Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:11

Já vám naruším adrenalinové vzpomínky zajímavým poznatkem. Zaměřila jsem dítě kvůli kalhotám na míru, a ono má přes pupík 53 cm. 53! Ty modelkovské míry 60 v pase musí být nesmysl. 

Offline Karja
Avatar
35976 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:16

crazydaisy Tyyy jo, muselo to být hrozny, ale řeknu ti, o cestě životem tvýho syna bych někdy chtěla slyšet! Jestli tohle podnikal už v šesti letech, tuším, že bude o čem povídat;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:27

crazydaisy  borec!

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:35

dzizisketa 

Kateřina Medicejská se nechávala stahovat na max. 44 centimetrů a od dvorních dam vyžadovala totéž

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:39

Karja to sis tipla správně. Značná část těch historek není publikovatelná. A co se vzdělání týká, tak v určité fázi zš jsem byla přesvědčená, že je snad retardovanej. Bože, to byly nervy. Na druhou stranu s ním byla vždycky sranda a o všech jeho průserech i uspěších jsem věděla první. Ale, všechno nakonec dopadlo skvěle. Chlapec vystudoval dobrou vš, daří se mu a mám od něj skvělou vnučku.

Offline Pinot Noir
Avatar
24581 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:40

crazydaisy hustej chlapeček

Offline Myrtila
Avatar
3035 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:50

crazydaisy To mi připomnělo, co mi povídala moje známá. Vyzvedávala své dítě v první třídě druhý školní den z družiny, našla ho tam ubrečené za skříní a na ruce mělo hodně zřetelný otisk něčí velké ruky. Nechtělo říct, co se stalo, a od družinářky se dozvěděla, že to dítě je naprosto nezvladatelné. Taky šla hned za ředitelkou a ještě ten den ho ze školy stáhla a začala anabáze hledání jiné školy. Nicméně dítě se úplně zaseklo a nechtělo už nikam. Takže ho nakonec vzdělávají doma (což je teď vlastně stejně jedno). Jenom dodám, že jsem to dítě několikrát potkala na delší dobu, je sice hodně živé, ale zároveň velice milé, žádný sígr.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:53

Myrtila to je hrozný

Offline Pinot Noir
Avatar
24581 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:57

Myrtila no můj synek nepřekonal trauma ze dvou dnů ve školce celý rok, takže se nedivím . Je to hrozné.

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 20:58

tv no fujtajxl. Je mi zle, jen to čtu

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:07

MPLee nelesanovsky obleceni ma treba mama by segra. Pripadne greyse, pokukuju po jejich mikine, co se da nosit i s nosenim na zadech (u nas se na zadech uz ted nosi dost, slecna ma rada vyhled a vepredu se porad zaklani, aby videla), kdyz se prokouses pres ty jejich psychidelicke vzory. Merinove zavinovaci nebo specialne nosici svetry ma loktushe, maji i bundy. Sestrice ma nosici mikinu s merinem. Krasny, ale uz dost drahy kabat ma omnifera. Softshellky sije adelay, shara, angelwings uz skoncilo. Neco ma i bonprix a ted je tmavomodra nosici bunda na tchibu. A super low cost jsou nosici bundy z lidlu, vsadka z nich pry pasuje i do jinych bund, kamaradka si to chvali. 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:08

dzizisketa maturovala som s 48cm .

Že mám dnes "vďaka" Cushingovi 110 je iná téma .

tv chvalabohu, že to dobre dopadlo. Ak s ním nemôžeš ráno chodiť, nie je nejaké starši dieťa z okolia, s ktorým by mohol chodiť? Prvák je na to ešte malý, práve preto, že ťažko vyrieši nepredvídateľnú (alebo len nepredvídanú) situáciu.

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:10
Reakce na tv:

mnum Mha Pinot Noir děkuju.

Nechci to dramatizovat, doteď jsem si myslela, že jsem tvrďák, ale už když jsem oznamovala v práci, že musím odejít, tak jsem brečela.

​tvrďák nebo ne, v takový situaci se pláči vůbec nedivím. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:14

Když jsem byla ještě hodně mladá, tak jsem se strašně divila své o dost starší kolegyni, která říkala, že by klidně měla hromadu dětí, ale nesměly by chodit do školy. Měla dva kluky. Pochopila jsem o čem byla řeč, až chodili do školy mí chlapci. Nevím, jaká je situace ve školství dnes, ale tehdy to nebyla žádná sláva. Pro mě byl základ stát vždycky na straně dítěte, děj se co děj. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:17

crazydaisy pro mě byla školní docházka (ne učení!!) taky hroznej stres.. u sebe i u dětí. no za ten rok už vím, že jsem si toho měla vážit

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:24

eless všechno nejlepší!

Offline letfenixa
Avatar
8047 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:25

tv uf, ťažká situácia! Ešteže všetko dobre skončilo.

Offline letfenixa
Avatar
8047 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:26

eless gratulujem! Torta je krásna!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:51

tv Ty jo, to musel být hrozny stres. Ještě že to dobře dopadlo a našli jste se brzy!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 21:51

crazydaisy to je boží historka, prý mu smrdela