Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 22. května 2022 10:41

Všechny vaše děti byly tak skvělý a sympatický, já jsem si ten pátek hrozně moc užila. Jak byl syn pořád nemocný, tak se málokdy povede se s někým potkat, teď z toho budu žít dalších 14 dní :) 

Offline Malenge
Avatar
4249 příspěvků moje polička 22. května 2022 11:02

žluťásek opravdu věřím, ze počasí nám vsem pomůže a ty věčné choroby odtahnou do daleka, abychom mohli zase normálně žít, to je taková úleva, když si člověk muže užit takové příjemné odpoledne  a všechny děti byly úplně nadpřirozeně vzorne, hezky si hrály, taková parada!

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 22. května 2022 11:19

711990 ona je teď hrozně hrdá na všechno nové, takže náramek s beruškou všem ukazovala  A taky teda měla nové boty, takže všem opakovala "tabaky". No vypadali jsme jako rodiče roku  

continuity brrr Malenge jako já jsem na jednu stranu ráda, že je taková samostatná a živá. Je s ní fakt zábava a po hlavě si skákat nenechá. Ale občas je to o nervy. Vůbec si nás nehlídá, včera si klidně 10 minut samostatně bloudila areálem (my jí pronásledovali z povzdálí) a byla naprosto spokojená. Výhoda je, že se tak pěkně zabaví často i doma. A snad je zatím dost roztomilá, aby moc neobtěžovala cizí rodiny, ke kterým se přidává  Trochu se ale těším, až se jí budou dát vysvětlit nějaké hranice a pravidla. Teď fakt nemůžeme polevit s pozorností ani na vteřinu. 

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 22. května 2022 12:04

MPLee tahle děti jsou obvykle tak roztomilé, že nikomu nevadí. 

A až to roztomilé nebude, bude mít dost rozumu, abys ji to vysvětlila.

Já si myslím, že tato schopnost ozvat se je dost vrozená a byla bych za to ráda. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 12:34

Malenge já mám teď u mladšího podezření na alergii. Ale nemám na to papír, takže zítra nejspíš zase žádná školka Jedeme se starším na oční a dost by se to šiklo. Budu muset nějak víc poprudit praktickou a vyžádat si nějaká vyšetření.

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 12:42

MPLee jee, malá fanynka Fanánka taky jsme tam včera byli

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 22. května 2022 12:47

Kdyby měl James Bond tři děti ( upravené via @ufoslav)

Není čas spát

Zítřek je v nedohlednu

Dnes neusínej

Jeden byt nestačí

Povolení zapíjet

Zanícené oko

Vyhlídka na sebevraždu

Nikdy neříkej ano

Srdečné pozdravy z cvokárny 

Fleky jsou věčné 

Dr. ORL

Žiješ jenom taktak

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 22. května 2022 13:18

Evaeva Já mám to samý, velkymaly teče z nosu a oči, plus je teda napuchla, ale prostě ji do školky budu dávat,musej mi to zatím věřit (až ji zmizí ten otok teda), musej mi věřit ty nudle:-D

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 22. května 2022 13:36

My teda máme s mužem dost krizi, nějak se to nedaří utrepat a začínám zcela vážně uvažovat o manželské poradne a nebo vraždě...Holky jsem celkem rychle dnes uspala, máme za sebou oslavu 60 a vůbec se mi nechce z pokojíku za ním dolů.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 13:44

Karja do státní bych staršího taky dala. Ale tohle je ta mini, vysloveně tam upozorňují, že děti musí být zdravé a na alergii musí být papír. Teď je to trochu lepší, tak možná dostane sirup a půjde, ještě uvidím. Myslím, že třikrát za sebou tam ještě nebyl, tohle byl rekord.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 13:46

rasaNori to je blbý. Já teda s poradnou zkušenosti nemám, ale řekla bych, že je lepší jít dřív než později.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 22. května 2022 13:54

rasaNori s poradnou zkušenost nemám, ale s rozvodem ano, běžte tam.kdyz nepomůže , neuškodí.

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 22. května 2022 13:57
Reakce na continuity:

Kdyby měl James Bond tři děti ( upravené via @ufoslav)

Není čas spát

Zítřek je v nedohlednu

Dnes neusínej

Jeden byt nestačí

Povolení zapíjet

Zanícené oko

Vyhlídka na sebevraždu

Nikdy neříkej ano

Srdečné pozdravy z cvokárny 

Fleky jsou věčné 

Dr. ORL

Žiješ jenom taktak

Offline Malenge
Avatar
4249 příspěvků moje polička 22. května 2022 14:03

continuity James Bond je dost krutě výstižný

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 22. května 2022 14:03

Evaeva JJ, to máš pravdu. No dcera si nám jen furt utírá nos, ale už jsme asi objevily ten alergen....sázení rajčat! prý jsou ty sazenice hrozně agresivní a ona se tam motala fakt dlouho, jako pořád na to sahala, hrabala tam, a tak a ten večer už přišla taková načnuta, plus měla rajčata hodne ke svačině a už taková pěkná rajčatová, ne ta vyhnaná bez chuti. Určitě to bude ono, plus dětská říkala, že jim třeba vadí pyly, proto měly tak dlouho ty kašle....no prostě takovej mix všeho druhu. Na alergologie budu volat zítra:-(. Už jsem jednou to kolečko absolvovala, ale vůbec nevim, jaké byly objednací lhuty tady v okolí, nakonec jsem to tehdy odbyla telefonickou konzultací. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 14:09

Karja rajčata jsou prý silný alergen, to je možný, že jí fakt vadí. Teď je navíc pylů hodně, to vadí i nealergikům. Já si u něj už toho všimla dřív, že má rýmu třeba jen venku a jinak nic. Vlastně už jako mimino se nám stávalo, že se v noci budil s rýmou a druhý den nic.

Offline DruI
Avatar
3247 příspěvků moje polička 22. května 2022 14:48

Evaeva U nás ve státní školce taky vyžadují na alergii papír. Vysloveně na to i upozorňovali při první rodičovské schůzce.

Offline DruI
Avatar
3247 příspěvků moje polička 22. května 2022 14:51

Karja No, ono i když se na alergologii dostaneš, tak se taky může stát, že se dozvíš houbeles. Mně dělali testy na strašnou spoustu věcí, ale na co jsem ve skutečnosti alergická jsme nezjistili.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 15:05

DruI kdyby tam chodil s rýmou měsíc, asi by bylo lepší něco mít, ale jinak se mi ve státní u staršího nikdy nestalo, že by mně nějak upozorňovali, že není úplně ok. Ale vím, že v jiných školkách to dělají. Ale u mladšího klidně po hodině zavolají, že moc kašle a mám pro něj přijít.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 15:06

DruI jeho to ani moc netrápí, má akorát tu rýmu, žádné nateklé oči nebo tak, takže mě by asi stačil ten papír a případně nějaká rada ohledně léčby z té alergologie.