Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 08. února 2019 23:15

žluťásek Netuším  Ale často vzpomenu na vašeho "ogutana", u nás je to totiž jen "gutan" 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 08. února 2019 23:18

DrowRanger No jsem v tomhle fakt děsná, vím, že budeme vstávat v šest a dvakrát mě v noci vzbudí a budu jak zombie, ale stejně nejsem schopná jít spát před půlnocí. Když vypneme film brzo, stejně ten čas pak s mužem prokecáme 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 08. února 2019 23:21

Pinot Noir regionova! Trvalo mi dlouho to rozluštit, až jsem ho přistihla při akci s vláčkodráhou, jak to pořád opakuje, tak mi doteklo :)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 23:26

Pinot Noir nápodobne a keď si aj ľahnem pred polnocou, tak čučím do stropu...

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 08. února 2019 23:30

žluťásek Hihi  Ty u nás nejezdí, tak zatím regionovu nemá ve slovníku. Ale to by se mu líbilo, miluje slova s R. Jedno mu obvykle nestačí, takže má traktror, erektriku, burdozer a tak. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 08. února 2019 23:58

Karja ja bych mu miesto prehanadla dala zatku  a v noci ho každých 5 minut pichala striedavo do rebier, mocaku, bedrových kĺbov, žalúdku atď, nech si to najkrajšie obdobie užije so mnou! Ja som prajna, ja sa rada podelim 

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 09. února 2019 06:53

Mohučanka 

To řekl přednosta? Přijde mi nešťastné, že je "tváří" toho projektu za Bulovku, není porodník ale onkogynekolog. Jako z jejich pohledu to těhotenství asi je šťastné období, lepší než vymýšlet, co všechno uříznout, ale...

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 09. února 2019 09:13

Vcera jsme byli na party, ze 7 holek jsme 4 tehotne, 3 to maji doslova za par. Od 3 tydnu do 3 mesicu. A desne jsem se bavila u jejich popisu, jak se tesi az to bude venku (uplne jsem si vzpomela jak sjsem nadavala ze by mohla na chvili zpatky :D), jakej bude porod a vsichni jejich muzove byli chytri jak radio, protoze predporodni kurz, ze ano :D jsme se s muzem vzdycvky na sebe jenom podivali pri nejake poznamce a premahali smich :D

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 09. února 2019 10:14

Pro mě teda období těhotenství patřila mezi nejhezčí období v mém životě, je to tak. Včetně všech dloubání a tak. Nejslabší to tedy bylo u druhého, to mi bylo pořád špatně a měla jsem dvouleté torpédo, to bylo celkově náročné. Jinak ale v celku prima, včetně všech nepříjemností. Připadala jsem si jako žena, muž mi neustále skládal poklony, jak jsem krásná a já si tak i připadala, mohla jsem jíst na co mám chuť, skvělej sex...

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 09. února 2019 10:31

VeronikK Já si takhle užila hlavně první těhotenství (teda až na ten appendix) a jsem za to neskonale vděčná. Vím, že to není samozřejmost. Ještě pár dní po termínu jsem vykládala, že bych klidně ještě chvíli (pár měsíců až let) těhořtná byla. No, nevyšlo to a pak teprve začal mazec.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 09. února 2019 12:30

pre mňa bolo tehotenstvo najhoršie obdobie života. Fyzicky teda super, netrpela som žiadnymi syndrómami teraz spomínanými, ale psychicky to bolo pre mňa peklo. Nenávidela som, že si nemôžem so svojím telom robiť, čo chcem, že som obmedzovaná a vylučovaná z aktivít. Ale ja som myslela, že to tak nejako bude, pretože strašne zle znášam akúkoľvek slabosť. Pri chrípke mávam depku, a keď som mala dva mesiace natrhnutý sval, bola som zrelá na antidepresíva.  Bolo to strašne blbé, tie moje psychické stavy

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 09. února 2019 13:08

VeronikK Sweet Potato tak to je super a přeju vám to. Mně bylo blbě pořád a k tomu nějaké komplikace, a k tomu jsrm trpěla tím co betsey . 

dynda jo, přednosta, tuším Zikán se jmenuje. Já mám k Bulovce obecně hrozně negativní vztah (čistě osobní záležitost). Je to naše "spádová" nemocnice a já měla děs z toho, že bych si musela kvůli porodu volat sanitku a skončila bych tam  

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 09. února 2019 13:20

žluťásek Pinot Noir traktor je v podani syna tatrrrr/tatbrrr. ale skuste uhadnut co je to kavijooo

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 09. února 2019 13:36

eless Kladivo?

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 09. února 2019 13:36

Mohučanka 

Já myslím, že Zikán s těhotnými moc do kontaktu nepřijde, ten bude mít hodně zkreslenou představu. Kamarádky si všechny porod na Bulovce chválily, šestinedělí je tam prej taky hezky udělaný, ale gynda jako taková je ve standardu příšerná.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 09. února 2019 13:53

eless Kamion?

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 09. února 2019 14:14

Sweet Potato Pinot Noir kybel netusim jak na to prisiel

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 09. února 2019 14:27
Reakce na Karja:

Mohučanka Kterej? Jedu ho proplesknout:-D Teda ne, dam mu desetikilovej batoh na zada, kazdej den par kapek projimadla, po ranu ho prastim panvi po hlave, vysvliknu ho, aby klepal tak tri hodiny denne zimnici a pak se ho zeptam, jak se cejti v nejkrasnejsim obdobi zivota, zda si preje doplnit i hormonalni koktejl:-D. 

​A přidala bych kolem 4. odpoledne prášek na spaní a v noci ho pětkrát probudila na cestu na WC :D

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 09. února 2019 14:35

Kokoska A já bych mu doporučila sebou párkrát švihnout v MHD a strávit několik měsíců s točením hlavy, mdlobami a mžitkami před očima 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 09. února 2019 15:49

dynda Aha, no já abych uvedla svoje pocity o Bulovce na pravou míru, tak porodnici znám jen z doslechu od známých (pocity spíš nic moc, ale zase žádná trága), znám jiná oddělení a můj iracionální negativismus pramení z toho, že koho z mých blízkých ta nemocnice uchvátila, toho už nenavrátila.