Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 14:58

žluťásek 

No jen aby 

Zaplaťpámbu že s dvojčatama se žádný uspávání praktikovat nemůže, to by se rodiče brzo zbláznili. Ani při kojení, ani jinak. Jedinej způsob jak je naráz poslat do limbu je kočár, ten funguje stoprocentně i když se to někdy ani nehodí   Naposled jsem se tak vyzula z procházky, páč by prej byli z venku přespalí 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 20:47

barbucha tak pri dvojčatách je tam asi automaticky tá výhoda, že večer zaspávajú spolu, to aj môj by bral, kebyže môže celú noc spať nalepený na mne. A dvojčatá si  možno si ešte poklebetia a zaspia pri tom .

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 20:49

DrowRanger 

No, oni mají každej svoji postýlku. Nalepení na sebe fakt nejsou, dělí je mříž  

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 20:53
Reakce na Pinot Noir:

žluťásek Souhlasím, že vyprdnout se na zásady se kolikrát vyplatí. A hlavně se nenechat zbytečně terorizovat planými obavami, že se něco bude v budoucnu muset řešit. Bát se dát dudlík, protože se to bude těžko odnaučovat, bát se uspávat kojením, aby si nezvyklo, bát se spát společně, že se to neodnaučí - zbytečné. Dělali jsme všechno a všechno se tak nějak samovolně vyřešilo, bez nějakého tlaku a újmy. Myslím, že nejdůležitější je vždycky přežít aktuální krizi a přitom zachovat duševní zdraví všech zúčastněných a problémy řešit, až nastanou.

​Tohle jsi napsala uplne presne!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:18

barbucha fakt? Ja som bola v tom, ze dvojčatá su stále spolu, spia spolu v obajti a tak, dalsi mytus vyvrateny...co mi to robis? 

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:31

No s tim spolecnym spanim. Starsi k nam lezla do postele do sedmi let. A naucila to i mladsi, ktera s nama jako mala nikdy nespala. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:34

DrowRanger 

No neblázni, takový socky jejich rodiče nejsou  Mají to všecko dvakrát 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 22:04

barbucha no ak som dobre pozerala, tak nahodou tie veci pre dvojicky su 2x take drahe ako obycajne veci pre jedno, tak ake socky 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 22:48

continuity To je desny, navic ja nemuzu spat, kdyz se mnou jeste nekdo spi. Naucila jsem se jakztakz tolero at drahou polovicku, ale nesmi teda dejchat. Nicmene I ten vzal ted z loznice kramle, takze uz si zase zvykam na nikoho a kdyz pri.tezke noci presunu mimino k sobe, aby lepe usnulo, tak ja bud nespim, nebo teda hodne blbe. Nejhorsi je, ze ja nemuzu spat, ani kdyz se ve vlastni postylce mele, takze furt vstavam, davam dudlika, odendavam dudlika...vlastne spim, jen kdyz je mimi v komatu...Desna vlastnost.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 22:59

Karja Haha, nesmí dejchat, to je teda přesný  

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 23:59

Karja toto mám aj ja - vyvinulo sa to až s dieťaťom, aj keď mala som to aj keď sme doniesli psa domov a v noci mu niečo je alebo bol po kastrácii...Asi nejaká blbá ženská vlastnosť spojená s materským inštinktom .

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 07:30

Karja byvaly doby kdy jsem spala jako poleno vsadetade, ted mam usi jak netopyr 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 11:21

Karja ja si to lehky spani vypestovala az teprve spanim s deckem prave. predtim jsem s normalnim spoluspacem ktery do me nekope neskace a nerve v klidu prespala noc, u chrapajiciho stacilo usnou driv:-) dneska staci aby se cokoliv sustlo a mam oci jak tenisaky ja teda vetsinou nastesti hned zase usnu, ale neprerusovany spanek celou noc si nepamatuju kdy se mi prihodil, mozna tak jednou za 5 let nejaky moje koma ja bych se snazila co nejdriv vystehovat dite a pristehovat tatinka teda. oddeleny loznice nevidim jako dobry reseni

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 11:43

Právě si sem jdu postěžovat jak mizerně spím hlavně špatně usínám, dřív jsem usnula na požádání kdykoliv a kdekoliv a teď ,i když příšerka usne, tak třeba ještě hodinu čučím do stropu. Nemáte někdo tip na nějaké dobré usínací techniky?

Jinak Baru upgradovala večerní show. Okolo 9 vzorně usne u kojení, spí tak 40-60 min a sotva já začnu konečně zabírat, tak se probudí s brekem. Párkrát to tak proběhlo už minulý týden, to se mi ji ale vždy podařilo uspat bez vyndávání z postýlky, teď už to má ale takovou intenzitu, že ji musím vytáhnout. Podezřívám ale zuby, protože když ji dásně namasíruji nějakým tím gelem, tak se uklidní. Bohužel se ale za tu hodinu cítí být vyspaná a takže má spoustu enegrie na další čumákování....

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 11:46

viktorka_od splavu Karja Já bych se oddělených ložnic zas tak nebála. Taky jsme se s klukem na pár měsíců odstěhovali. Zpočátku, když jsem se skoro bála být s tím tvorečkem sama, byla jsem ráda, že je tam s námi muž, i když spal jak poleno. Ale postupně jsme si začali vadit - on nás budil tím, že chodil spát později a četl si, a brzkým vstáváním, my ho zas přebalováním. Navíc jsem se začala bát, že syn přeleze z postýlky k nám a spadne. Tak jsme šli na čas do pokoje pro návštěvy na matrace na zemi, pak na chvíli zvykačka na velkou postel ve vlastním pokojíčku a teď už jsem zase zpátky v ložnici. Tohle je přesně jeden z těch zbytečných strachů - můžu se na čas odstěhovat, mám kam a vyřeší to X problémů, ale neudělám to, .... Proč vlastně? Aby mi neutekl chlap? Nebo co má být ten problém vlastně?

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 12:12

A přiznávám se, že kdyby první těhotenství bylo jako tohle, do druhého bych asi vůbec nešla 

Offline ziginka
Avatar
677 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 12:28
Reakce na Pinot Noir:

A přiznávám se, že kdyby první těhotenství bylo jako tohle, do druhého bych asi vůbec nešla 

 Prvni tehotenstvi jsem zvracela asi jednou. Ve druhem tehotenstvi jsem prozvracela tri nebo ctyri mesice. Synek travil hodne casu u tv, protoze jsem byla schopna tak akorat lezet s nim na gauci. Vzpominam na dojemnou scenu, jak sedim pred zachodem, ten malej chlapecek (cca rok a pul) me hladi a podava mi papirove kapesniky  Hele, a podruhe z toho byla holka! Treba taky budete mit parecek ;-)

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 12:59

ziginka Ja jsem u druheho tehotenstvi zvracela jeste i v devatem mesici-ale teda jen rano.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 13:10

Pinot Noir problem je kdyz ti to nevyhovuje, nic vic.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 13:25

Tak jo, oboustranny zanet loketniho kloubu s vysokym rizikem prechodu do chronicity, aktualne opichano a nesmim nic zvedat, tahat a celkove mam byt bez zateze.........co mam delat s tou prisavkou na noze? Do pr..... jak to mam udelat?

Ok, prebalovak skrtam a ocistu s prevlekanim budu praktikovat na zemi. Na jidlo chce do sve zidlicky s pultikem, takze asi odstranim spojku mezi nohama a naucim ho tam vzizalit. Vystup a nastup do kocaru zvlada a tlacit ho budu panderem. Mate nejake dalsi napady?????