Koronavirus

28. března 2020 09:01
Online JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 02. června 2021 11:36

Liesel děkuju, my čekáme kolektivně, sambo je starší o necelý měsíc

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 02. června 2021 11:44
Reakce na mirajo:

„Momentálně z fotoaparátu telefonu QR kód skutečně nikam neodkazuje, ale je tam dlouhý řetězec informací. Tedy data v QR kódech jsou, ale nahrát a propsat půjdou až do aplikace, kterou plánujeme spustit v druhé polovině června,“

​No ale jmenuje se to Digital Covid Certificate!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. června 2021 11:48

Zuzuli no presne.Ja byla nekolikrat v poslednich letech ockovana kvuli praci a vzdy sem predem byla upozornena na bolest ruky,unavu,teplotu...a doporuceni 2,3dny vynechat Sport a fyzicky aktivity.

Ale ted je s tim hrozny problem.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 02. června 2021 11:54

barbucha To bude asi zkratka pro dlouhý řetězec informací

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 02. června 2021 11:58

mirajo 

Ale hodně dlouhej!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. června 2021 12:04

Zuzuli Já se teda ionicera omlouvám, že reaguji za ni, ale ona tady už několikrát psala, že měla pravděpodobně po souběhu očkování únavový syndrom. Tady nejde vůbec o vedlejší účinky jako je bolavá ruka, nebo pár dnů nepohody. Myslím, že tyto pár dnů trvající vedlejší účinky tady nikdo neřeší a důvodem se neočkovat to snad u nikoho není.

Jinak s Tebou souhlasím a očkovaná jsem.

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 02. června 2021 12:05

JankaM My jsme to s mužem v HK a Pardubicích vzdali a přehodili to na Hlinsko, tak doufám, že nejdýl zítra ten PIN dojde.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2021 12:10

Kan si ten papír vyfoť. Jinak souhlasím, tohle se mohlo programovat už rok. Ostatně i jako ten registrační systém na očkování.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 02. června 2021 12:23

nonemy díky. Ano, tak to je. Bolest ruky, teplotu, týdenní únavu vůbec neřeším. Jen mám strach z těch dlouhodobých . A na neplodnost po očkování nevěřím. ???? Ale na to, že ten vir je volajaký čudný,  jo.   Když ono je to těžké, zkušenost je nepřenositelná a tisíc lidí to dá v pohodě  a 1001. ne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2021 13:55

U nás v domě pořád někdo vyvěšuje konspirační "informace"Už jsem sundala dva papíry.

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 02. června 2021 13:57

Evaeva 

Ale tak je při tom nech... ještě bych tam připsala něco jako Všichni tady umřeme! apod.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 02. června 2021 13:59

A je to tu!

https://nasregion.cz/smuclerovi-ochrnula-pulka-obliceje-muze-za-to-vakcina-pfizer-216180/

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2021 14:00

barbucha víš co, mě to štve tak nějak z principu. Je to domovní nástěnka, má obsahovat informace o domovní schůzi nebo že někdo bude vrtat;) Ale přiznávám, že mě to taky napadlo, ale nemám chuť na nějaké dopisování.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 02. června 2021 14:00

Evaeva ten certifikát trvá, protože to dělají na úrovni EU, aby to platilo ve všech státech, takže data že všech států a čtení dat ve všech státech všechno propojit. A navíc GDPR, protože osobní data.  A schvalena legislativa k tomu. Osobně přiznávám, že jsem příjemně překvapena rychlostí 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2021 14:01

Zuzuli ja bych tvuj prispevek vyvesila do doskuse jako prvni, aby na nej kazdy narazil a byl nucen precist si ho jako prvni. 
Diky !

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2021 14:01

MaeGandal díky za informace. Já popravdě myslela, že mi bude stačit ta kartička, co jsem včera dostala.

Offline Kan
Avatar
7006 příspěvků moje polička 02. června 2021 14:06

Zuzuli Naprostý souhlas. včera jsem měla v ruce očkovací průkaz dospělého syna a podle očkování to vypadá, že jsme z něj chtěli cedník. Do deseti let 18 vakcín, poslední byla 2010 tetanovka.

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 02. června 2021 14:11

ionicera beztak někde po té papule dostal a bude to vydávat za nežádoucí účinky

Offline Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 02. června 2021 14:12

Nevšimla jsem si, že by se tu ty vedlejší účinky řešily jako velký problém . Normálně sdílíme svoje zkušenosti, ne? Teď to vypadá, že vadí, když někdo napíše, že ho bolela ruka. A že jsou děti očkované často... No, jsou, ale to neznamená, že to beru na lehkou váhu, na každé očkování s dětmi jdu s minimálně lehkými obavami. To ale neznamená, že jsem antivaxer. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 02. června 2021 14:15

AprilTwelve 

Měli mu dát hned i z druhý strany. Blbec jeden.

„Jiné komplikace jsem už naštěstí neměl. Ale u vakcíny Pfizer je známo, že ta má nejvíc vedlejších účinků, i když se o tom nejméně mluví, protože si sama zaplatila masivní reklamu, aby vydělala co nejvíce peněz,“ sdělil Šmucler webu.