Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:22

Kora to je super!  Ja verim ze az od zitra zacnou ockovat obvodaci, bude to uz fungovat lip. Jen aby se dostali k vakcinam

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:23

mnum ja chci taky ockovani, ale timhle tempem me dere ze nejdriv pristi rok touto dobou... 

Offline Lenka7717
Avatar
89 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:28

Jako pedagog jsem se včera zaregistrovala a dnes mi už přišel termín. Takže evidentně mají vakcín AstraZeneca dostatek, protože nepatřím do skupiny 55+, která by měla mít přednost. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:30

rasaNori ja chci taky, klidne bychom si je koupili. Nezbyva nez pockat a doufat ze to dockame bez nakazy. Hlavne doufam ze vyjde na Slovensku plan pro moje rodice, meli by byt naockovani pry v dubnu. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:32

mnum na Hamru v Zabehlicich 

https://hamrdrivein.cz/

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:34

Tulipe dekuji!

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:40

viktorka_od splavu  Já se i domnívám, že to tak možná mysleli, ale podle mě to ani z toho tebou citovaného usnesení prostě nevyplývá. Ale to jsou jen tady takové drobnosti, pochopitelně Lamicka a další chataři nemusí hlásit, pro jakou variantu pobytu se rozhodli, takže jen teoretizujeme. 

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:47
Reakce na Lenka7717:

Jako pedagog jsem se včera zaregistrovala a dnes mi už přišel termín. Takže evidentně mají vakcín AstraZeneca dostatek, protože nepatřím do skupiny 55+, která by měla mít přednost. 

​Asi záleží, odkud jsi. Taky jsem se registrovala a dívala jsem se na mapu, jak sem někdo dával, ohledně počtu vakcín. Tak v mém vybraném místě asi nebude nikdy, to vypadá. Podle mě by se měli očkovat ti, kteří za tři týdny opravdu otevřou a kteří celou nebo skoro celou dobu jeli, tedy MS, Speciální a 1. a 2. ročník ZŠ. Že by otevřely jiné ročníky, o tom si iluze nedělám.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:50
Reakce na Jitka77:

​Hele stačí metrová, když ji bude mít každý - já metr, ty metr. Tvoje tyč chrání mě, moje tyč chrání tebe.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:55

tv Za 4 týdny jsou Velikonoce, tak myslím, že za 3 týdny neotevřou pro žádné ročníky. Jinak bych logiku v tom postupu očkování nehledala, není tam do teď a už ani nebude.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:57

mnum Začíná se to hýbat. Volala mi v sobotu PL, jestli nechci dát tatínka očkovat, že od pondělí mají vakcíny a tak projíždí kartotéku, komu dát přednostně. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:57

barbucha S tou tyčí je to ovšem takové dvojsečné .

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:00

Renusatko jsem se předčasně zaradovala, když se začlo mluvit o očkování pedagogů. Teď už jsem zase jen na*rana, že to stejně fungovat nebude.

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:00
Reakce na mnum:

Poradi nekdo kam v Praze s ditetem na PCR test? Kde nebude nutne dlouho cekat (idealne drive-in) a udelaji to setrne? Jeste cekame na pokyny z hygieny, ale kdybychom se do zitra nedockali, tak at jsme pripraveni, dekuji

​my jeli pres celou prahu do drive in zabehlice. Delaji tam vyter z krku, ne z nosu. Bylo to uplne ok a rychle. Ale pry jsou v pohode i ty vytery z nosu, ostatni deti ze skolky byly na drive in na Šutce a taky je to nebolelo. 

Edit zlute lazne jsou pry take deti friendly

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:04

Babiš na Primě, ještě jsem to nikdy nepouzila, ale 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:05

Gatita taky dekuji. Dcerka je na tyhlety neprijemnosti u lekaru sikovna, zvlada to hezky, tak bych rada aby to tak mela i nadale

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:09

mnummy mame tuhle skolkovou anabazi za sebou a co jsem slysela, tak vsem detem to delali tak setrne, ze z toho nikdo nemel ujmu. Hlavne aby vam to dobre dopadlo.

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:10

mnum ten Hamr potvrzuju,  necekas,  je to z krku a hned hotovy a byli prijemny

Offline Lenka7717
Avatar
89 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:22

tv Já jsem se také dívala na mapu a mnou vybrané očkovací místo tam vůbec nebylo. Myslela jsem si, že ještě ani není v provozu. Proto mě výzva k rezervaci termínu překvapila.

Jinak, jsem zastáncem názoru, že zaměstnanci MŠ a speciálních škol (ne pouze pedagogové) měli být očkovaní mnohem dřív. Naše MŠ už je potřetí zavřena hygienou a v podstatě tam došlo k promoření. Odolává poslední člověk.

Mezi kolegy učiteli na ZŠ byl o očkování minimální zájem (a to přesto, že učí 1. nebo 2. třídu a jsou v kategorii 65+).

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 28. února 2021 12:25
Reakce na Renusatko:

Zarinya To je těžký. Někdo se holt rozčiluje, že nesmí ke kadeřníkovi a někdo, že bude namačkanej ve městě. A  všem připadá nesmyslný zrovna to co jim nevyhovuje.

A pozor, mně je zrovna úplně jedno, mimo té chalupy, že můžu být jen v Brně, protože s prací navíc stejně výlety nestíhám už ani o víkendu. O to víc mě štve, že tady budou všichni a budu potkávat mnohem víc lidí.

​Ty jo, já žiju v 600 tisícovém městě a po stanovení 15 km hranice (což znamená, že jsem ani nemohla po celém městě) se ty počty lidí v místech kam chodíme fakt nezvýšily Jako jo, nechodíme do nejoblíbenějších parků.......