Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 21:58

I druha miminka se rodi pohodova, moje je toho dukazem! Ovsem ono i to prvni bylo pohodar.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 22:00

MP Meri 

Trpěla jsem totální nespavostí hned od porodu několik týdnů, ve dne v noci jsem nebyla schopná zabrat. Pak se zjistilo, že jsem dost chudokrevná, a s tím může ta nespavost taky souviset. Asi přes měsíc jsem jedla železo a pak už se to začalo lepšit všechno. Máš krev v pořádku?

Offline Mrakoplas
Avatar
8811 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 22:06

tv moj bol pohodovy tiez,  nebyt toho refluxu chudacik,  tak by to bolo (a stale je) uplne bozi dieta.  Kocik miloval,  nosit sa nechal,  v aute vydrzi hodiny jazdy cumenim z okna alebo na to ako tatinko kruti volantom,  je ochotny sa nechat uspat inymi ludmi atd.. 

Tak a teraz som to zakrikla a stane sa z neho maly satan. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 22:11

olivieraa No tak ta práce, to je pro mě fakt spíš odpočinek, dva půldny týdně, některý týden jen jeden, něco málo udělám z domu, takže tím bych se jako nějakým extra výkonem nechlubila  

dynda Už i ziginka to nadhodila. Možná jo, možná opravdu uplatním to svoje léta vysněné holčičí jméno. Ale dva kluci by byli taky fajn.

Josefa continuity Díky, věřím, že máte pravdu, a že se to zlepší. Už proto, že jsem slíbila šéfovi, že si od nového roku, když to bude potřeba, zvýším úvazek  To první těhotenství taky začalo na jaře, ono to asi má asi taky docela povzbuzující efekt podle té věčné tmy.

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 22:24

Pinot Noir ja to teda myslela jako varování, ze se to muze zhorsit, kdyz si neulevis :D ale tak nebudeme malovat certa na zed :) 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 22:30

Pinot Noir Sakra,ted jsem zvedava jako blazen, ale ty to jmeno neprozradis, co? Hele,fakt vic odpocivej, jak jsem psala tisickrat, ja mela tehotenstvi desny, desny, o to lepsi byly ale vysledky na kontrolach. Zvolni si, do posilovny chod treba o polovinu min casu nebo to zmen na jiny sport, premahat unavu je blbost, at se ti to nevrati v nejake nepekne viroze;-).

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 22:40

Kdysi se říkalo, že maminky usnou okamžitě, jak je klid. Že to tak zařídila příroda. A taky, že se vzbudí s prvním zavrněním dítěte.

Přeju všem pohodový těhotenství i miminka.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:06

MP Meri pro me je to kontaktni spani stejne sileny jako kdyz nekdo spi s partnerem v objeti

Pinot Noir v zadnym tehotenstvi mi nebylo zle, ale unava neskutecna, spava jsem i normalne ale tehotna jsem spala nejmin 12-14 h denne, skoro az k narkolepsii, ze jsem nebyla schopna to ovladnout. nebud na sebe moc tvrda

Tak Betty to bych taky vsem moc prala

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:21

Karja Už jsem ho tu říkala: chtěla bych Darju 

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:26

Karja Hele, chodím do té posilovny jednou za týden a největší výkon na tom je vyjít do druhého patra, nepředstavuj si nějakou dřinu  Chodila jsem ještě na kruhový trénink, mmch. ten mě dostal po porodu opravdu do formy, ale ten jsem musela zavrhnout, ten mi fakt přestal dělat dobře. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:34

Kdo máte ty zhruba dvouleťáky, taky se vám z nich staly takové konzervy, co nechtějí nic nového zkusit? Jedl vždycky jak vrabec, ale aspoň všechno ochutnal a nic neodmítal předem. Teď chce jen známé věci, odmítá se dokonce napít z lahvičky jiné barvy, babička napekla perníčky, jako první snědl rybu a pak odmítal jíst jiné než "bibu". Tak už mám vykrajovátko a zítra peču samé biby 

Offline letfenixa
Avatar
7982 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:44

Pinot Noir Ako kedy. Ale vacsinou ho premoze zvedavost, hlavne ked sa tvarim, ze tak to teda dam prec.

Ja sa chcem uz dlhsie spytat miestneho osadenstva, od akeho veku ste riesili/zaviedli, aby si dieta samo upratalo hracky? Maly si obcas sam od seba vecer zacne upratovat, niekedy, ked poviem, podme upratat, vykrikne nie a po chvili pride a zacne. Ale nie je v tom ani povinnost ani pravidelnost.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:46

MP Meri pro me je to kontaktni spani stejne sileny jako kdyz nekdo spi s partnerem v objeti

Pinot Noir v zadnym tehotenstvi mi nebylo zle, ale unava neskutecna, spava jsem i normalne ale tehotna jsem spala nejmin 12-14 h denne, skoro az k narkolepsii, ze jsem nebyla schopna to ovladnout. nebud na sebe moc tvrda

Tak Betty to bych taky vsem moc prala

​Souhlasím se vším 

Pinot Noir mně se po tom opravdu nepříjemném těhotenství, kromě neskutečné únavy a nechutenství lemovaném trochou dalších komplikací, narodil učiněný andílek, aspoň co se nočního spánku, snášenlivosti kočárků a autosedačky týká. Proto se mi nechce do čísla dvě: vzpomínky na těch 8 měsíců jsou fakt hodně živé a navíc je určitě statisticky nemožné, aby se jedné osobě narodila dvě bezproblémová miminka  a když tu čtu o těch hodinách pláče anebo buzení v pět, jímá mně hrůza  

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 23:58

dynda čiže keď budeme mať druhú vlnu tie, čo sme teraz mali prvú, zas sa budú rozdávať satančatá??? Ok, beriem teda radšej toho psa ďalšieho .

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 00:25

dynda Jo, mám málo železa a předepsané tablety už od těhotenství. Brát je mám do konce kojení. Jenže v těhotenství mi po nich bylo zle, tak jsem ještě nesebrala odvahu je zkusit nasadit znovu  začnu to teda řešit, ačkoli jsem myslela, ze nedostatek železa se projevuje prave spis únavou.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 07:22

Dnes ma straslivy barbouch rok! To tak strasne leti...

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 07:25

rasaNori Tak to teda letí fakt neuvěřitelně! Gratuluju! To bude slávy! 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 08:04

rasaNori A už chodí? 

Blahopřeju! A letí to nehorázně...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 08:42

MP Meri jestli dobre pamatuju ma se brat to zelezo nalacno. coz svadi brat ho rano po probuzeni, je to takova jistota. taky jistota, ze ti pak bude zle bohuzel. mezi dvema jidly je to mnohem snesitelnejsi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. listopadu 2018 08:44

On někdo spí s partnerem v objetí????