jedou takovy komunitni styl, propojeni skola-rodic. Jestli si tam takove informace nepredavaji a neutvrzuji se v tom, jak je ockovaci pharmalobby zla.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. prosince 2021 07:48

Lamicka variabilní statistika to je jak vedle z vtipů

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 07:59

dzizisketa no a kdo ma prospech z toho cpani lipidu do lidi? Zase ti farmakosmejdi a jim podobni, co vyrabeji tablety a ruzne pripravky na hubnuti! Spiknuti je to!! Ale ja jsem na ne vyzrála, lipidy si obstaravam sama a nehubnu!

Offline moora
Avatar
7500 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 08:01
Reakce na 711990:

dzizisketa no fuj, lipidy!!!!

​ale lipidy jsou hodne fuj!

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 08:02

Kokoska jojo, nejlepší jsou přirozené lipidy, nejlépe z čokolády

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 08:05

INCOM1 nas nedostanou!

Offline 711990
Avatar
17089 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 08:30

moora INCOM1 Kokoska jste bozi

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. prosince 2021 10:32

Moje neockovana sestra ma kovid,najednou dostala o sebe hrozny strach tak si doslova vydupala protilatky.V nemocnici jen neockovany,dost je prej personal zpucoval.

A zmenila nazor na ockovani?Ne!

to je fakt strasny.