Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 10:37
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33832 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 10:49

bram


mne teda omlouvat se chlapům za způsobený ústrky přijde, ze je to chování jako k vopravdickým chudákům

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:02

bram ja bych hlavne rekla, ze to je peknej kseft:

https://zenajelaska.cz/affiliate-program-zjl/

Dealovat ten jejich brak skoro za petikilo a mit z toho provizi 25%.

Je to parazitovani na blbosti a nestesti lidi (nechcu ani premyslet co se stane, kdyz si tema jejima cancama bude ridit treba skutecne tyrana zena)  ale to je jen nemoralni, ne nelegalni.

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:29

bram Tak o tohle pozadat sveho muze, tak me asi posle do haje rychlosti blesku:-D:-D. 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:36

Karja jestli ty nejses tyrana zena

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:38

Jezis, ale to je hrozna prca!!! Prej kazdy den si napis, cos udelala pro sveho muze skveleho.......,,nemela jsem reci, ze jde za kamarady,,. To je sranda. Ja budu delat nejakej protikurz, bude to taky nemoralni???Lilly_Ku 

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:40

continuity Tak predpokladam, ze tobe doma spamy taky nastavuje muz a schopna si zapnout PC jsi jen v praci, ale je ti to trapny,takze kolegum doneses aspon obden strudl a varis jim kafe! A vubec zmen obor, hrozne si tim ublizujes:-D:-D:-D

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:41

Karja ne, to je naopak zadouci, kam mam poslat to petikilo a muzu si rovnou odecist provizi? :)

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:42

Karja ja to necetla, ale muz byl vcera v hospode ( na tahu s kamaredem asi po trech letech). Kdy prisel nevim, zaznamenala jsem to, ale byla jsem lina otevrit oko, urcite to bylo pozde. Vstal zatim asi na pet minut, kdyz zvonil rohlik a chvili nevericne hledel do penezenky, donesl mi ten nakup k lednici a pak si sel znovu lehnout Takze kdyz to nebudu komentovat, mam si to napsat jako dobry skutek?

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:48

Lilly_Ku Jo uz mam lekci cislo jedna hotovou:-D. Predevcirem jsem napsala priteli do praci (po nejakym jeho vecernim vylevu, kdy jsem si hodnotila, ze jako bych to mohla nechat bejt, ze to byly nejaky erupce na slunci a druhej den prinese neco jinyho, ale ja si rekla NE), ze ,,me nebude vysirat a kazit mi karmu,, a melo to velice pozitivni reakci! Vsem doporucuji, nevim teda jak z dlouhodobyho hlediska no, to muzu napsat az tak za 40 let, jak to se mnou dopadne!

Offline Karja
Avatar
36018 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:48

continuity Ne, udelej mu vyvar! A pak mu taky do penezenky dej nenapadne aspon petikilo a pak si muzes udelat zapis! Hele ja budu kopat asi za oba tabory, ja myslim, ze mam talent a vic mi to hodi;-)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:58

continuity ja myslim, ze uz je potrestanej dost, v těchto pripadech jsem soucitna a donesu horkou polevku a rozpusteny multivitamin, kdo vi, kdy to budu potrebovat ja, zejo..

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 11:59

Karja no ten muj by mi rozvrtal nastaveni natolik, ze bych si to pak musela pul dne davat dohromady.. :) 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:03

Lilly_Ku tyjo, skoro petikilo za knizku? To je vazany v kuzi?

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:05

Karja to se budes divit, ale u nas se o pocitace a telefony cele rodiny krome me - cisteni, antiviry a pod. - stara muz. Nevim proc, asi ze ja to doma nikdy nedelala, pac jsem vzdy mela nejakeho admina. Ted nemam a stejne mu to prischlo, resim jenom problemy, slozitejsi instalace a tak. S HW jezdime do servisu, ja na to nemam cas, ani nervy odpalit grafiku za 7 litru

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:09

bram Karja vidite, to ME vyvar ani nenapadl. Jdu se podivat, jestli ho mam z ceho udelat a rohlik uz tady dnes uz byl a do kramu jsem lina.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 12:26

continuity do kramu bych taky nechodila, variantne pomuze i matovy caj a volsky oko s opecenou sunkou :) 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 13:12

bram ja nakonec vyhrabala zmrzlej vybar uz hotovej

Pry mam pozdravovat, ze normalne se tak nestaram. Mame na me negativni vliv, musim si davat pozor.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 13:17

continuity

Jestli se mu za něco neomluvíš, tak si žádnej dobrej skutek nepřipisuj, to se vynuluje. 

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 09. listopadu 2019 13:32

No jelikoz jsem prave uprostred binge-watching Pribehu sluzebnice, tak me podobne zenske iniciativy malinko znepokojuji. Vlastne me uklidnila Lilly_Ku tim, ze jde vlastne jen o marketing a prachy...