VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 20:59

To bylo tady, jak o něj na ulici omlátila kytici?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 21:01
Reakce na Kokoska:

jak se nedostavil na svatbu, kytici si nepamatuju, asi jo

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 22:38
Reakce na Karja:

Ne je to tim, že ten někdo dá fotku svýho břicha v kalhotkách. Je to divný, vdyť tam má useklý oči, takže už ani ksicht není podstatný:-D A zřejmě tedy chce upozornit na své tělo. Takže komentujme tělo. Nevim, jestli tady nějaká baculka nebo nepříliš estetická paní dala fotku svýho těla s podtextem: hele čumte všici, to jsem já...Ne Sáblíková měla fotku z nějaké akce s podtextem: hele to jsem já, jsem bruslařka, která musela jednou za rok vyrazit na akci. Takže směr rozebírání těchto dvou příkladů je snad jasnej.

Hele takovej baculek je, cpou to kam se da a ze love your body. Tahle slecna napr, i kdyz to je teda extrem co se procenta tuku tyce, jsou i jine, maj to rady stejne tak jak ty co cvici. https://www.instagram.com/sometimesglam/?hl=en nebo tahle https://www.instagram.com/julzielu/ 

Sebevedomi jim nechybi, ostatni nekomentuju, uvazeni kolik casu venovat sminkam a kolik pohybu je jejich vopice, ne moje :)

Me na tom nejvic s*re, ze to proste neni zdravy, mit na sobe tolik tuku a oni to adorujou jak jsou uzasny a vzajmne si to chvalej, to teda radsi dara i se silikozama, ktery podle me nejsou zas nijak katastroficky.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 22:39
Reakce na Kokoska:

No tak vona povaha Carrie taky zadny terno, kdyz uz tak Samantha teda, bejt chlap tak s tou randim.

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 23:04
Reakce na 0zero7:

Hele takovej baculek je, cpou to kam se da a ze love your body. Tahle slecna napr, i kdyz to je teda extrem co se procenta tuku tyce, jsou i jine, maj to rady stejne tak jak ty co cvici. https://www.instagram.com/sometimesglam/?hl=en nebo tahle https://www.instagram.com/julzielu/ 

Sebevedomi jim nechybi, ostatni nekomentuju, uvazeni kolik casu venovat sminkam a kolik pohybu je jejich vopice, ne moje :)

Me na tom nejvic s*re, ze to proste neni zdravy, mit na sobe tolik tuku a oni to adorujou jak jsou uzasny a vzajmne si to chvalej, to teda radsi dara i se silikozama, ktery podle me nejsou zas nijak katastroficky.

ja tem holkam zavidim jediny - ze maj hezky a stihly obliceje! ja jsem o neco hubenejsi nez ony a hlavu mam odulou jak tykev proste prvni, co vzdycky priberu, jsou brady, krk a tvare. tyhle jsou jak velryby a tvaricky maj jak sedesatikilova holka :/

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 23:06
Reakce na razorblade:

Me se teda ta prvni zda docela navarena, to ty mas daleko stihlejsi oblicej - IMHO

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 23:16
Reakce na 0zero7:

To už je skoro fetiš. A ty hashtags . #goldenconfidence #celebratemysize #thickthighs

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. listopadu 2017 23:26
Reakce na Krehutka:

No dyt. Cvicme v rytme na ne hehe.

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 06:47
Reakce na Krehutka:

Si požičala šaty od štíhlejšej sestry? podprsenka von, nôžky,faldíky  nie každý má ideálnu postavu,ale tak ju potom podľa toho oblečiem.A to ja ako blbá riešim,že som pribrala kilo-dve,že už to v niektorých veciach nie je ono-to od týchto "sebavedomých" dám by som sa mala učiť 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 07:22
Reakce na pecka:

No tvl.  Tie zarezané nohy ma bolia aj za ňu  Jej sebavedomie by sa mi zišlo. 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 08:53

Slečny nechápu. Zhubnout z takovéhle velrybí váhy musí být hračka. Nemusí to hned být na postavu Dary, to už dřina je, ale na hranici únosnosti nemůžou mít problém, takže ony prostě jen nechtějí asi, je to škoda, jsou jinak moc hezký.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:32
Reakce na 0zero7:

Chápu, taky o nich napíšu, že jsou odulý až hrůza a naštěstí tento trend se do Čech ještě uplně nezavlekl. Jen ten příspěvek měl být o tom, že je objektivnější tak nějak správnější kritizovat toho, kdo vystavuje primárně a pyšně svý tělo, než toho, kdo prostě jen žije a fakt nemůže za to, že nesplňuje, ani nechce splňovat nějaký aktuální ideály krásy. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:34

Kdyby tady na mě nebyly ve Stížnostech stížnosti tak bych se přidala do debaty

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:48
Reakce na Mutziputzi:

Až tak, došlo i na stížnosti? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:49
Reakce na whiskas:

Otrava a nudááááá a sprosté slovíčko, to nemohu přepsat

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:51
Reakce na Luna:

Slečny nechápu. Zhubnout z takovéhle velrybí váhy musí být hračka. Nemusí to hned být na postavu Dary, to už dřina je, ale na hranici únosnosti nemůžou mít problém, takže ony prostě jen nechtějí asi, je to škoda, jsou jinak moc hezký.

tady bych ti oponovala. absolutně je neomlouvám a nelíbí se mi to, ale zhubnutí jako hračka asi nebude tak vždycky pravda. mám kamarádku, známe se asi 10 let, tzn. od jejich 25 a ona už tehdy byla obezní, jakože fakt hodně. a za těch 10 let to jde jen a jen nahoru. a to se snaží, cvičí, stravu drží (teda mi to aspoň říka) a jen kyne. je to nádherná baba a umí ty kila nosit. ale taky ji neomlouvám a nelíbí se mi to

takže ne vždy to je hračka

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:57
Reakce na martek01:

Tohle je prostě nesmysl, tyhle typy co jí zdravě a správně a cvičí a tloustnou, zapomínaj obvykle zmínit, že obden vyplení ledničku, nejlépe večer poté co se celý den drží na uzdě

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 09:58

Ale i tlustá těla mohou být rozdílná. Ta slečna postovaná výše je hrozná, to už je opravdu chorobné. Ale třeba tady ta je sice dost při těle, ale nemá ta tři břicha atd., na mě působí líp. Určitě je v tom trocha fotošopu, ale proporce jsou myslím jasné.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 10:00
Reakce na martek01:

no ono se postupne zjistuje ze je to fakt slozity, pro zjednoduseni cim vic sadla tim vetsi hlad - rizeny hormonalne, a to je asi fakt tezke nejak prekonat. ono to mozna zacne tim ze clovek zere jen tak z nudy, ale potom uz si rizeni prevezmou jiny centra nez mozek no. taky bych v tom nikoho nepodporovala, ale prezentovat to jakoze "hracka" je hodne mimo.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 10:02
Reakce na Mutziputzi:

Dohledáno a musím souhlasit. Také mě některé osoby občas iritují, ale spíše se pak pousměju a je jen na mně, jestli je příště raději rovnou vynechám, nebo jejich komentáře budu i nadále číst.