Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 16. října 2021 19:06

Duše a dušičky za dva týdny v oboře Hvězda 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 16. října 2021 19:41

betseymoj zas nechce nosit nic okrem celorocnych jonap. Aj ked je teplo a chcem mi dat tenisky, tak chyti uplny zachvat, ze chce nove, modre topanocky. Uz teda nevyzeraju velmi novo . A zazrakom mu nevyrastla noha od jari doteraz, pretoze u nas sa dietatu zasadne v zime kupuju 3 pary zimnych topanok, tie su totiz drahsie .

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 16. října 2021 19:46

Ty spurty můžou být tak brzo po sobě? Chvilku byl klid a zdá se, že je to zase tady

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 19:56

Rhaenys v šestém týdnu je další, lituju moc. Pak ve třetím, v šestém a v devátém měsíci, aby sis to mohla hodit do kalendáře

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 19:58

711990 prosím tě, jaký je v tom rozdíl? A ta Vincentka v láhvi je jaká? Já kupující jen ten sprej a pak dolévám z láhve:)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 20:00

žluťásek to už dávala někam continuity vypadá to zajímavě, ale nevím, jestli i pro malé děti.

Online Kokoska
Avatar
28395 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:03

Rhaenys a mezitim zuby, prujmy, pripadne vyrazky z prvnich prikrmu a mnohe jine radovanky. Presto nekdo moudrej rekl, ze deti milujeme ne proto, JAKE jsou, ale proto, ze JSOU.  A je to tak. Clovek by je kolikrat nejradsi vrazil do kojenaku, roztrhl na deset kusu, udusil polstarem... ale stejne se muze strhat, aby nunatko bylo spokojeny.

Offline 711990
Avatar
17174 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:17

Evaeva to nevim, mrkni na ten odkaz, ale asi izotonicka, bych rekla! edit: tak mirne hypotonicka prej

Online Vari
Avatar
1637 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:21

Dekuju vsem za debatu o botickach, zrovna nad tim premyslim. Dvojcata obchazi nabytek od cervna, do prostoru se zatim nepousti, ale v zime uz nejspis chodit budou. Mam v planu jim zatim nerikat, ze se da chodit i venku, ale nevim, jestli to brzo neprokouknou. Jen teda doufam, ze jim do doby nakupu prvnich bot trosku povyroste noha, ve velikosti 18 moc vyber neni.

Offline Rhaenys
Avatar
333 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:23

Prosím - nemáte ještě někdo zkušenosti s blicím miminem? Hrozně teď hltá, podle mě má tendence se přecpávat a vypít toho moc, když mám plná prsa (ikdyž trochu odstříkám), v jaké pozici ho mám držet po kojení, jak dlouho, nějaké triky? Nějak nevím, jak si s tím poradit. Koupila jsem klín pod hlavu, protože když leží na rovným, tak je schopný se poblít i po dost dlouhé době. Dost mi to všechno komplikuje, protože se tím všechno hrozně prodlužuje, nemůžu ho po kojení převléci, položit .. protože se pozvrací / začne škytat atd. Navíc se po kojení často pokadí, takže ho přebalit musím, což způsobí poblití či škytavku a hrozný řev

Online dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:38
Reakce na Rhaenys:

Prosím - nemáte ještě někdo zkušenosti s blicím miminem? Hrozně teď hltá, podle mě má tendence se přecpávat a vypít toho moc, když mám plná prsa (ikdyž trochu odstříkám), v jaké pozici ho mám držet po kojení, jak dlouho, nějaké triky? Nějak nevím, jak si s tím poradit. Koupila jsem klín pod hlavu, protože když leží na rovným, tak je schopný se poblít i po dost dlouhé době. Dost mi to všechno komplikuje, protože se tím všechno hrozně prodlužuje, nemůžu ho po kojení převléci, položit .. protože se pozvrací / začne škytat atd. Navíc se po kojení často pokadí, takže ho přebalit musím, což způsobí poblití či škytavku a hrozný řev

​Jejda, Rosťa byl úplně stejný, včetně toho sraní při kojení. Poblitý byl několik měsíců nonstop, a já taky, měla jsem pocit, že furt smrdím mlíkem. A nic nepomáhalo, když "chtěl", ublinkl si třeba i hodinu po kojení. Jediné, co pomohlo bylo počkat, až z toho vyroste. Asi jako u všeho. 

Offline 711990
Avatar
17174 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:40

Rhaenys no, zlepsilo se to az casem. Jinak ja mela podezreni na ABKM, alergii na bilkovinu kravskeho mleka. Vysadila jsem fakt vsechno mliko, maslo, cokoliv byt jen se syrovatkou a zlepsilo se to. Pak to preslo uplne. Ale asi by to preslo tak jako tak, tezko rict. Ta dieta byla dost drsna. Snazila jsem se, aby si odrihnul, abych s nim moc nekvedlala. Prebalovala jsem pred kojenim a vsude mela nachystany pliny na utirani...specialni polohu jsem neobjevila, kojila jsem v tzv. savčí poloze a pak sem ho nechavala usnout u sebe na hrudniku. V postylce mel klin a pokladali sme ho na bok, oprenyho o kraj hnizdecka. Delas tudiz vsechno co muzes, no...

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 16. října 2021 20:45

Vari pred necelymi dvema mesici jsem kupovala prvni boticky ve velikosti 19. Celkem jsem se prohla, platila jsem o par stovek vic, nez kamaradka se stejne starym chlapeckem, ktery uz ale mel velikost 22 a tak i vetsi vyber... No nemusim snad dodavat, ze uz jsou botky skoro male

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 21:03

Rhaenys mladší taky hrozně blil. Žádné triky nemám, kromě výše uvedených - všude pleny, zvýšená poloha. Blinkal pořád, klidně dlouho po kojení, před dalším kojením, kolikrát se poblil akorát po převlečení,... Časem se to zlepšilo, ale úplně to přešlo až docela dlouho po příkrmech = spoustu bodýček jsem vyhodila s nevypratelnými fleky. 

Online Karja
Avatar
36002 příspěvků moje polička 16. října 2021 21:55

711990 Super! Beru tu dospelackou protože ta dětská mi přijde, že má hrozně malej střik! Se v tom vyznas! 

Online Karja
Avatar
36002 příspěvků moje polička 16. října 2021 21:58

Rhaenys Jedinej typ co mám je, že jsem v přebalovací tašce začala nosit i náhradní tričko pro sebe;-). Myslím, že to kakání ho při kojeni přejde časem, takže s ním nebudeš muset tolik kvedlat. Já jí dávala trochu vyvysene i na pérovej polštář do takovýho pelíšku aby byla zvedla, ale prd to asi pomáhalo. Jo a taky jsme pak museli vyhodit koberec:-D:-D 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. října 2021 22:13

Karja jo, to náhradní tričko jsem taky nosila. Ale kolikrát bych užila i kalhoty

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. října 2021 22:28

Rhaenys některá mimina jsou blicí, jiná ne. S tím fakt asi nic neudělaš, tedy děláš už teď, co se dá. Starší neblinkal nikdy, mladší neustále v průběhu celého dne a skončilo to až ve 13 měsících. Kromě náhradního trička pro tebe doporučuji nenechávat si rozpuštěné vlasy, pokud je máš delší, a gauč oblozit latkovymi plenami, ty jdou hodit do pračky. No a pak pevné nervy, věcně to trvat nebude.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 16. října 2021 22:29

Evaeva mne drahousek stihl poblit šaty od žeber až dolu na brachove svatbě ještě během obřadu, to fakt nebyla šance se někam zdejchnout a prevleknout

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33801 příspěvků moje polička 16. října 2021 22:38

Zakernej byl hup v porodnici mezi dverma, taková kovová lišta, to bylo hned, když na to člověk zapomněl...jinak všechny poblity tlapkam, nám dneska hodilo dite prvne šavli v autě, samotnou ji to chudinku překvapilo, už usinala a znicehoz nic....a bylo to fakt děsný, natraveny mliko (taky s ni jsem pryč na víkend a nemám pro ni náhradní mikinu...)