Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 19:20

Mohučanka idem pomaly uspávať, ak bude dnes v noci dobre spať, pošlem ti bonbonieru :-)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 19:31

MP Meri Hele, já zde pod nátlakem, jsem jí vrazila takovej pruhovanej muchlací kapesníček s zebrou, který si předtim nikdy ani nevšimla. Takže jí teď uspavám klasicky jako dřív, Mám jí položenou na takovym polštářku v klíně a hladim jí přes obličej, jen do toho měla na ručičce hozenou tu zebru, no myslim, že si o tom myslela svoje:-D.

betsey Ježkovi voči, už i tvoje princezna se rozbila? Já mám tady z toho vlákna akorát tak nerva. Ale jak říkala kamarádka, to si myslíš, že už je všechno dobrý a bum, najednou přijdou zuby a zase se to posere:-D:-D.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 19:33

DrowRanger No nakonec jsem už něco vymyslela. Ale ty aby sis přála pomalu sklep, aby jsi měla ty věci kam dávat. Já když vyřazuju po malé malé věci, tak se docela děsim, kolik toho měla a to rozhodně nejedeme ve velkém jak u vás:-D.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 19:42

Karja no ja zas sama nič nekupujem, malému som kúpila asi 3 teplákov, teraz 3 svetre a nosičské veci...Ale teraz som toho vyradila na kilá a väčšinu z toho fakt nenosené. Otec sa ma medzi dverami pýtal, že prečo im to dávam...no preto :D.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 19:44

betsey ak ťa to poteší, ten môj keď ho uspím asoň v noci spí vkuse tých 5-6 hodín (ak nemá sople).  donedávna bol na uspávanie úplne easy, no asi si povedal, že nás treba zas trošku preveriť :D 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:10

Karja no, bola som príliš rozmaznaná dobrým dieťaťom. Ale zasa to beriem ako prípravu na tie zuby 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:25

odmietam pisat ako spi moje dieta. naposledy som ho vychvalila kamaratke a najblizsie 4 dni som ho mala chut strcit do decaku alebo babyboxu a seba do blazinca

Offline olivieraa
Avatar
505 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:27

No ja sa zas opakovame zamyslam,, ci je normalne ze 2 rocna je hore 14 hodin nonstop. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:35

olivieraa To má sousedka, ale zase je to fakt hodná holčička, takovej ten povídavej typ;-). Málokdy je jí slyšet rozčilenou.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:38

eless Neboj, teď jsem na řadě já:-D. Fuj fuj fuj, nesmim si to přivolávat, já sem radši nebudu chodit. Ale naše má zas, když se probudí v kočárku, musim strašně rychle mazat domů, protože vzhůru se jí tam fakt nelíbí. Tuhle jsem jela se známou, její kluk se probudil a půl hodiny se snad nepohnul, jen očima. Pak to korunovala tim, že vydrží hodinu sám v hrazdičce(!), já mám teda podezření, že tou hrazdičkou myslí takové to polohovací lehátko s hrazdou, tam přece jen jsou děti trochu znehybněný a vydržej:-D. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:41

olivieraa je. a jestli ke všemu teda těch zbylých 10 hodin spí, tak andílek:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:41

Karja budu se opakovat, ale maminka řikala, že hodný děti jsou podezřelý!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:41

Taky maj ti vaši fakáčci furt rýmu? Naše tak 14 dní nemá, týden má, 14 dní nemá. Už tak od září bych tipla. Přitom za poslední dvě rýmy, nemám sebemenší podezření, že by prochladla, něco od někoho chytla atp.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 20:43

viktorka_od splavu Hele jsou, náš táta zase říkal, že ty zlobivý jsou šťastný:-D:-D. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 21:09

Karja nas ma len sople, zasadne v noci, aby ho zobudilo to, ze sa mu zle dycha .

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 21:14

DrowRanger Jo, nase taky jen sople, ale tekouci nastesti. Ale uz se devce hodne pere, kdyz ji to chci vystriknout vincentkou. Ja myslim, ze jsem to s tema nausnickama prokoucovala, urcite bude chodit tak mesic s jednou, kdyz to vidim, jak nedrzi u pitomyho strikani nosu:-D

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 21:33

Karja my odsavame, striekanie do nosa je nepripustne, maximalne kvapnut par kvapiek libenaru. Ale odsavacku ma rad. Chechta sa pri odsavani akoby pocul dobry vtip. Ale on ma skoro vzdy v noci dobru naladu, asi ako ke vyspary, tesi sa na jedlo a tak .

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 21:37

DrowRanger Tak nase uz tu odsavacku nesnasi a s tou na vysavac mi to nejde. Asi mam nejakou spatnou, vezmu ji do lekarny, zda nemaji jiny typ. Tahle nevytahne ty sopliky moc rychle a myslim, ze prave to dlouhe nasavani male vadi. Tak to radsi taham tou foukaci, I kdyz to je delsi ale ne tak intenzivni jako vysavac.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 21:47

Karja náš tú na vysávač zbožňuj, zozačiatku reval, ale teraz by si nos nehcal odsávať aj hodinu, podľa mňa sú mu príjemné tie akoby vibrácie pri tom satí.

Sairon tak som skúšala to hladkanie vreckovkou a nezaberá to, akurát sa malý z toho rozkýchal a potom nasrano vreckovku chytil a odmitol pustiť .

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 21:57

DrowRanger Ty jo, my mame asi fakt nejakou vadnou, I pri te nejvetsi ryme toho moc neodsala.