Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 21:49

continuity já první dělám tu slaninu, pak vodu (na indukci je to hned) a pak těsto. Karja já mám pravidlo, že když to jedí 3 ze 4, tak je to jídlo, co se vyplatí vařit. Klidně bych nechala samba o té rýži:)

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 15. října 2021 22:24

Karja ten Kenwood, co se tady někde probíral. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 15. října 2021 22:37

Evaeva Jo, tak samba neřeším, ten jí buď co je a nebo ať si něco udělá. Jemu to vadí pro ty děti, on jejich stravu docela řěší, ale to tu vime:-D 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 23:28

Karja jo takhle. No není to úplně prototyp zdravé kuchyně, ale kluci to jedí s lučinou a slaniny jen velmi symbolicky, takže si myslím, že je to srovnatelné s těstovinami se sýrem, které taky rádi.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. října 2021 07:37

MPLee peklo, co 

nase má jedny trochu zatepleny a pak takový softshell/merino navleky, ale ona zatím nechodi, jen obchází, když se něčeho drží, tak mě zatím nic nenutí koukat po něčem dalším 

jestli mas na cestě něco teplyho, tak už bych ji nechala v tom

Ja teda asi ještě koupím dadoos, maj takovou tlustsi vycpanou podrazku, na doma, máme studeny podlahy a ona si furt sundava ponožky, naboso by to bylo nejlepší, ale u nás dost blby 

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 16. října 2021 07:58

Potrefenáhusa Hrozný. Ona nevyrostla několik měsíců a najednou jsem v šoku  Ty softshell capáčky do nosítka budu muset taky vyměnit za větší  Nakonec jedeme dneska s mužem na cyklo závody a poblíž je velká dětská obuv, kde mají podle webu velký výběr. Tak mám v plánu tam skočit, vyzkoušet ty botky co mám vyhlídnuté - ne je teď koupit, ale zkusit která ze značek jí bude sedět, ať mám na jaro vystaráno a můžu objednat online. A koupím jedny obyčejné capáčky  dovnitř. Taky pořád moc sama nechodí a ponožky si sundavá. Hrozně mě ničí tohle neustálé vybírání a shánění něčeho. 

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 16. října 2021 08:36

Karja ja robot zatim nemam a vybiram, prudim s tim v jinem vlakne:) Ale na strouhani pouzivam nejake prislusenstvi k tycovemu mixeru - je to nadoba a misto nozu se tam toci struhadlo. Dokupovala jsem to az po letech, podle me se to da dokoupit k lecjake znacce. 

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 16. října 2021 08:42

MPLee ty boty jsou mor, uz jsem uplne zapomnela, co jsem v zime davala nechodicimu diteti

Jinak ja uz celkem rezignovala, ted roste noha obema klukum a mam pocit, ze s nakupy nejsem nikdy hotova: sezonni boty, tenisky, holinky, prezuvky na doma, prezuvky do skolky...neni snad tyden, abych neco neshanela. Zacinam byt rada, ze jsem nedala pryc vsechny boty po starsim. A jak jich je za tech 5 let kontejner, tak si normalne vedu tabulku. A to jsem byla presvedcena, ze boty jedine nove.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:02

Gatita jo, já teprv nabiram nádech před skokem do vody-neustálýho řešení, jaký boty a kde koupím...

MPLee no na jaře muže mít ty nohy zas úplně jiný

cetla jsem radu fyzio, ze by dite přes zimu nechala rozchazet v interiéru a nedavala zimní boty, ale nepřijde mi to úplně reálný 

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:06

Gatita já dávám mladšímu boty taky po starším. Za chvíli už to nepůjde, protože starší už ty boty nosí celou sezónu a dost je zrasuje. Ale tak to těch čtyř let byly po něm boty jako nové, některé měl na sobě jen párkrát, navíc jsem tehdy kupovala hlavně Superfit a ty mi připadají hodně trvanlivé (a on nakonec stejně nosil nejradši crocsy, gumáky a sněhule, takže značkové boty na všechny sezóny zůstaly kolikrát skoro netknuté ).

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:11
Reakce na Potrefenáhusa:

cetla jsem radu fyzio, ze by dite přes zimu nechala rozchazet v interiéru a nedavala zimní boty, ale nepřijde mi to úplně reálný 

​Já to tak s prvním udělala. Začal chodit v únoru, venku jsem ho nechala chodit až někdy v dubnu, až se dalo v celoročních botách, které už navíc zvládl jako chodec profík. Prostě jsem mu možnost, že se dá chodit venku, neukázala. . Ale on byl zvyklý venku na kočárek, jinou variantu, jak jít ven, neznal.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:13

MPLee mám tu navíc jedny sofshel s berankem navleky (vevnitř 13cm) a jedny manymonths merino s fleesem (vel. 50-74),  kdybys nějaké využila, napiš 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:17

Potrefenáhusa hele a nechceš jí koupit vlněné capáčky na doma? Já koupila v tom obchodě Dítě v šátku na Letné od Celavi. Nekloužou a má z toho teplé nožičky. Já je bohužel vzala i ven a to je ekl teda. 

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:21

MPLee Potrefenáhusa mně se do interiéru nejvíc osvědčilo tohle (ale tato konkrétní značka, stejně vypadající z řetězců jsou šmejdy):

https://www.ekobroucek.cz/katalog/detske-obleceni/boticky/mocc-ons-duha-8210?gclid=CjwKCAjw8KmLBhB8EiwAQbqNoJDLZnTH-B_Kq9dhR1Cuz2mpXiToqPjhST6Bj2XYFLc9Ho96NijCnhoCSeUQAvD_BwE#411

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:28
Reakce na Pinot Noir:

​Já to tak s prvním udělala. Začal chodit v únoru, venku jsem ho nechala chodit až někdy v dubnu, až se dalo v celoročních botách, které už navíc zvládl jako chodec profík. Prostě jsem mu možnost, že se dá chodit venku, neukázala. . Ale on byl zvyklý venku na kočárek, jinou variantu, jak jít ven, neznal.

​no jo, od února do dubna už je kousek, ale ta naše asi začne driv 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:29

Klouček se začal vydávat do prostoru bez přidržování nábytku předevčírem, takže přesně tohle řeším. Má ty vlněné capáčky, ale do vlhka mi to vadí. Širší rodina prudí, že by měl mít "pořádné" boty, vysvětlování a odkazy na doktorku a fyzio nepomáhá, ale to je jen otravné. Horší je, že fakt nevím co mu na ty nožičky ven dávat

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:31

INCOM1 díky, kouknu 

ja ji teď zkoušela ty dadoos a to jsou fajn capacky, kůže tlusta, ale měkka a moc se mi líbila ta podrazka 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:34

Potrefenáhusa ty máme, lezl v nich celé léto a prodřel je na špičce ale teď mi na ně přijde zima hrozná. Na doma teda fajn, to určitě jo.

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:37
Reakce na Potrefenáhusa:

​no jo, od února do dubna už je kousek, ale ta naše asi začne driv 

​Ale po dvou měsících chození v interiéru už zvládne normální zimní boty třeba. Já tuhle variantu nenutím, jen říkám, že to není nereálné. S jedním dítětem teda, se dvěma to už moc nejde.

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 16. října 2021 09:38

Potrefenáhusa ty Dadoos taky doporučuji, já s nimi byla spokojená.