Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:28

whiskas Ďakujem a ja si to isté myslím o Tvojich. A vždy úplne chápem, ak si nespokojná, ja som večne nespokojná ale takto som ešte nebola ako teraz.

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:34

Daridari ty jsi krásná!! A máš úžasné vlasy... já bych je nerovnala ani za nic. Nechala bych dorůst délku, po jaké toužíš a pečovala a stajlovala podle kudrnatevlasy.cz. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:40

Daridari

Nerovnat! Máš nádherné vlasy.

U toho střihu horní delší bych se jen trochu bála jednoho: často u vlnitých vlasů platí, čím delší tím rovnější.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:43

Daridari Mně se líbí i tvoje aktuální délka, ale myslím, že dobře by vypadaly delší i kratší - máš moc hezký obličej. A jak bylo napsáno, mrkni na kudrnatevlasy.cz, určitě bys tam našla spoustu vychytávek. No a je mi jasné, že u kadeřnice to ne vždy dopadne podle tvých představ, protože kudrny se vždy stříhají složitěji. Jen já mám pocit, že se drobné nedokonalosti ve výsledku ztratí, právě z důvodu, jak se vlasy úžasně vlní. Ale chápu, že člověk to vnímá jinak. 

A děkuji. Moje vlasy mají lepší a horší dny .

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:46

marieu Ďakujem, si milá. O to viac potešia tieto reakcie, lebo som fakt nespokojná. kudrnaté vlasy som pozerala a študovala, no u mňa to stroskotáva na tom, že sa tam majú nechať vlasy usušiť voľne, to je v mojom prípade zlé riešenie. Ja mám vlasy ťažké, ak schnú voľne, tak sa dostaví efekt strechy, vrch mi splaskne a dole sa to rozšíri, proste strecha. Nehovoriac o tom, že pol dňa by sa to sušilo. Vyrovnávať ich nechcem, len aby to bolo kompaktné, pretože keď mi trčia tie spodné kučeravé tak to vyzerá ako učes z dvoch hláv poskladaný

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:47

Sweet Potato Ďakujem Ti, je to presne tak, čím vrchné dĺžky dlhšie, tým sú rovnejšie. No dá sa to šikovne spostupniť, aby to nebola jedna dĺžka, aby to pekne zapadalo do seba a pritom to vyzeralo ako jedna dĺžka.......konečne viem pomenovať čo chcem, akurát netuším, či je to aj zrozumiteľné

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:48

Daridari 

...sušení volně se tam sice doporučuje, že je to pro vlasy šetřivější. Ale pak tam - nejspíš jinde - uvádějí, že jsou zase vlasy(hustota, poréznost, atp.) takové kvality, že se prostě vyfoukat musí.

Akorát se jim dopomůže kvalitními a vhodně zvoelnými přípravky k tomu, aby kudrny držely, byly pružné a lesklé...

Zkus si tam udělat test a přijde Ti "manuál" - návrhy vhodných přípravků právě pro Tvé vlasy, nebo můžeš i samotné autorce napsat, odpovídá do 24h...

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:51

whiskas Kratšie už asi nedám, už na toto si vôbec neviem zvyknúť. Skrátiť nechám jedine vzadu, tak ako mi tu kočky poradili. Navyše, určitú dĺžku potrebujem, lebo občas to dám do copu, keď už fakt neviem, čo s tým.  Pri mojich vlasoch je vždy rozhodujúce, ako sa po umytí a pri sušení tie vlny uložia. Keď je dobrý strih, mám to bezúdržbové, keď je blbý, tak mi nepomôže ani každý deň ich umývať. 

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:52

Daridari já mám přirozeně vlnité, které jsem ale vždycky foukala s kartáčem. Nijak zvlášť precizně, ale nikdy jsem je nenechala jen tak schnout. Pochopila jsem ale, ale že toho objemu u hlavy by se dalo dosáhnout difuzérem. Předpokládám, že při správně ostříhaných vlasech- a to se dostáváme zase na úvod k tomu střihu.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:54

Daridari máš skvělé vlasy! Já bych ti to jen zkrátila.

Mám čerstvé ostrihano a obarveno a jsem strašně spokojena právě s délkou.

Myslím, že něco podobného by ti hodně sedělo. Navíc ty už ty vlasy nemusíš vlnit.

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:55

Miru Ja už som tam veľa krát snorila, vždy to skončilo pri tom, že sa vlastne ani neviem zaradiť aký typ mám. Ale test by mi v tom mohol pomôcťrozhodne idem na to.

Prípravkov mám doma plnú skriňu, na to som maniak, jednak, čo tu ako ovca vidím hneď objednávam a jednak skúšam všetko nové. 

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:57

Dadoo Toto je veľmi pekné

No len už mám vrch na takýto účes dosť spostupnený. Na toto som mala vlasy pred mojim dvomi strihaniami, uplne presne. 

Ty máš vlasy veľmi pekné, čo tu sledujem, máš niečo nové na hlave?

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:01

Dadoo až teraz mi došlo, to je Tvoj nový účes? To je veľmi dobré, od farby až po strih

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:04

marieuJe to presne tak, difuzér je najhavnejšia pomôcka. Suším iba s ním, akurát teraz pri mojom nepodarenom účese to potom celé rozfúkam, tým sa to trochu predĺži. Aspoň si to namýšľam. 

Ty máš účes pekný, čo som si tu všimla a tiež mi príde bezúdržbový. 

Strih je vždy alfa omega. Teraz si to uvedomujem naplno. 

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:08

Daridari děkuju. Chci zkusit tu "vlněnou" variantu, difuzér ale musím koupit. Přinejhorším se vrátím k tomu původnímu- vyfoukat hlavou dolů, hlavou dozadu, trochu vytvarovat patku a hotovo. Ostříhat potřebuju úplně děsně moc, naposledy jsem byla vloni v září (!!!), momentálně taky úplně nevím, kam půjdu.

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:19

Daridari ja bych to zkratila cele, aby to bylo jeste vlnitejsi, bohatsi a vynikl tvuj hezky oblicej

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:20

Dadoo panejo, mas to moc hezke

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:26

marieu Difuzér vrelo odporúčam. To je iný level pri úprave vlnitých vlasov. U mňa nefunguje fúkanie v predklone a obzvlášť teraz, to by mi veľmi vyskočili vlasy hore a boli by opticky oveľa kratšie. 

Mne sa osvedčilo fénovanie samozrejme s difúzerov tak, že prehadzujem vlasy z jednej strany na druhú.....zľava doprava a naopak, to mi poradila kučeravá kaderníčka a je to fakt dobré. 

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:28

tina Ďakujemja sa ešte kratších vlasov obávam, to by som si asi nezvykla, páči sa mi to na druhých ,aj na Tebe.......ale mňa by to asi zostarilo. Ja potrebujem tomuto strihu dodať šmrnc a urobiť drobné úpravy a už vďaka radám aj viem, čo potrebujem

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. května 2021 13:29

Daridari ano konečně jsem se dočkala. Ve čtvrtek.

Jsem víc než 2 týdny po očkování a kadeřnice po první dávce a covidu.

Tak jsme vědomě porušily vládní nařízení.

tina dekuju moc.

Konečně jsem ji přesvědčila, aby mi to zkrátila pořádně.