Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 12:56

continuity no hlavně já pak když ty děcka vidim, jak se jim na tom ty navěšený krámy tak různě kynklaj...jsem teda taky chodila roky do skauta a s batohem se něco nachodila, takže vim, jakej je to vopruz to mít na zádech sbalený blbě

Online dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:03

Potrefenáhusa 

Já mám i ten spacák krátkou variantu  Stan jsem asi nikdy nenesla, máme malej a lehkej, to zvládl manžel. Karimatka se mi vešla dovnitř, až když bylo vyjedeno. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:06

dynda stan já částečně jo, dá se naštěstí rozdělit. Spacák mám taky krátkou variantu, ale i tak neni malej.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:19

continuity Sweet Potato Tak situace je asi různá všude, já jsem se přizpůsobila tomu, jak to má náš skaut a zatím to tak vyhovuje. Ale pravda, pokud s tím velkým baťohem půjdou, až bude větší, tak ty věci připnutý na baťahu nejsou ideální. Ale já to teda vždycky řádně utáhnu, aby to jako neviselo... A vždycky se na ten baťoh dá dát nějaký igelit nebo obal, myslím, že ten baťoh co má, má nějakej nepromokavej obal. Ale jak píšu, u nich to vlastně ani není potřeba, protože ty velký baťohy vozí autem a myslím vlastně, že i těm větším. Uvidíme, co přijde 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:04

Sairon nas sa znicoho nic prestavil zo zaspavani o 21 30 na 23 00, proste sa sam tak rozhodol a mozem sa aj na hlavu postavit, ale poaunu si aj cas budenia na piatu. Ale teraz mi to pride, ze on si meni trn rezim kazde dva-tro tyzdne, uz sa ani nespolieham na nic, co platilo este vcera 

Online dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 14:26

DrowRanger Asi si musí vyzkoušet, jak mu to nejlíp vyhovuje ;-)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:18

dynda to mi je jasne, mne to nejak nevadi, som zvyknuta chodit spat okolo polnoci, ciže mi to vyhovuje možno aj viac ako to zaspávanie o 21 30, ale stále ma vie prekvapiť, ako si ten drobec vie v niektorý deň povedať, že jednoducho dnes je dobrý vzduch na zmenu a odteraz to už bude takto a nie hentak .

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:33

dynda a že se nezeptá mě, jak by jí to vyhovovalo, já bych jí to hnedka řekla

Online dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:44

Sairon Přiznávám, že bych taky ocenila, kdyby se to rodilo s pokročilejšími komunikačními schopnostmi.

Online dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 16:56

DrowRanger 

My teď máme poměrně nový "rituál", syn se po odpoledním spaní budí dost brzy, už po hodině a další cca hodinu prokňourá a probrečí, nic mu není dobrý, ještě tak možná nosit, ale to neprovozuju, už je těžký. Nevím, jestli je to projev vývojového stádia nebo to souvisí s rýmou, ale jenom čekám, až to přejde.

Offline Karja
Avatar
35837 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:10

Nemate nekdo nejakej odkaz na dobry stranky nebo tak neco, jak shodit bricho po porodu? Respektive po porodu jsem nic nemela, ale asi jak mam povolene svaly, tak se to hned vyvali ven. Osobni trener nepripada.v uvahu, spis by se mi hodil nejaky tutorial cviku nebo nejake dobre rady, informace jine nez z emimina;-). Rozestup brisnich svalu bych rekla mam jen drobny, jeste pozadam cvicitelku mimina aby mi to zkoukla;-).

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:24

Dík všem za rady. Právě, aby byl spacák vevnitř je jedna z mých podmínek, nemám moc ráda, když jsou věci připnuté z venku, snesu max. karimatku. Pochybuju, že by se dítko v nejbližších letech chystalo na nějaké třeba dvoutýdenní putování, ale na několikadenní asi jo. Jasmě, že ozkoušíme v prodejně, osobně třeba vůbec neodhadnu velikost podle udávaných litrů, musím to vidět a taky musíme vyzkoušet, jestli sedí.

Značka? Asi vítězí Deuter, jak jsem z tipů continuity a Sweet Potato pochopila.

Na tábor jsme jezdívali buď s takovým starým kufrem, nebo ještě líp s tím vojenským ("bednou"), to by nebyl problém, protože teď to funguje stejně. Zavazadla se tam dětem odvezou a oni cestujou jen s příručním batohem.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:29

Karja hodne lidi na instaci cvici nejalou Jillian podle Youtube...tak treba to by pomohlo? Ale zas pokud diastazu mas, aby sis to nezhorsila;(

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:34

Karja Jestli jsi na fb tak se podívej na 30ti denní výzvu (takhle blbě to mají napsané), ta ženská taky rodila a o poporodním břichu tam psala, dávala rady i předváděla cviky.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:40

Karja Po porodu Jillian úplně nedoporučuju, je hodně skákací, záleží teda, jak dlouho to je, cos rodila...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:49

Karja ja som teraz začala chodiť cvičiť s trénerom, zatiaľ len dýchacie cvičenia, cviky na jadro a hlboké brušné svaly a také srandy ako 20m Inchworms alebo 40-60m bočný bearcrowl s expanderom na rukách. Problém je, že tie cviky vyzerajú strašne jednoducho, ale potrebovala som, aby mi to niekto ukázal správne držanie tela, sama som ich pár cvičila podľa jednej knihy po pôrode a teda cvičila som ich blbo, resp. nebol tam kladený dôraz práve na to dýchanie, ktorý je pri nich základ . Nemáš možnosť s trénerom odcvičiť ani pár úvodných hodín?

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:51

brrr Asi bych se být tebou duševně připravila na to, že to nejspíš fakt nebude batoh na několik mnoho let. Chlapci jsou sice větší siláci než holčičky, ale pořád je to malé dítě a každé deko hraje roli. Takže bych nekupovala zbytečně větší batoh jako že i do budoucna, bude zbytečně těžší. Karimatka venku je myslím normálka, spacák máš naprostou pravdu, ten patří dovnitř.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 17:53

dynda ja som to zas zakríkla s tým, že malý je už super a dobrý, dnes je úplne nespokojný, mrnčí a pol dňa sme preležali v posteli, kde bol prisatý a dudlal, spal a hundral . Ale chvalabohu už nemá sople, aspoň to je bonus.

Online dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 18:00

Karja 

Já bych na všechno doporučovala Mojžíšovou, když jsem cvičila fakt poctivě, měla jsem nejlepší postavu za život. Cvičení se dá rozdělit až na tři části, jeden čas jsem ho zvládala i s dítětem kolem sebe. 

Offline Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 18:56

Karja cvičila jsem tohle https://www.youtube.com/watch?v=EXm5UcVXuEU

na břicho to pomohlo fakt hodně, ale já měla diastázu docela solidní a navíc po císaři, tak jsem se fakt bála, abych si spíš neublížila, chtěla jsem vyloženě dýchací cviky apod., Jillian bych teda po porodu nedávala, to mi nepřijde jako ideální. Musím říct, že výsledek bych fajn. No už se opravdu těším, jak příští rok znovu, doufám, že by tentokrát ta díra mezi svaly nemusela být tak obří