Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:05

Tjo, jak to ctu, jsem fakt rada ze dcerka si na zadne hracce nevypestovala zavislost, ty manevry kolem bych davala tezko (ja vim, kdyz bych musela, tak bych holt musela , ale i tak, uff). 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:13

dzizisketa v Rostově věku starší syn spal s dvojicí autíček, měl dvě, ale ty čtyři auta nebyly volně zaměnitelná. Dost často jsme měli zrovna ty dvě auta, co k sobě nepatřila. Přitom jinak ho auta vůbec nezajímala. Později je vystřídala fleška a do auta kalkulačkaTeď má starší méďu a mladší šášu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:14
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:15

mnum Jo, nejhorší je to hledání. Jako když jsme s holkama já, tak mám tak nějak přehled, kde pejsi jsou. Ale jakmile je má sambo tak jsme pak večer v háji a všude ty čokly hledáme!:-D

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:22

Ty jo, jsem od neděle trochu nemocná a jako......taková pohoda!!! Sambo si bere holky ven dopoledne a odpoledne, přes oběd si chodivam s malou lehnout. Sice takové ty opruzy jako hygiena, krmení,vaření, uklizeni jsou na mne, ale všechno si v klidu udělám když tu nejsou a ještě si stihnu lehnout, dát si čaj nebo kafe:-D. Sambo je samozřejmě vyřízenej, dneska navečer už říkal, že je odrovnanej z toho, jak po ním furt fyzicky lezou, že se mi nediví, že jsem z toho na nervy, že už toho má dost, že potřebuje trochu jako soukromi:-D 2 a půl dne:-D. No zítra mi to končí, jde do práce a je mi už snad taky trochu líp;-). Dokonce jsem po 2 letech otevřela knížku:-D:-D. Husty jako, ten jazyk jak dokáže bejt takovej květnatej:-D:-D 

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:46

Dcera má 7 roků a 7 Bohoušů ( plyšák pes z ikea), prvního jsme jí koupili jako miminku a pak každý rok jednoho když jedeme do Prahy. Synek má zajíce taky z ikea, zatím 4. Kamkoliv jedou, berou si každý jen jedno zvíře. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 20:54

Karja no prave to hledani, dovedu si to predstavit a osypavam se z toho  fakt vas lituji

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:03

Já měla černýho plyšovýho kocoura a když jsem ho notně olysanýho odložila, tak ho moje matka kreativně přivázala k lustru, kde se mu  propálilo břicho. Tak mu na něj našila záplatu, úplně šílenou,  přišitou velkými stehya později ho věnovala své vnučce, mojí dceři. No a ta ho několit let nedala z ruky, všude s náma chodil a jezdil. Má ho dodnes, příležitostně vám tu matčinu pomstu vyfotím :-).

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:23

Sweet Potato už ses začetla? Někde to na mě vyskočilo a celkem zaujalo... Je to od ní hezký.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:38

tina Spíš zakoukala. Je tam víc obrázků než textu, taková "citátová" knížka. Ale je to sladké a vůbec ne hloupé.

Offline Tabea
Avatar
4724 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:43

mnum

ted teda máme na dovolené "baby pinguin" (je to teda myslím spíš sova ), ale kdyby zůstal doma, tak po něm nikdo ani nevzdech. Vzala jsem ho z vlastní iniciativy já, že by mohl být do letadla na podložení hlavy. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 21:59

Tabea u nás to byl problém kolem těch dvou let, ale to aspoň ty věci na spaní netahal ven. Teď sice starší spí s méďou, ale tuhle zůstal v autě, tak řekl jen "Hm, vezmu si krtka" 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:02

Sweet Potatoježis já  napřed četla, že mu (jako hajanovi) koupila knihu :-) a říkám... ok pořád ho mít, vzít si ho s sebou, jako proč ne, ale koupit mu knihu???

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:21

Evaeva

Od včerejšího rána,kdy ho muž opravil, jsme všude tahali citroena 2CV. Ale dnes večer při mytí Rosťa oznámil, že Citroën s námi spát nepůjde a vybral si starý model transitu z Federal Expressu a nějaký noname žlutý van. Jaká auta nám budou dělat společnost zítra, to se teprve uvidí. 

Offline tv
Avatar
3587 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:29

Synovi dnes dělala zubařka rentgen a teda..je to docela strašidelné, že jo?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:34

dzizisketa je vidět, že se v autech vyzná, našeho to vůbec nebere. Tohle byla nějaká výjimka, kamarádili se dvě žlutá autíčka a pak bagr a mašinkaměl je jen na spaní, takže vždycky byly zapadlý někde okolo postýlky.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:50

tv no tvl! O tom se mi bude v noci zdát

Offline tv
Avatar
3587 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 22:57

Mohučanka neblbni, to je normální, tak to mají všichni. Ale viděla jsem to dnes poprvé.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 10. srpna 2021 23:24

tv ale fujky :))

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 06:11

tv to je bozi!!