Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:07

Janulik03 

No jasně, že bude vozit. Ale vzhledem k tomu, že si bude muset malého i sám oblíknout, tak toto se mu jistě nestane

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:09

Garfie 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:10

Janulik03 uááá, to akože reálne toto???  A inak u nás nekočíkuje nik, ale včera svokor malého uspal hojdaním v hačke, tak bol celý hrdý, sa mu to rátalo asi aj viac ako kočík .

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:17

Garfie Já si to teda pamatuju i po 15 letech a asi nezapomenu nikdy. Furt nwchápu, jak jsme to obě přežily.

Janulik03 Nene!

Offline Janulik03
Avatar
16748 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:24

dzizisketa tak ale zas preventívne vedieť o takom prípade nie je na škodu 

Offline Janulik03
Avatar
16748 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:25

DrowRanger ako sa tu smejem stále ešte, tak som čítala, že svokor uspal malého v pračke.  Idem radšej na obed.

Offline Garfie
Avatar
24040 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:28

Janulik03  To zní úplně jako můj táta, živě si to dovedu představit....

Offline Karja
Avatar
36041 příspěvků moje polička 08. února 2019 12:35

Janulik03 Hahahaha. Tak to se u nas jeste nestalo a ze je pritel presne tenhle roztrzitej typ. Ted jsem se treba dozvedela, ze spi v peknem tricku, protoze se mu parkrat stalo, ze se zapomnel prevliknout z pyzama, tak aby to nebylo tak napadny!!! Ajtak to neni. Jinak, kdyz je pritel doma, kocikuje jedine on, dite mi nechce pujcit, vzdycky rika ,,ne, mam ji ja,,. Az bude mala bez kocarku, tak urcite nejake fopa bude:-D

Offline Mrakoplas
Avatar
8859 příspěvků moje polička 08. února 2019 13:08

Janulik03  uf to má rozsekalo

Online slniecko admin
Avatar
17625 příspěvků moje polička 08. února 2019 13:10

Janulik03 

Samozrejme, že kočíkoval.

Konieckoncov aj nás kočíkoval aj môj otec a mňa ešte stihol aj dedko.

To bol niekedy niekde nejaký problém?

Offline Janulik03
Avatar
16748 příspěvků moje polička 08. února 2019 13:14

slniecko žiadny problém.  Len som chcela čerstvé info posunúť, nech si daju baby pozor 

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 08. února 2019 13:22

Janulik03 Hele, ale přiznejme si, stát se to může každému. Můj muž měl odjakživa víc mateřských buněk než já, ale umím si představit situace...

Offline Janulik03
Avatar
16748 příspěvků moje polička 08. února 2019 13:25

Sweet Potato ale ano

pamatám si ako v TV hovoril tuším pán Lasica, ako bol s dcerou nakupovat a posadil si ju do toho nákupného košíka. Nakupil, zaplatil, nákup z košíka dal do tašky, košík odstavil a autom išiel domov. Tam sa ho Magda spýtala kde má dceru a vtedy si uvedomil, že ešte asi sedí v tom nákupnom košíku. Tak akosi si to paätám. Veľmi sme sa na tom smiali ale v reále by som asi bola hodne naštvaná na chlapa, keby sa to stalo a hoodne hysterická.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. února 2019 14:50

dzizisketa porid hezky pyzamka a je to v suchu;-)

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 08. února 2019 14:50

MP Meri mám silnej pocit, že to je i jeden ze způsobů mučení, přerušovanej spánek, ne?

A naprosto chápu, a vím, že to přejde. Držím palce :-)

Offline Karja
Avatar
36041 příspěvků moje polička 08. února 2019 15:34

MP Meri Mne se dnes snad od konce sestinedeli poprve stalo, ze jsem se vzbudila rano driv nez dite. Jezis to bylo tak osvezujici. Takze nejhorsi je, ze si clovek ten spanek nemuse kocirovat sam. Je jedno jestli 1x5 hodin nebo 4x2 hodiny, mne prijde dulezite, ze je to tak, protoze JA nebo moje telo to tak chce, ne ze si narusitel prelezel rucicku. Jinak soucitim s tebou, tohle delal svist nekdy po konci ctvrteho mesice, cele dny jsem jen zivala a zivala. Moje znama ted ceka ctvrty, nejstarsimu je 6 uaa, uaa, uaaa:-D:-D.

Offline Gatita
Avatar
7179 příspěvků moje polička 08. února 2019 15:39

MP Meri  Spánek je alfa a omega. Celý rodičák jsem se jen ploužila, masakr to byl i po nástupu do práce. To bylo furt něco. Nejdřív prdy, pak časté noční krmení, pak přišly noční děsy (skoro každou noc!) a nakonec mládě seznalo, že manželská postel je přesně pro něj a nastala etapa přetlačování a kopanců do žeber...Sotva jeden problém odezněl, nastoupil další, a tak to šlo tři roky (s výjimkou asi dvou krátkých období relativního klidu). Vyžrali jsme si snad každý nešvar, co existuje. Teď spíme skvěle, tak vydrž, i ten největší pecháček se jednou vyspí.

Akorát teda bude mít naše dítě plínu na noc minimálně do pěti let, dřív nehodlám po nocích nic řešit, ještě jsem nedohnala spánkový deficit

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. února 2019 16:03

Garfie Zejo, to, ze to pomine to nevyspani, tomu jsem kdysi ani nechtela verit. A dnes je nasilim taham z postele, aby se stihla skolka. O vikendu se treba vali do deviti s klidem...Mam se vlastne moc fajn.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 08. února 2019 17:07

Gatita tie nočné desy prišli kedy a ako sa to prejavovalo? Mne sa syn budí už dlhšiu dobu každý večer minimálne raz ale častejšie 4-5x za večer/noc s revom, proste spí a úplne nepríčetne reve, prestane keď ho vezmeme na ruky a učičíkame, popri tom sa ešte teda aj budí - kojiť nechce, zuby to podľa mňa nie sú.

Offline Gatita
Avatar
7179 příspěvků moje polička 08. února 2019 17:57

DrowRanger u nas to bylo tak 1 - 2x za noc. Zniceho nic hystericky rev, vubec o sobe nevedel, ani pochovat nechtel, behal a vrazel do nabytku, dost horor. Bylo to tesne po druhych narozeninach a po nejake dobe to odeznelo. Fakt jsem se bala, byli jsme s tim i u neurologa. Ale bylo to jen tohle, je to neskodne.