Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 31. května 2021 13:19

Pavlena Trochu koketuji nechat to taky na podzim. Přes prázdniny by mohla povyrůst či přibrat a ještě by se stihla hematologie, protože teoreticky by mohla mít trochu problém se srážlivostí. Nic velkého, ale asi pro jistotu...

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 31. května 2021 13:42

Docela by mě zajímalo, kdyby tu někdo dokázal udělat dotazník, jaký tu mají všichni názor na očkování . Vždycky je slyšet nejvíc jen pár lidí.  Já se dala, ale vůbec nad tím nejásám a dobrý pocit z toho tedy vůbec nemám. 

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 31. května 2021 13:55

Tak se pridavam, Pfizer mi jako kojici dali uplne v klidu, i kdyz jsem doktorce na rovinu rekla, ze dite sice uz dostava prikrmy, ale skoro nic nesni, takze je vyzivou uplne zavisle na mne, tak doufam, ze mi po nem nebude nic vyrazneho. Manzel byl jeden den unaveny, jinak nic. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 31. května 2021 14:26

Tak když statistika, tak já ten Pfizer před skoro třema týdnama. A naprosto žádná reakce. Nothing. Ani ruka nebolela, ani místo vpichu, to jsem si po odlepení náplasti ani nenašla. Takže asi vitamín, však jsem pozdravila

Jenže: dneska zas interakce s mojí báječnou obvodní, sice kvůli tátovi, ale neopomenula se na očkování zeptat, předtím mne od něj zrazovala a důrazně nedoporučovala. Takže když jsem to tedy přežila, tak podle ní jsem ten případ, co si nevytváří žádné protilátky a je mi to tedy celé na dvě věci. 
Tak já si snad zas na svý náklady na ty protilátky zajdu. Ne kvůli jejím kecům, ale zajímá mne to z vědeckého hlediska, mám ty dva negativní výsledky těsně před, tak schválně, jestli je to očkování pravý.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 31. května 2021 14:36

Jo a byla jsem po roce na testu. Já to nepotřebovala doteď, pořád HO a domácí vězení.

A tedy, tohle bych si nechala dělat desetkrát denně. Pohoda dvacet. Jako trocha nepohodlí, slzy vyhrkly, ale když to srovnám se svou první zkušeností tenkrát v tom autě, kdy mi po zákroku krev tekla dva dny, migréna jak prase a oko mi cukalo 4 měsíce, tak to je jak srovnání odběru krve s lumbální punkcí (a že jich mám za sebou dost)

Takže fakt záleží, jak je ten odběratel šikovnej. Ta bachařka, co mne tenkrát přišpendlila k opěrce na zadním sedadle, tak ta mne bude strašit ve snech ještě dlouho.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. května 2021 14:42

Jennyfor já chodím u nás do takové mobilní buňky, a přesně úplně v pohodě. A ještě si sebou můžu vzít děti a nechat je tam venku a pořád na ně vidím. Za pět vteřin hotovo.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 01. června 2021 11:00

Proč já ten pin2 pořád nemám? Je to už 6 dní. Asi teda přetížený očkovací centrum?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. června 2021 11:10

Aranel Mně ho poslali zrovna dneska ráno, už jsem byla trochu neklidná, taky jsem se registrovala hned co tu naši skupinu otevřeli. Termín v pátek. Ale prej když si tady postěžuješ, tak přijde, takže už? :))

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 01. června 2021 11:25

Karoleena Ještě ne, ale nečekala jsem v noci dravě u notebooku a registrovala se až dopoledne. Tak to odpovídá.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 01. června 2021 12:24

Aranel ja jsem dokonce 2x menila ockovaci misto, a vcera uz me bodli:) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2021 15:26

Tak už jsem taky očipovanáv O2 to běží jak na drátkách, samé postupující zástupy lidí, že bych i věřila tomu, že z nás roboti budou.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 01. června 2021 19:04

Evaeva že? Vojákům to tam šlape jak hodinky. Mně potom jel přímý autobus domů až za 25 minut, tak jsem ještě skočila do Harfy, koupila kalhoty sobě a synovi, v květinářství nějaké sazenice a trafice chlazenou colu, to vše bez dětí, prostě super den. Klidně bych se nechala čipovat častěji

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2021 19:06

Pinot Noir Takže zvracení a průjem? V práci už asi dvacet lidi během 48 hodin. 

Jedna z teorií je, že mají všichni oslabenou imunitu z nošení roušek, ale já vím, že za to můžou Pinotovi

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 01. června 2021 19:17

Ahaa tak už je to jasné

Z denníka n:

Sme červená krajina a pri vycestovaní musíme do karantény, pretože sme posielali európskej agentúry nesprávne čísla.

Česi nás na základe semaforu ECDC vedú ako červenú, teda vysokorizikovú krajinu, čo je tretia kategória na päťbodovej škále.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 01. června 2021 19:24

Mha můžu to ještě vylepšit o zánět spojivek?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2021 19:30

Pinot Noir no skoro tak. Já sice v harfě byla jen pro svačinu, ale zase to mám domů půl hodiny metrem. To je hodina nerušeného čtení

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 01. června 2021 21:09

Aranel Já ten PIN 2 taky nemám, jsme mladý prostě a asi v nekterejch krajích ještě neprisla rada 

ionicera Já teda nepřispívam do statistiky. Ale sambo teď to očkování furt odkládá, že je teď hodně unavenej. A já jsem z toho teda na palici, protože je schopnej to odkládat klidně do podzima. A nadšená nejsem, sama za sebe, at si klidně zase marodí, ale když to chytne, tak je téměř jistota, že to chytnou zase děti. A ty už to měly v prosinci. Takže jsem pěkně nasrana. 

Jakoby víš co, co chceš dělat jiného? Byt furt zalezla v nore? To očkování je jedinej možnej způsob, já bych to teda každej rok mít nechtěla a kdoví co by to opakovaně dělalo.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2021 21:24

Pinot Noir Jen počkej, co ti pošlu... Mám na zahradě kosy! Vytahují sazenice ze země.

A ke koronaviru - otevřeli bazén. Chtěla jsem vzít děti plavat. Ale ne, napřed je musim objednat na testy, školní nám neuznají. ... Asi půjdu tajně a sama.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 01. června 2021 21:56

Mha znáš teprve nahrejvaji vodu. Starší má v patek PCR. Mladší chodí do jedné ze dvou škol v celé městské části, kde se to jaksi nepovedlo. "Je to z organizačních důvodu nutné".

Offline nika
Avatar
682 příspěvků moje polička 01. června 2021 22:04

Mha jsem rada, ze mam velke deti a nemusim to resit. Takovou rodinnou dovolenou s malymi detmi v ČR si ted neumím ani predstavit. Pred kazdou atrakci shánět testy. Tak muzete byt na samote u lesa, ale ne kazdeho to bavi.