Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:32
Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:32

barbucha Z toho mi vychází, že na Petříně  nebo Letenský pláni musíš vychytat dobu a čas, chodit po širokejch cestách, operativně plánovat trasu...prostě taková městská hra, no

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:33

Isca unikovka

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:37

continuity na jare to taky nebylo na kilometry.....Estara jenze o tom to neni,aby byl pro nekoho problem,ze si zajdou do lesa.

To narizeni je na snizeni mobility,fakt je to tak tezky pochopit?

A neni to o tom abys byla pokutovana az zcernas zato,ze si vlezla par metru do lesa v jinem kraji.

A uz mi nemusite odepisovat,to se neda cist,tak si radsi uziju nedeli jinak.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:38

Isca 

Tak ale takhle se to přece nedá napsat, hergotfix. A eště hned vedle sebe. Buď chtěli dát výjimku pro ty leso/parky, nebo ne...

Každej sobě pořídí dvoumetrovou tyč a bude s ní mávat kolem sebe

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:39

viktorka_od splavu Antiúnikovka ! Můžeš uniknout až po stanoveném čase (pokud se mezitím nezmění pravidla, a limit neprodlouží). 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:44

Zarinya To je těžký. Někdo se holt rozčiluje, že nesmí ke kadeřníkovi a někdo, že bude namačkanej ve městě. A  všem připadá nesmyslný zrovna to co jim nevyhovuje.

A pozor, mně je zrovna úplně jedno, mimo té chalupy, že můžu být jen v Brně, protože s prací navíc stejně výlety nestíhám už ani o víkendu. O to víc mě štve, že tady budou všichni a budu potkávat mnohem víc lidí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:46

Garfie jeste k tomu Hamackovi - ja predpokladam ze u toho byl, kdyz se to tvorilo, takze vi, jak to myslel, tudiz pokud k tomu dava vyklad, tak to presne tak mysleli

Zarinya aha takze dodrzovat se to nemusi, vida

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:46

barbucha Myslím, že je to napsaný poměrně dobře, aby to pokrývalo všechny ty možnosti, a zároveň dalo možnost aspoň v parcích se trochu za dodržení bezpečné vzdálenosti nadýchat volně vzduchu.  

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:49

viktorka_od splavu nebud trapna...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:49

Zarinya poslední dny je pro mě fakt daleko horší frustraci ne ta idiotske opatření vlády ale spíš ta absence zdravého rozumu, dobře viditelná i tady. - ano, víme. Že to jsou idioti, tak to budeme dělat nejzodpovefneji a nejrozumějí jak to jde.

A ne pořád hledat vší, zpochybňovat všechno a snažit se to ojebat. 

Tím ojebavanim fakt nihoho nevylecime, nezachráníme a především těm idiotum z vlády nijak neublížíme.

To půjde až ve volbách. A těch bych se já skutečně ráda dožila.

Jsem nasraná, ale to neznamená, že se na všechno vykašlu kvuli vládě. 

Takže kašlu na nesmysly, nehledám vši a dělám všechno, co mi moje svědomí odpovědného člověka dovolí.

Offline dorka
Avatar
120 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:53
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 28. února 2021 10:55

Isca 

Hele ale to fakt nebude nikdo měřit... a při míjení kolemjdoucích (to jest když nemůžeš dodržet ten odstup) bys vzhledem k tomu předpisu měla mít respirátor - přičemž každej ví, že to sundávání a znovunasazování je z hlediska hygieny vysloveně škodlivý. 

Jako jo, těžko ošetřit úplně každou možnost...

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:06

Zarinya Já taky nezpochybňuju omezení mobility. Já zpochybňuju důvěryhodnost prohlášení, že v Závisti to budou všichni do puntíku dodržovat, zatímco lidi z města furt hledají nějaké problémy...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:06

Zarinya vis co, me fascinuje ta bohorovnost vas sudicek, ktere jste presvedcene ze ostatni musi do puntiku dodrzet co je psano, nijak se k tomu nevyjadrovat, nehledat v tom nelogicnost.. protoze v opacnem pripade urcite rozsiruji viry a zpusobuji smrt spoluobcanu, jelikoz jsou to nezodpovedni blbci. jako by zaroven myslet + chovat se zodpovedne se nejak vylucovalo.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:11

Poradi nekdo kam v Praze s ditetem na PCR test? Kde nebude nutne dlouho cekat (idealne drive-in) a udelaji to setrne? Jeste cekame na pokyny z hygieny, ale kdybychom se do zitra nedockali, tak at jsme pripraveni, dekuji

Offline Kan
Avatar
6950 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:13
Reakce na Zarinya:

continuity na jare to taky nebylo na kilometry.....Estara jenze o tom to neni,aby byl pro nekoho problem,ze si zajdou do lesa.

To narizeni je na snizeni mobility,fakt je to tak tezky pochopit?

A neni to o tom abys byla pokutovana az zcernas zato,ze si vlezla par metru do lesa v jinem kraji.

A uz mi nemusite odepisovat,to se neda cist,tak si radsi uziju nedeli jinak.

​Naprosto souhlasím.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:16

viktorka_od splavu tak jiste.....

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 28. února 2021 11:19

Predstava mojí mámy, ze ji někdo přijde naockovat až domů, se nakonec ukázala jako reálná. Pořád tomu nemůžu uvěřit.  Iniciativa vzešla ze strany města zatim pro lidi nad osmdesát, tímto děkuji a v úterý dostane první dávku.  Zas mám pocit, ze v tomhle státě něco funguje, alespoň na úrovni krajů nebo obcí.  Jinak teda zachraň se kdo můžeš.

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 28. února 2021 11:21
Reakce na barbucha:

Isca 

Tak ale takhle se to přece nedá napsat, hergotfix. A eště hned vedle sebe. Buď chtěli dát výjimku pro ty leso/parky, nebo ne...

Každej sobě pořídí dvoumetrovou tyč a bude s ní mávat kolem sebe

​Hele stačí metrová, když ji bude mít každý - já metr, ty metr. Tvoje tyč chrání mě, moje tyč chrání tebe.