Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 08. února 2019 18:16
Mladší měl kritickou 11 hodinu večerní, to byl vždycky řev, nešel vzbudit, nic. Vyrostl z toho. Teď je mu 6, občas ještě v noci příjde a to pak můžu rovnout vstát a jít něco dělat. On sebou tak neskutečně mele, bere mi peřinu, lehá si na mne, tahá. Grrrr!
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 18:30

Gatita aha, tak áš je na to ešte malý, resp. neviem, či to môže mať v 6. mesiacoch.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. února 2019 19:21

Janulik03 

Tak to je historka roku 

Náš mladej pan otec si haranty i sám do kočáru ukládá... ale to jen proto, že maj tak úzkou předsíň, že se oba rodiče ke kočáru už nevejdou  Naposled jsem ho přistihla, jak jim do fusaku cpe i miniaturní ohřívací flašky! To mě v životě nenapadlo... 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. února 2019 19:28

barbucha Ohřívací láhev dávám do fusaku taky, a to když synek vychází z domu po svých, ale vím, že ho pak naložím do kočárku a usne. Za hodinu je ten kočár jinak pěkně vymrzlý.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. února 2019 19:30

Válím se tu smíchy, nakoupila jsem další koleje a objekty do vláčkodráhy, mimo jiné i Pendolino. V Ríšově podání je to "Podojíno" 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. února 2019 19:35

Pinot Noir 

Já to nikdy nezažila, koukala jsem jak puk! 

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 08. února 2019 19:35
Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 08. února 2019 20:07

Dík za uklidnění, fakt doufam, ze to prejde. Uz začínám bejt pěkne ztrhana, hotova Celine ze me za chvíli bude 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 20:17

MP Meri ja zas z nedostatku spánku priberám 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 08. února 2019 20:25

DrowRanger Já jsem nepřibírala, ale dokud jsem nezačala trochu normálně spát, nemohla jsem poporodní kila zhubnout. 

Offline Gatita
Avatar
7176 příspěvků moje polička 08. února 2019 20:27

DrowRanger ja zas hubla a blbla. Ale nebojte, casem se vyspite. I kdyz vstavam denne dost brzo do prace, pripadam si svezi jak nikdy! Fakt si toho vazim, pac to nepovazuji za samozrejmost. Hlavne vydrzet! Naucila jsem se nechat vse byt a jit si lehnout klidne hned, jak mlade usne. Mam tak vyplachnuty mozek z prace a udrzovani rodinneho krbu, ze na neprijemne myslenky neni prostor a usnu klidne v 22h. Mozna toho ted naspim i vic nez zamlada a kvalitneji. Takze nic neni ztraceno.

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 08. února 2019 20:47
Reakce na betsey:

letfenixa ja som sa v nedeľu vybuchla s malou vo vnútri. Volala som hasičov, stačí? 

​teda než mi docvaklo, tak jsem se chvíli děsila, co proboha u vás nastalo za výbuch 

Online Karja
Avatar
36026 příspěvků moje polička 08. února 2019 21:32

Pinot Noir Hele, to je chytry, primo do fusaku k diteti bych to nedavala, ale tahle prevence vymrznuti kocaru je fakt chytra. Kolikrst jsem v tech mrazech spekulovala, jal to udelat, kdyz budu mit treba kocarek dve hodky v aute nebo taky davat do studene autosedacky neni nic moc pohodlny. Asi to tady zaplnim debilnima dotazama zas:-D.

Offline Mohučanka
Avatar
6411 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:07

Zase jsem se dočetla, že těhotenství je nejhezčí období v životě ženy, a samozřejmě že to řekl chlap!! 

Online Karja
Avatar
36026 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:16

Mohučanka Kterej? Jedu ho proplesknout:-D Teda ne, dam mu desetikilovej batoh na zada, kazdej den par kapek projimadla, po ranu ho prastim panvi po hlave, vysvliknu ho, aby klepal tak tri hodiny denne zimnici a pak se ho zeptam, jak se cejti v nejkrasnejsim obdobi zivota, zda si preje doplnit i hormonalni koktejl:-D. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:32

Pinot Noir ja som taká istá, váhu mám síce pôvodnú, ale telo je iné a teda svaly nikde, tuk všade :) Ja priberám aj zo streu, čiže kombinácia nevyspatie a práca je parádna, navyše sa mi nechce od únavy väčšinu dní ani cvičiť (a potom ma bolí chrbát pri nosení ).Gatita ja som sova, absolútna, dieťa na tom vôbec nič nezmenilo, neviem zaspať pred polnocou, ideálny čas na vstávanie je okolo 7 30, to sa teraz nekoná. Ale je pravda, že v jednej etape života som chodila spať o 22 30 a vstávala o 5 30, viem, že vtedy som bola veľmi fit, teraz by ma to zabilo . A teda, hodne teraz urobí u mňa aj to, že cez deň nemám čas robiť veci, ktoré ma bavia, lebo rpi malom sa to nedá, tak to doháňam v noci, myslím aj Pinot Noir tu niekde písala, že po večeroch pozerá trebárs seriál/filmy atď., ja tiež večer robím veci, čo pri malom cez deň nestíham, na úkor spánku...

Offline Mohučanka
Avatar
6411 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:40

Karja  boží popis. Ještě ať si 20x denně strčí prst do krku. 

Byl to článek na idnesu o zakládání porodních domů.

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:49

DrowRanger u nás kolem 8 měsíců, vydedukovala a vyčetla jsem, že je to projev separační úzkosti. On to přes den vůbec neměl, vůbec si mě nehlídal a nesledoval mě, jen v noci hysterycky řval asi hodinu.

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:55
Reakce na Pinot Noir:

Válím se tu smíchy, nakoupila jsem další koleje a objekty do vláčkodráhy, mimo jiné i Pendolino. V Ríšově podání je to "Podojíno" 

​A co je "iguana" bys věděla?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 22:58

VeronikK hm...ak by to bolo v dôsledku separačnej úzkosti, tak by sedelo, prečo syn spáva niektoré noci dobre, pretože ak si to spätne uvedomím, plakáva tie noci, kedy som cez deň pracovne preč. Dnes som s ním bola skoro celý deň sama bez muža a nezobudil sa, spal dobre cez deň a ako som ho o pol deviatej uložila, tak spí doteraz...