Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:28

Turduspilaris

Držím palce, ať jsi brzo zdravá kvíčala.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:31

Turduspilaris drzim palce, az je to uz za vami!!!

tv protoze ty testy co si delate, jaou bohuzel naprosto naprd

Offline Turduspilaris
Avatar
58 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:32

A děsně mě stresuje šéf (popírač, covid je výmysl nebo rýma). Pracuju v malé firmě jako účetní a holka pro všechno. Volá mi každé dva, tři dny, kdy už příjdu do práce. Nakupuje na faktury materiál, ale neumí ani zaplatit fakturu a navíc mi je neumí ani poslat mailem. Všechno bylo vždycky na mě. Zřídila jsem si aspoň vzdálený přístup ke svému PC v práci a udělala výplaty pro zaměstnance. Teď samozřejmě má být přizníní k DPH, kontrolní hlášení, faktury pro zákazníky. Občas k tomu sednu, ale vydržím max 20 minut a jsem úplně v háji. Myslím, že tohle mi hodně přidává, protože jsem byla zvyklá mít všechno a včas hotové. Před covidem jsem byla zdravá, vitální a silná ženská (nebo jsem si to aspoň myslela), teď mám pocit, že jsem totální troska. Navíc se mi za 10 dní vdává dcera. Mají maličkou svatbu, ale mě moc mrzí, že jí nemůžu vůbec s ničím pomoct. Mám pocit, že jsem totálně selhala.

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:46

711990 muž je ten samy případ, protilátky mu ještě neměřili, ale to info z IKEMu taky dostal. Kdyby ta situace nastala, tak přemýšlím, jak by to proběhlo. Nejsme Pražští, jestli by mu to píchli v naší nemocnici, nebo bychom museli do IKEMu

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:48

rozarka a mate to tam hodne daleko? Ja prave nevim, jestli jsou schopni i hospitalizovat s covidem? 

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 07:51

711990 Daleko ne, Liberec, spíš člověk neví, jak to jednoho sejme. To je pak každá cesta dlouhá. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:03

Turduspilaris Držím palce, ať se z toho brzy vyhrabeš. Šetři se, nesnaž se přemáhat, kdž to nejde. Práce neuteče, nemá nožičky.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:08

Turduspilaris  Držím pěsti, ať to rychle a bez následků zvládneš!

Offline Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:09

Turduspilaris držím moc palce, ať jsi brzy v pořádku 

Muž měl horší průběh než já, začalo to tím, že ztratil čich a chuť a pak nastoupily vysoké horečky a 2x omdlel (jednou se probudil v kaluzi krve, jak se bouchl do hlavy)... teď snad už dobrý, ale u covidu radši neříkám nic...ale pořád se zadýchává a připadá mu, že nemá vnitřnosti 

Já měla lehký kašel, asi 2 dny mě bolely klouby ale po týdnu mě tak začala bolet hlava, že jsem brečela bolestí... A zhoršil se mi tinnitus 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:14

Turduspilaris nic si nevycitej a mysli na sebe,na svoje zdravi.Na tlacejiciho sefa bych byla asi trochu zla.Brzy se uzdrav.:-)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:42

Turduspilaris samozřejmě, že neselhala, nemůžeš za to, že jsi nemocná. Dcera to určitě chápe. Ty se co nejvíce šetři, odpočívej, ať se co nejdříve uzdravíš. Moc držím pěsti, ať je ti co nejdříve lépe!

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:49

rozarka to je pravda. No drzim nam palce, at to nemusime resit!

Offline Turduspilaris
Avatar
58 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 08:54

Moc mi pomohlo, že jsem to sem mohla napsat. Chodím jsem už dlouho (jen číst) a mám to tu moc ráda. Vím, že každá nemoc chce čas. Jen zatím je to půl kroku dopředu a krok zpátky. Děkuju Vám všem za podporu.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 09:22

Turduspilaris Ježišmarja, drž se,  ženská, ať je ti brzy aspoň trochu líp. A na šéfa kašli, prostě jsi nemocná, vím, že chceš mít v pořádku termíny, ale v konečným důsledku (pokud nejsi daňový poradce), je účetnictví zodpovědnost majitele firmy (no, proto na tebe tak tlačí). Ale troufl by si tahat z postele nějakýho řemeslníka nebo řidiče s horečkama? Je strašný, jak spousta lidí předpokládá, že účtovat a počítat daně můžeš v podstatě i z operačního sálu

Offline rozarka
Avatar
3980 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 10:21

Turduspilaris Ať je ti brzy líp, být nemocná a ještě ve stresu, co na to šéf,

711990

Offline Turduspilaris
Avatar
58 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 10:22

Isca Chlapům na dílně si to nedovolí. Poslali by ho do háje a nepřišli by vůbec. On je cholerik, neuznává ženské jako takové (jen jako sexuální objekty). Už má 66 let a hrozně zapomíná, ale prachy jsou přednější. Je s ním špatné pořízení, několikrát jsem za něj něco žehlila i se zákazníky. Stejně mi to dá pak sežrat, umí báječný psychický teror. A vlastně, když ženská sedí u počítače, tak nic nedělá a odpočívá. Žiju na Valašsku a tady pokud člověk nechce k pásu, tak moc příležitostí není. (Včera mi volal, že nedokáže vyměnit papírovou pásku v platebním terminálu a zákazník si přeje platit kartou, to musela být zas komedie ).

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 10:27

Turduspilaris Ježiš to je blb!  Já mám dneska za úkol připravit si do angličtiny téma muži a jejich vtahy k ženám v naší kultuře, učitelka je Egypťanka, tak prý si to porovnáme....tak teď abych to celý předělala!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 10:35

Turduspilaris no to te lituju dvojnasob, telefon bych vypnula tohle ti fakt neprida. zivot je prednejsi, chces videt jak dcera zaklada rodinu. muz pri covidu prvne taky pracoval, ale pak uz to neslo nastesti sefa ma normalniho. odpocivej a kdyz to bude horsi tak supej k doktorovi bez ohledu jestli se mu to libi nebo ne!

Offline Turduspilaris
Avatar
58 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 11:38

Garfie Studijní materiál by on byl skvělý, sociolog i psycholog by si ukroutili hlavu.

Offline Lenka22
Avatar
1636 příspěvků moje polička 22. dubna 2021 12:58

Turduspilaris panebože, to je ale blbec. Byla bych na něj taky zlá.