Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Makara
Avatar
2252 příspěvků moje polička 18. května 2021 22:36

AprilTwelve moji juniori  (16,18,20) se do ockovani nehrnou, ale vzhledem k tomu, ze chteji cestovat, tak je jim jasne, ze s ockovanim to bude jednodussi, ne-li jedine mozne. Hlavne u tech starsich pro delsi studijni pobyty. Ja I manzel uz mame prvni davku Pfizera za sebou. Bez neprijemnosti, jen nekolikadenni zvysena unava. Takze potomky nechame naockovat hned, jak to bude mozne.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. května 2021 22:50

Takový dotaz, řešíme to teď doma. Já jsem živnostník, můžu si udělat samodomo antigenní test a následně si vydat potvrzení například pro návštěvu restaurační zahrádky? Teď se mluví o tom, že už nebude možné se tak často nechat zadarmo testovat, ale plně očkovaná budu možná někdy v srpnu.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 18. května 2021 22:55

continuity No dám, s radostí !!

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 18. května 2021 22:58

Fiction tak díky za spolupráci.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 19. května 2021 00:18

Fiction Díky, mám zastání! Na zdraví ! 

I když ten  důvod je spíš . Fakt jsem dneska v první chvíli po přečtení tý zprávy asi dvě minuty jenom skučela "Já už nechci!"

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 19. května 2021 00:22

continuity Já teda taky doufám, že je to spíš hlučná menšina, jsem asi navzdory všemu v hloubi duše furt trošičku optimista. Ale pesimista ve mně se obává,  že byť menšina, bude pořád dost velká na to, aby dokázala většině dost zavařit.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 19. května 2021 00:43

Fiction - já ti rozumím, ale myslím že odpíračů nebude tolik. Já znám teda 3  důchodce, jinak všichni co můžou už jsou očkovaní. Ono kvůli normálnímu životu půjdou na očkování i ti mladší, možná teď trochu páskují, ale půjdou. Cestování je velká motivace, nebála bych se toho. Krom toho dost lidí to prodělalo a nikde nejsou evidovaný

continuity - taky jsem byla včera, cítím jen bolest ruky. 

Já chci nějak věřit že už bude vše cajk. Únava ze všeho je velká, přes léto bude klid a na podzim jsou volby. Této hrůzovlády se zbavíme 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 19. května 2021 07:28

jitřenka Této hrůzovlády se zbavíme 

jo. a prijdou pirati

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 19. května 2021 07:38
Reakce na continuity:

Prosperina

Já si myslím/doufam, že tleská taková ta hlučná menšina. 

Třeba to Šmuclerovic Twitteru rozhodně nejsou jenom přitakávači.

​Mně přijde, že ta menšina roste. Úměrně k tomu, jak dlouho už to celé trvá i jak epidemie slábne.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 19. května 2021 07:48

viktorka_od splavu - já už se smiřuji s tím že vše bude lepší než tohle.  Nic dobrého  nám tohle rozkradení v budoucnu nepřinese. Jak vidím ty nehorázný zlodějny,  je mi zle. 

Offline žluťásek
Avatar
7636 příspěvků moje polička 19. května 2021 07:48

Fakt už zas zrušili dřív roušky v kadeřnictví a ve fitku, zatímco děti sedící v lavici ve škole si je ponechaji? Tvl

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 19. května 2021 07:49

jitřenka velky, velky omyl...

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 19. května 2021 07:55

viktorka_od splavu myslis ze pirati budou hrozny? 

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:00

žluťásek Jo.

A všechny tyhle voloviny samozřejmě zvětšujou tu hlučící menšinu. Proč musej otestované děti sedět v rouškách třeba. Nikdo se ani nepokouší jakékoli nařízení lidem vysvětlit.

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:04

rasaNori I kdyby byli hrozní (nevím), nebude za nimi ta síla peněz, estébáckých složek, kontaktů, podpora komoušů a Zemana. Tohle je promyšlené předvolební strašení, které se rozjelo, jakmile první průzkumy ukázaly volební preference.

(Nejsem jejich volička)

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:15

já díkybohu neměla teď čas to sledovat a žeby tady si to už připravovali?

​hned jsem si vzpomnela na lonske jaro, kdy kamaradka byla povolana do skupiny, ktera nakupovala rousky za ty nehorazny prachy a kdyz se zeptala, jak prisli na tu cenu za ks, kterou kazde rano nekdo napsal na tabuli, tak ji rekli, at se nepta. Druhy den uz se mohla vratit ke sve agende...

Dalsi kamarad na jinem ministerstvu pripravoval navrhy kompenzaci a davek, pry vsechno slo do kose a az z medii se dozvedel, ze to udelali uplne jinak, aniz by to nekdo z uredniku navrhoval. Pry se tohle nikdy predtim nedelo. Babis si dela co chce. 

Offline Magráta
Avatar
7774 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:33

jitřenka já byla taky včera, do statistiky přidávám, že mě bolí ruka a jsem taková unavenější (jsem po covidu, což jsem nahlásila, a žádný problém)

jinak v očko centru ČR skvělá organizace a všichni moc milí

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:39

Lamicka Strašný. A je toho tolik, co ani netušíme.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:42

Teď ráno jsem na Radiožurnálu vyslechla rozhovor s dr. Vašákovou. Ona v 4/2020 dala rozhovor Reflexu, kde covid popřela, varovala před opatřeními. Nikdo tehdy na 100% nevěděl, co covid skutečně umí, nechápu tu jistotu, s jakou dávala "fundované" rozhovory o něčem, o čem ani ona nic nevěděla. I ona se proto podílí na podcenění covidu našimi politiky. Vašáková nyní nemá žádnou sebereflexi a cítí se na to zase rozhodovat. Já jí teda nedůvěřuji.

Další rozhovor dává dr. Hoschlová, jen z titulku: "Covid je nafouknutý" ....   hm....... já ho tedy nenafoukla, ty nemocní prostě nemocnice spontánně naplnili, nikdo je tam (patrně z nás "nafukovačů" nezval). Kdyby bylo dostatečné testování a trasování, nemuselo ke kolapsu dojít.....  Teď zase, stejně jako loni v září a potom před Vánocemi, předčasně jásáme.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 19. května 2021 08:49

Fiction mne uz to fakt vubec ani nelaka sledovat, nema to smysl, zas nekde narazime do zdi:-( co mi chybi nejvic je nejaka jasna vize, cil. je jasne ze "promoreni" je kravina, eliminace taky, a ockovanim se to imho nevyresi pri dnesni urovni propojeni celeho sveta-i kdyz nekde naockujes 100% tak ti do toho hodi vidle nejaka mutace z indie. nevidim vubec smysl v nicem, bohuzel:-(

myslim ze urednici nadseni ze smrsti potvrzeni a covidpasu nedomysli, ze ten vir si z toho fakt nic nedela