Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:41

Pinot Noir toto sme mali presne aj my, bolo to super.

Ja som teda mala s Alicou výhodu, že chodiť začala v júli, tak proste chodila bosá v parku na tráve a keď sa ochladilo, už mala normálne topánky 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:49

Pinot Noir však já to chápu, Akorat to pak zas znamena koupit na 2 mesice zimní boty, kolik stojej, třeba 1600,-?

Online Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:52

Potrefenáhusa no a pak hned jarní taky na dva měsíce. Jednou tenhle koloběh bot prostě začít musí.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:56
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 09:57

Potrefenáhusa kluci oba začali dobře chodit v únoru, koupila jsem jim kotníkové celoročky, ono to malé dítě nechodí tak dlouho, aby prochladlo. Ale stejně jsem za dva měsíce kupovala celoročky nové. Přes zimu starší nenosil nic, venku jsem ho nevydávala z kočárku, mladší softchelové capáčky. Měla jsem pro něj ještě sněhule, ty dostal vyloženě na sáňkování, to ještě nechodil.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 09:59

Pinot Noir jojo, ještě se mi nestalo, že by jim boty z jara byly i na podzim. Potrefenáhusa 

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:59

Zrovna provádím inventuru hader a Rosťa má tři zimní bundy, dvoje oteplováky a ještě mi přijde souprava ze zimního softshellu, takže na kombinézu už kašlu. 

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:00
Reakce na Evaeva:

Pinot Noir jojo, ještě se mi nestalo, že by jim boty z jara byly i na podzim. Potrefenáhusa 

​Co boty, ale letos má Rosťa konečně stejnou velikost oblečení.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 10:01

dzizisketa tak to se mi stane až letos u staršího a ještě ne u všeho:)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:08
Reakce na Evaeva:

Pinot Noir jojo, ještě se mi nestalo, že by jim boty z jara byly i na podzim. Potrefenáhusa 

​no to jsem nemyslela, ale ze nechci kupovat jedny boty na dva mesice v únoru a další v březnu, stačily by jedny a jestli bude fakt zima, bude chodit doma! 

Online Pinot Noir
Avatar
24594 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:16

Potrefenáhusa já myslím, že rovnou ty celoroční, až se trochu rozchodí, jak píše Evaeva , je dobrý tip. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:18

Pinot Noir no prave to mám v plánu

Offline JankaM
Avatar
2399 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:22

Když jsme u bot, dcera druhačka si vybrala jakp podzimní/celoroční Prestige, já bych to v životě ani nezkusila 

Offline JankaM
Avatar
2399 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:22

Když jsme u bot, dcera druhačka si vybrala jakp podzimní/celoroční Prestige, já bych to v životě ani nezkusila 

Offline 711990
Avatar
17173 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:27

Tonda zacal chodit vloni v rijnu, v listopadu uz dostal prvni boty na ven(Camper first walkers). Jenze jak jsem nekupovala kotnikovy, tak pak napadnul snih a musel do zimnich. Vybrala jsem bosy Pegres, byly dostatecne ohebny, skvele se navlikaly a byly teply, maji uvnitr vlnu. A po naimpregnovani byly i nepromokavy,  vcetne kaluzi. Jo a kupodivu v nich normalne mohl i lezt, neprekazely a nechodil v nich jako robot:) nosil je az do dubna, jak bylo letos hnusne:)

Offline Myrtila
Avatar
3036 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:40

Tyjo, ctu o tech botach a ukladam si vsechny odkazy  Syn uz asi mesic obchazi nabytek, zatim mam pro nej softshellove navleky na ven, ale boty nas v zime asi neminou. Moje svagrova nam schovava barefoot boty po svych detech, ale syn ma uplne jinou nohu, dlouhou a uzkou, pochybuju, ze mu neco z nich padne. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 10:49

Potrefenáhusa Já pak právě stejně v dubnu kupovala nové. Jak se ještě vylepšil v chůzi a noha trošku poskočila, přišlo mi, že potřeboval nové.

711990 bosé Pegresky nosili jako první i kluci, akorát nezimní. 

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 16. října 2021 10:58
Reakce na Potrefenáhusa:

Pinot Noir však já to chápu, Akorat to pak zas znamena koupit na 2 mesice zimní boty, kolik stojej, třeba 1600,-?

​jakej se dává ten správnej smajlík? Takovej ten ukazovací a trochu jako kiškiškiš. No je to mazec, zvlast když člověk chce koupit něco pořádnýho. Já letos chtěla držet korunu a koupit jim přechodový boty takový obyčejný, že na měsíc cajk. Tak jsem koupila celkem volný lehký adidasky....No jo, jenže jak bylo to chladný jaro, nebo spíš nebylo jaro, léto taky s deštěm, tak to byly v podstatě nejvíc nošené boty, které do podzimu stejně ani nevydržely a musela koupit dalsi. Kdybych přidala tehdy o 600,- navíc, kupuju jedny boty a ještě vhodné! 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 16. října 2021 11:21

Karja ja to mela stejne! Kupovala jsem synovi adidasky, ze budou na ten prechod stacit. Jenze se z nich staly nejvic nejoblibenejsi boty, totalne sesmajdane, plastove smradlave, nosil je  nejvic a rozpadly se behem par mesicu. Jinak ja najela misto Superfitu na Richtery, maji podobne kopyto i kvalitu. Dost kupuju na blind na zalando lounge, jsou tam za par korun, jen je trochu rizikovy kupovat v lete snehule;) U starsiho mi to celkem vychazi, ale mladsimu roste noha nevyzpytatelne. 

Offline Mohučanka
Avatar
6404 příspěvků moje polička 16. října 2021 11:24

Boty!!

My teď jedeme na dovolenou a dcera má s sebou dvoje totožné kožené celorocky vel. 27 a 28, ty 27 má už rok! Podle měření jsou jí spíš menší, ale v těch velkých zas blbě chodí, ještě jsou moc velké. Plus tenisky, aspoň  ty jí snad zhruba jsou...