Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 09:40

Evaeva , Mrakoplas , ďakujem no vôbec to nie je moja predstava. V skutočnosti a hlavne po umytí vlasov to vyzerá o dosť horšie. Vtedy viac nabehnú kučery a celé to pôsobí jednak kratšie a jednak kostrbato. Odvšadiaľ čosi trčí, nepôsobí to kompaktne. Paradoxne, momentálne je to najlepšie, keď to nemám také tri až štyri dni umyté a keď je to ešte aj poriadne vetrom prefúkané ako na tej fotke. 

Veď práve, ja neviem, čo chcem, neviem to pomenovať. Takže ani neviním kaderníčku, veď ako sa hovorí, nemému ani vlastná mať nerozumie

Najhoršie je na tom spodok zadných vlasov......tam váham, či to úlne tie spodne odstrihnúť, skúsim poslať foto.

Ja už sa bojím zasahovať ale niečo s tým robiť chcem. Žeby teda trochu viac spostupniť ale aby to aj pôsobilo kompaktne?

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 09:44

Takto je to vzadu. Tie spodne vlasy robia problem. Videla som strihy, kde spodne su celkom kratke a prekryvaju ich tie vrchne pramene. Lenze tie mam teraz dost kratke tak neviem.

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 09:48

Takto by sa mi to páčilo, takto som to mala ostrihane pred asi 2 rokmi, keď som chcela z dlhých vlasov kratšie. Len to sa asi momentalne urobit neda, kedze je to kratsie

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. května 2021 09:51

Daridari mne se ten uces/vlasy moc libi, nechala bych to poporust a mezitim sehnala sikovnejsiho kadernika. je to moc pekne i ten zamer, jen provedeni z vlnitych vlasu je proste narocne na praci. vyfoukane do hladka to vypada jak?

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 02. května 2021 09:57

Daridari Kratsi Makepeaceova se mi moc libi, vic nez ta delsi varianta

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 10:18

viktorka_od splavu To je pravda, nájsť kaderníka, ktorý vie ostrihať kučeravé vlasy je priam nemožné. Ja som mala v živote dve také kaderníčky. Všetko medzi tými bolo vždy hrôza. 

Táto ma strihá už cca 10 rokov a sama má kučeravé vlasy. Doteraz som bola vždy spokojná, toto posledné a predposledné strihanie jej skrátka nevyšlo. 

Do hladka vyfúkané to vyzerá príšerne, navyše stačí jedno osprchovanie a je po paráde. Nehovoriac o zmoknutí. Lepšie je už potom kulmovanie do väšších vĺn, ale na to teraz nemám strih. A celkovo mi to ešte viac vysušuje už aj tam moje suché vlasy. Melír im dáva zabrať, a aj bez toho mám od prírody suchý kučeravý vlas. 

Mne sa páči ak strih dlhší, tak niečo ako máš Ty alebo keď kratší, tak ako má 999.

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 10:21
Reakce na mirajo:

Daridari Kratsi Makepeaceova se mi moc libi, vic nez ta delsi varianta

​Stirh Makepeaceová v kučeravom prevedení sa aj mne páči. Videla som raz jednu ženu v obchode pri pokladni predomnou s takým perfetkným strihom. Potom som ju asi o mesiac stretla aj na kúpalisku v Maďarsku. Dodnes ľutujem, že som sa jej neopýtala, kde je to vyrobili. Mala podobnú kvalitu aj typ kučier ako ja. Veľká chyba. Ak ju ešte raz stretnem, hanba nehanba, pôjdem žobroniť o číslo na jej kaderníčku

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. května 2021 10:44
Reakce na Daridari:

Takto je to vzadu. Tie spodne vlasy robia problem. Videla som strihy, kde spodne su celkom kratke a prekryvaju ich tie vrchne pramene.

​Tak by se to líbilo mně, a nebála bych se kvůli tomu ještě o kousek zkrátit, právě ty spodní! Dostalo by to šmrnc...

Máš pravdu, že teď to nějak není ono, je to takový nijaký... vůbec ne jak někdo, kdo chodí pravidelně k holiči

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 02. května 2021 10:44

Daridari máš naprosto boží vlasy

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:03

barbucha Ty si to presne vyjadrilanemá to šmrnc, ja som chcela moderný účes a toto veru nie je. 

Dík za názor,  akurát som to v piatok skonštatovala, že som bola tento rok 4 krát u kaderníčky, posledné dva týždne na dvoch strihoch a som totálne nespokojná. Kamarátka, s ktorou som sa stretla v piatok, nebola rok a viac u kaderníčky a má super vlasy. 

Takže som rozhodnutá ten zadok dať skrátiť, ostatné asi dorásť.

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:04

Fakirka Ďakujem, vlasy by boli super, keby bol strih dobrý.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:06

Daridari z ty posledni fotky je to videt, mas vrchni kratsi a spodni delsi, chtelo by to naopak a bude to super!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:07

Daridari 

Pak ukaž výsledek

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:19

711990 Presne tak, konečne teda viem aspoň, čo chcem. Problém je, že tie vrchné sú o dosť kratšie, takže zrejme budem mať holý krk aby som dosiahla ten efekt.

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:20

barbucha Ukážem a rada si vypočujem názory.

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:27

Daridari nebudes, treba bude stacit kousek. Nemuze to byt tim, ze vrchni se ti vic vlni?

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:38

Daridari vlasy se mi líbí, závidím vlny. Libi se mi hlavně ten kabátek či co na první fotce, co to je zač? 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:47

Daridari Máš dokonalé vlasy .

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:25

711990 Opak je pravda, spodné sú zdravšie, bez melíru a teda celkovo sa viac kučeravia, vrchné sú vlnité v deň umytia a po vyspatí sa vyrovnajú. Čo mi vôbec nevadí, nechcem byť kučeravá ovečka, stačia mi väčšie vlny.

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 02. května 2021 12:28

JankaMďakujemto je pončo, ktoré som kupovala asi cca pred 6 timi rokmi, tak som si to obľúbila, že som si kúpila ešte v jednej farbe, v modrej. Len na tom je vidieť chlpy mojich mačiek, na tomto sivom vôbec. Je to Tom Tailor, nič z tej značky nikdy nevydržalo ani mne ani synovi, toto je svetlá výnimka. Už to vyzerá zblízka opotrebovane, ja to nosím celoročne,aj rozopnuté. Strašne je v tom príjemne