Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:37

Mutziputzi 

A jak?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:39

dynda Č bych vymenila za Z...myslim ze i k maturite by s tim sel

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:42

Mutziputzi tak pokiaľ dieťaťu nedávam meno North West Lakatoš (zas zatiaľ ešte toľko súdnosti mám), ale sa jedná o meno, ktoré je normálne slovenské a dokonca aj v kalendári, akurát v dnešnej dobe sa tak nevolá každé druhé decko na ulici, možno by si okolie malo uvedomiť, že je to jedna z vecí, do ktorých sa nemá starať .

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:43

Mutziputzi No joo, ale to si nevymysleli. Ale Zadek bych mu samozrejme rikala taky.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:43

Mutziputzi tak ale s priezviskom asi ťažko človek niečo narobí a ten Zadek by mu prischol aj pri Pepanovi .

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:44

DrowRanger Mám sestřenici Frederiku! Mně se to líbí, ale většina  rodiny nad tím koulí očima. :) Zdrobněle jí říkají Rikinka, to už mi až moc připomíná Riki-tiki-tavi. :)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:45

Mutziputzi 

Já čekala něco skandálně skandálního, s příjmením toho zas tak moc nadělat nejde a zrovna tohle bych neřešila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:49

DrowRanger North West je super nahodou!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:51

dynda Tak Theodor Christian je nobl zadek no...Pepa tak neprovokuje ke kreativite

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:51

Mutziputzi Theodor Christian von Zadek Kdyz nobl, tak poradne!

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:52

Stará Stanová Kůže Jé, Riki-tiki-tavi  moje nejoblíbenější! :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:52

Luna Tak kdyz se jmenuju Zadek, volim k tomu jmeno ne, Karel by podle me zustal Cadek

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:53

Stará Stanová Kůže mne sa hneď vybavil Frasier a jeho syn Frederik, inak máme psa Rikiho . Ja som zatiaľ na zdrobnelinu mena čo máme vybraté neprišla a som za to rada, neznášam potvorenie mien (načo potom dieťaťu vyberám meno, keď ho budem celý život volať inak?). Ale je pravda, že sme si pre malého vymysleli prezývku (lebo som mala dlho tendenciu označovať ho ako TO) a sa ujala tak dobre, že celá rodina aj kamaráti ho volajú len tou prezývkou, aj keď sa pýtajú na mňa a malého, tak sa pýtajú len tou prezývkou (jeden čas muž reálne rozmýšľal, či ho tak nemôžeme aj dať zapísať na matrike, to som ho už hamovala). 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 17:58

DrowRanger No kdyby se nám narodila holka, tak by se možná opravdu jmenovala po mém psovi - Kira. (a pes je zase pojmenovaný po Keiře Knightley, ehm....) Tenkrát se mi to jméno opravdu líbilo a je jednoduché, netuctové, nepotřebuje zdrobněliny....

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 18:20

DrowRanger Kdyz jsem si jeste myslela, ze to bude holka, mela jsem taky vybrane jmeno, co se podle me nezdrobnuje, protoze to nesnasim. Neco jako ta Kira. (nekteri samozrejme zvladnou zdrobnit vsechno, o tom zadna) 

Kdyz se zjistil kluk, nastal problem, jelikoz se mi nelibi vazne snad jedine klucici jmeno. Fakt jsme nic nevymysleli. Jen dve takove "prinejhorsim" jmena. Tak jsme mu dali silenou prezdivku a vsem rikame, ze se bude jmenovat tak, aby nám dali pokoj Blby je, ze jsme tim nejak ukonejsili sami sebe a na vymysleni "opravdovyho" jmena jsme se uplne vyprdli  by me zajimalo ,jak to dopadne. Doufam, ze budu prenaset ,abych to stihla vymyslet !

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 18:24

Teda ja bych dala zfleku tolik hezkejch jmen, nemate proste fantazii no

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 18:36
Reakce na Garfie:

rasaNori O těch bezdětnejch kamarádech....my takhle měli s prvním dítětem na návštěvě těhotný pár, naše vzorné mimino tehdy spalo snad 16 hodin v kuse , nedala se vzbudit ani na jídlo...vůbec jsme o ní nevěděli, těhotní si pochvalovali, jak je dítě pohodička a dá se to zvládnout levou zadní...a pak se jim narodil malý řvoun, fakt hrůza. Otec je kolega mého muže, chodil do práce s kruhy pod očima, pohyboval se jako náměsíčný, usínal u PC a můj muž se mu neprozřetelně pokusil udělit nějaké ty "otcovské rady do života..." načež novopečený otec se na něj podíval, oči se mu podlily krví a procedil mezi zuby "ty a to tvoje mimino....ty nevíš NIC o životě!!!" 

Offline Pinot Noir
Avatar
24572 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 18:49

A to já jsem ráda, že ze synova jména lze udělat množství zdrobnělin, kromě těchto variant samotného jména mu doma říkám různými odvozeninami od medu - Medoušek, Medásek, Medovníček. Protože je nejsladší  Přiznám se, že "dospělou" formou jména mu zatím neříkám.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 19:08

Pinot Noir Dětem říkám asi jen odvozeninami. Jméno dcery má odvozeninu (ne zdrobnělinu), kterou jsem vždycky nesnášela. Chvíli jsem přemýšlela, že to jméno kvuli tomu nedám. Pak ji tak oslovila v porodnici jedna milá sestřička a znělo to tak krásně, že jsem jí taky tak začala říkat . Mě samotnou mrzí, že mě vlastním jménem oslovuje málokdo.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 19:34

Mutziputzi alebo sme len prieberčivejšie