Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:11

Karja To ty nemoci jsou nějaké divné. Malá taky zdravá a za dva dny znova kašel apod

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:30
Reakce na Evaeva:

999 jo, jakoby mezi výlezem z metra na anděl a výtahem. Ale uspěješ určitě i v Tescu. Kdyžtak ber radši v alobalu než v kelímku, obojí mívají z Liptova.

999 

jj, bryndza v kelímku je termizovana, to už se znova nerozetece. Na halušky je úplne nepoužitelná. 

Dobrou bryndzu mívají v těch stáncích. Myslím, že je jeden i na Andělu v nakupaku. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:33
Reakce na Evaeva:

Karja já už ani nepoznám konec mezi nemocemi.

​Jo přesně tak! Popsala jsi to přesně! Ja se vždycky ptam samba ,,a teď je už zdravá?,, Já už fakt nevím, když už to vypadá dobře, že jentak ráno pokaslava, tak zas přijde znenadání zhorseni. On i sambo byl nemocný s nimi v první vlně někdy v půlce září, a od té doby kašle a byl ještě nemocný podruhý teď. A ten kašel ho přechází az teď,měl ho měsíc. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:05

continuity já dělám halušky i z té kelímkovéuplne.velky.rozdil.nevidim,ale já nejsem expert, že jo.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:07

Karja oni už byli oba postupně v pohodě, nekašlali, akorát po ránu jednou smrkli. Ale vydržel každý pár dní.

Online žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:15

Karja u nás úplně totéž, jsme doma od začátku září, syn byl asi už zdravý a po pár dnech znovu totéž. I mě se to teď drží už druhý týden a pořád kašlu, mám rýmu, jsem vyčerpaná. Tak děsnej podzim už dlouho nepamatuju, jsme nemocný doma všichni a už je to dost náročný. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:18

žluťásek Karja u nás presne tiež to isté. Co bola Alica ako tak dva dni zdravá, rozbila si to čelo a teraz ma zasa už minimálne týždeň nádchu a to ani do škôlky nechodí. Muz tiež prechladnutie stihol teraz už druhýkrát 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:25

Zachovejte klid! Epidemie nachlazení prý obvykle trvá tři měsíce, takže do prosince máme klid

Online žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:35

Evaeva a v lednu prej přijde nejhorší vlna covidu, řikal Flegr

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:39

žluťásek no tak trochu s tím počítám. Ale tohle říkal nějaký pediatr, že letos je hodně silná a přišla brzy, ale každý rok to jsou tak dva tři měsíce.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:41

rasaNori

U syna takhle vypadaly alergické fleky, všude po těle, větší, menší, červené vystouplé, jednou ho nesvědily vůbec, jednou hodně.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:50

Evaeva no je to teda velký rozdíl. Ale já kdyz nemám pořádnou bryndzu, udělám radši strapačky. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 21:03

continuity no jo, jenže ty jsi právě ten expert;) U nás jsou halušky extra rychlé jídlo, dělám je z prášku:) za deset minut hotovo, děti je jedí s lučinou.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:05

Evaeva z prášku

No už mlčím.  

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 21:09

continuity já je jednou udělala z brambor a nikomu nechutnalycož je asi dobře, protože bych přišla o rychlovku k večeři. Pamatuju si, že jednou stejný pokus učinila i mamka a dopadla stejněprostě.halusky.po.prazsku.(s anglickou slaninou)

Online Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:11
Reakce na continuity:

Evaeva z prášku

No už mlčím.  

​ja vyvaruju jak blazen, omacky pasiruju, vyvary 12h tahnu....aby nejvic chutnalo co? Halusky mrazeny polotovar. Takze taky mlcim.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:12

Evaeva tak já je mám z brambor za 20 minut. Já vždy čekám než se mi uvaří voda, těsto mám většinou dřív.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 21:20

Gatita jo, kluci je milují, dělám ze 400g continuity no, ale i škrábání brambor něco zabere a když to nikdo neocení

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:32

Evaeva no tak, když to neocení, nedá se nic dělat.

já právě jako první věc dávám vařit tu vodu, ještě než začnu vyndavat ostatní věci z lednice. i tak mě to zdržuje. Brambory teda strouham na robotu, v ruce to neznasim. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:39

Evaeva Mně taky chutnaji z prášku, ale u nás jsou tyhlety věci fakt no go přes samba, to řekne že to je lepší suchá rejze. continuity Jakej máš robot na strouhání brambor? Tam se dá třeba strouhat i mrkev i jiná zelenina? Strouhání hrozně zdržuje.