Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 22:03

Tak Betty Sweet Potato Svetlo by sa malo dať vypnúť. Pozrite si návod na obsluhu.

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 22:13

paktofonika Aha děkuju, tak já se podívám  na návod

Chtěla jsem napsat, že se "pozru" na návod, ale to je asi blbě, viď?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 22:35

Tak Betty pozrem, bych rekla:-)

Sweet Potato  ja mela na vyber kavovar s ovladanim telefonem, by me zajimalo jak tam dostane ten hrnek

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 22:38

viktorka_od splavu znama si koupila nejakej hrisne drahej hrnec, co vari sam. A ovlada se pres telefon, jak do  nej naskace ta zelenina a maso netusim

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 22:57

nevie niekto, ako vypnut tu stupidnu znelku na práčke LG, ked doperie? V navode som nenašla nič..

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 23:06

olivieraa neda sa. Viem, ze to niekto zistoval. mam ju desat rokov, zvyknes si...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. prosince 2018 23:17

olivieraa Prečítala by som návod, pokiaľ ho už nemáš tak sa dá podľa typu práčky stiahnuť. Ja som hneď ako prvé vygooglila:

pračku zapněte standardně napájecím tlačítkem, pak už stačí jen 3 až 5 vteřin držet současně tlačítka Teplota a Máchání, jelikož zvuky vypínáme neozve se žádný zvukový signál. 
Zkusit to můžete teď na jakémkoli tlačítku jestli se Vám podařilo zvuky vypnout. 
Pokud se Vám to nepovede neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám s tím pomůžeme. 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 06. prosince 2018 11:10
Reakce na olivieraa:

nevie niekto, ako vypnut tu stupidnu znelku na práčke LG, ked doperie? V navode som nenašla nič..

​Já na pračce (není to teda LG) taky nemám vypnutí zvukové signalizace, ale mám regulaci hlasitosti. Tu jsem prostě nastavila na nulu a OK. 

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 06. prosince 2018 18:56

continuity no mne je to celkom jedno, ale dieta sa mi na to vždy budí, ten zvuk je nechutne vysoký..normálne dovod nekupit LG pračku! Návod od paktofonika mi nefunguje, ale našla som ešte nejaký, tak poskúšam

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 06. prosince 2018 19:07

olivieraa uplně tě chápu. my máme mikrovlnku která po dokončení ohřevu asi půl minuty pípá. zvuk se nedá vypnout, jen (přesně podle návodu) ztlumit - a to na škále příšerný řev-hrozný řev-řev.  a se.e už mě to několik let a to nemám malý dítě který by mi budila

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 06. prosince 2018 19:36

no mne sa to podarilo!! neverím :D Pri otvorených dvierkach zapnut, stlacit "play"-to zapnutie a potom na 3 sekundy oodožený štart. A ticho! Uvidím či to aj vydrží, ale pa ráda. Mohli by to písat rovno do návodu.

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 06. prosince 2018 20:45
@continuity skus aj ty (prispevok vyssie)
Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 06. prosince 2018 21:11

olivieraa ja som si zvykla, celkom sa podla toho orientujem  naviac mam fakt stary model, vtedy fakt servis povedal, ze to nejde. Ale deti spia dobre, a ked spime my, tak neperiem, mi vadi ta tecuca voda. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:24

Budeme na jaře rekonstruovat kuchyň. Celkem jistotojistě jsem počítala s indukční deskou, ale jedna paní mě trochu zviklala, prý to není tak úplně pohodlné vaření. Ptám se tedy CML :). Budete-li mít chvilku? Vždycky jsem vařila na sklokeramice - klasickém sporáku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:32

Gellnerova pokud jsi zvyklá na sklo, tak indukce je ještě lepší. nepozoruju žádný nepohodlí:-)

Online Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:34

Gellnerova Já se s indukcí sžívám necelý měsíc, asi by mi to šlo rychleji, kdyby se deska nesnažila být chytřejší než já. Furt na mne píská a různě mě sekýruje. Občas se zlovolně vypíná - důvod jsem ještě nevysledovala, patrně jí vadí, když je mokrá, a to i tam, kde se nevaří. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:36

Sweet Potato mně pípá a vypíná se a) když přeteče hrnec a rozlije se voda po ovládacích prvcích b) když ji myju namokro tamtéž. jinak neprudí a nepřístojnosti neprovádí, akorát se samovypíná i když bych chtěla třeba táhnout vývar tuším po 4 nebo 6 hodinách. ale to beru jako nějaký bezpečnostní opatření a nijak zvlášť mi to nevadí

Online Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:41

viktorka_od splavu Jo, bude to něco takového, žít se s tím rozhodně dá.

Ale to mezidobí bez vhodných hrnců vůbec nebylo marné.

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:43

aha, to by znamenalo, že mě to donutí tu desku asi utřít, to není na škodu :D. Mně právě bylo řečeno, že se vypíná i při ohřívání párků a že se chová úplně jinak než sklokeramika - což trochu čekám, ale zase ne úplně. Jako - bude tady hrát někjakou fci i značka a cena té desky? Trochu mi vždycky přišlo, že to vaří všechno stejně, jen se něco rychlejc rozbije. U té indukce nevím. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. prosince 2018 20:44

Sweet Potato a předtím jsi měla plyn?