Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 18. dubna 2021 11:19

Sweet Potato já nechci nikomu nic zakazovat, já jsem jen chtěla vědět, čeho se někdo bojí na testování, protože já osobně jsem ráda, že mám pravidelnou kontrolu své negativity

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 11:46

Testy, velmi zajímavé 

https://www.info.cz/video/tema/dilna?s=07

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 13:24

Sweet Potato ne, povazuju to za nesmysl. A hlavne to, ze ma byt uznavan k vyuziti sluzeb jen test z laboratore. Jak k tomu prijdou mestecka a vesnice, kde odberova mista nejsou?  U nas ve meste mame sportoviste, hospody, kavarny, kadernictvi, obchody, aby to mohli obcane využít, pojedou na test do okresniho mesta? 

Offline letfenixa
Avatar
7989 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 14:36

Zajtra idem po 4 mesiacoch pracovať na pracovisku to je už nezvyk.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 15:35

Omlouvám se, že nedávám pozor, ale dá se změnit očkovací místo, když se zruší registrace bez PIN 2 a udělá nová jinam, nebo už takto nelze? Skupina 65+. 

Offline tv
Avatar
3542 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 18:55
Reakce na wendulka:

Jinak jak tu probíhaly příspěvky, že řada registrovaných mladších i starších pedagogů, kteří se teď museli vrátit do práce a pořád jim nepřišel pin2, tak nevím, jak v jiných krajích, ale tady u nás, kde je ta celková proočkovanost nejslabší z celé republiky, koordinátor uvolnil pro nás a okolní očkovací centra mimořádný příděl vakcín, na jehož základě budou rozeslány pin2 všem zbývajícím pedagogům, kteří u nás jsou před závorou a do půlky příštího týdne by tak všichni měli mít první dávku s výjimkou těch, co jsou čerstvě měsíc po covidu a nepřijdou s testem na protilátky nebo je budou mít vysoké.

U nás jsme kvůli tomu mimořádně v pátek, pondělí a úterý navýšili kapacitu a prodloužili provozní dobu.

Takže podle všeho to jde, když se chce.

​Já jsem si stěžovala. V pondělí nám všem přišel PIN2, už jsem po očkování. Akorát jsem musela jet jinam, než kam jsem byla zaregistrována. A přesně, najednou to šlo.

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:02

na začátku března jsem dostala druhou dávku pfizeru. můžu jít na konci dubna na očkování proti klíšťovce? při objednání jsem se zapomněla zeptat

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:17

Bowle 

Už je to víc jak 14 dní, takže můžeš.

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 18. dubna 2021 22:21

wendulka děkuju

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 20:58

Prosím vás, nestíhám psát ani dočítat.Maluju a refreshuju v kadeřnictví a doufám v brzké otevření.Mám dotaz ohledně testů klientů.Dá se někde vyčíst jakým způsobem budeme muset ve službách zkoumat,zda jsou lidi negativní? Chtějí abysme vyžadovali potvrzení? Nebo čestné prohlášení??Nebo jak?A test může být domácí nebo?Achjo.Teším se neskutečně do práce,ale z tohoto mám tedy osypky

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:00

Jo a k testům,chodím teď po doktorech tolik jako nikdy v životě a nikde test nechtěli/neprováděli.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. dubna 2021 21:33

EDITH4B tohle podle mě ještě nikdo nespecifikoval. 

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 23:35
Reakce na Evaeva:

EDITH4B tohle podle mě ještě nikdo nespecifikoval. 

​Podle mě taky ne,ale tady je víc hlav,tak jsem si říkala,jestli třeba některá náhodou neví víc.Jsme čtyři měsíce zavření,tak jsem si říkala, že měli dost času aby to promysleli a dali včas vědět.Ale to bych asi chtěla moc.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 23:38

EDITH4B koho pustí dál budou prý říkat ve čtvrtek. Tak to už by podmínky měli vědět. Snad teda. No...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. dubna 2021 23:44

Catherinne co jsem zachytila, tak ve čtvrtek by měli představit "jízdní řád" rozvolňování, ale příští týden by se kromě škol nic rozvolňovat nemělo. Ale samozřejmě u nich člověk na nikdy neví.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. dubna 2021 23:46

EDITH4B to si říkám prakticky při každém jejich prohlášení. Jsme holt naivní.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 19. dubna 2021 23:54

Evaeva já si myslím, že nás (služby) ještě neotevřou. A pěkně mě štvou. Nevím, jestli mám objednávat zboží, testy, nevím, jestli tam mám jít popáté uklidit, nevím nic. Ideál by byl týden dopředu vědět kdy otevřeme a hlavně a samozřejmě znát všechny podmínky. Protože jestli budeme muset ty testy mít, tak nevím, kde je najednou všechny služby koupí. A nechci je zatím kupovat, protože stačí, že mi tam leží několik balíčků roušek a fakt nevím k čemu mi budou. Taky mi tam leží šťít. Furt zbytečně vyhozený peníze. Ale to je jim samozřejmě úplně jedno.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2021 00:00

Catherinne je to hrůza a to to vidím jen z povzdálí, v mém okolí nikoho ze zavřené oblasti nemám. Oni vůbec nepřemýšlí o tom, jak to skutečně probíhá. Školy se taky s testy seznamovaly (a testování připravovali) přes víkend.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 00:03

Evaeva to jo, ale doufám, že tam je pan ředitel nafasoval, ne, že obcházel lékárny nebo se zhroutil u prázdnými internetu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2021 00:06

Catherinne já to vůbec nechtěla srovnávat, to byl jen jeden příklad z milionu jejich neschopnosti.