Omfg

15. prosince 2018 14:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 08. července 2021 14:43

razorblade ahaa tak to jo! ja jako podmerecny kousek milovala ruzny kotrmelce a spumprnakle pres zabradli, takze tohohle bych se nebala, zato vymyk se mi povedl presne jednou. na zebrinach jsme myslim nikdy nic nedelali krom nejakyho toho prednozovani, fujky

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 08. července 2021 14:49

viktorka_od splavu chytneš se rukama rebrin a zvedneš se hlavou dolů. Vlastně stoj.spojny hlavou dolů. Není to až tak těžké, spíš efektní, ale pro někoho psycho. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 08. července 2021 15:05

Jsem si to ani s popisem nedokázala představit, tak jsem vygooglila video a teď mě mrzí, že jsme to nedělali Mě tyhle vopičárny bavily.

Offline žluťásek
Avatar
7657 příspěvků moje polička 08. července 2021 15:12

já jsem tělocvik nesnasela právě kvůli tomu, co psala Mohučanka celej rok jsme se plácali s volejbalem a pak občas bez jakýkoliv přípravy na známky skok do výšky, výmyk na hrazdě a podobný libůstky. 

Offline rozarka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 08. července 2021 15:29

Teda máte to hrůzyplné historky z plavání . Nás bidlem od pevného bodu nikdo neodrtrkoval, naopak, instruktor  házel  mince do bazénu v hloubce a pobizel nás k vylovení, kdo vylovil, mohl si ji ponechat. Tehdy to mohl být podesátník (za to bylo Eskymo), nebo možná pětadvacetník

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. července 2021 15:30

viktorka_od splavu mě taky výmyk moc nešel, ale podle mě za to mohl vyučující. Když mi to vysvětlil kamarád (taky tělocvikář), tak mi to šlo bez problémů. On je na nějaký trik, ale ten jsem vždycky úspěšně zapomněla:)

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 08. července 2021 15:35

Evaeva zaklonit hlavu. 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:07

dynda nohy pote, co se chytis, spolu se zadkem vysvihnes nahoru

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:15

Evaeva mne se to tim trikem prave jednou povedlo, uplne lehounce-ale uz jsem ho nedokazala opakovat, byla to nahoda

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. července 2021 16:17

continuity no a ještě pánev nahoru a k tyči, nebo tak něco.

Offline Isca
Avatar
4476 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:26

rozarka Tak to byla velmi hezká pozitivní motivace...malí lovci perel..ehm, mincí

Offline Isca
Avatar
4476 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:26

rozarka Tak to byla velmi hezká pozitivní motivace...malí lovci perel..ehm, mincí

Offline Janulik03
Avatar
16756 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:31

To su historky . My sme ani plavanie nemali, nebolo kde. Aasi som rada. Uplne mi stacila sustavna dvojka alebo trojka z telocviku za to ze som nikdy nevysplhala po lane a nedala stojku .  

Traumu z toho nemam ale ani radost ze mohli byt niektori taki zvlastni a isli podla tabuliek aj u deti ktore to proste nrmohli dat z fyzickych dovodov . 

Offline Sweet Potato
Avatar
34893 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:53

razorblade Spolu se zadkem vyšvihneš, Přeplaveš Atlantik, vyběhneš na Mt Everest, skočíš si na Měsíc...muhehe

Offline Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 08. července 2021 16:57
Offline Makara
Avatar
2289 příspěvků moje polička 08. července 2021 17:01

Janulik03 někteří učitelé jsou fakt paka. Taky jsem dost těžce nesla ve třetí třídě jedinou dvojku z hudebky, protože jsem opravdu nedokázala přezpivat, co úča zafidlala na housličky. Ani Prší, prší jsem nezvládla čistě. A já se fakt jako rozená šprtka snažila....

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 08. července 2021 17:03

razorblade 

No, jsem přesně ten antitalent, který jsem .

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 08. července 2021 18:31

Ježíši, vy mi tu oživujete moje traumátka z tělocviku. Jen teda plavání bylo v podstatě v pohodě, splývání sice nuda, ale bidlem do nás nikdo nestrkal a nakonec jsem se i naučila plavat. 

Vlastně se mi až tak nic strašnýho nedělo, jen jsem byla dřevo a nebavila mě atletika, která tvořila podstatnou část hodin. A gymnastika mě sice bavila, ale jenom úzká část, já se totiž bojím hlavou dolů a skákání přes kozu a vůbec takové ty situace, kdy to člověk nemá tak úplně pod kontrolou. 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 08. července 2021 18:33

razorblade Mě jednou taky zkazila dvojka z tělocviku samé jedničky - v pololetí v 7. třídě. Dodneška si to pamatuju!

Offline dorota
Avatar
852 příspěvků moje polička 08. července 2021 18:45

Ignis Mne dvojka z telesnej tiež pokazila vysvedčenie na polroku, ale na gymnáziu, na ZŠ sme myslím telesnú nemali známkovanú. Gymnastika mi nešla (výmyk, kotúľ vzad, stojka na hlave, na to som bola drevo a hlavne som sa bála tie cviky robiť, po skoku cez kozu som ešte na ZŠ skončila s dopadom na zadku), z atletiky mi ako-tak šli šprinty a skok do výšky, dlhé behy boli moja nočná mora, z toho som mala vždy päťku. Jediné, čo mi šlo, boli kolektívne športy.