Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:19

continuity starší přístroj doma nemáme,musím něco koupit. Díky za tip na go mobil.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:21

tv achjo, to je hrozna situace, chudak ty i syn

Online continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:28

tv a to buď ještě ráda, že ti učitelka zavolala. Protože u nas určite nevolali, že se dítě nedostavilo. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:29

tv Tlapkam, kdo zažil zapomenuté nebo ztracené dítě, ví, co to je.

Mobil bych doporučila nějaký jednoduše ovladatelný, s rodičovskou kontrolou, přes ni si můžes pohlídat, kde zrovna mobil(a teoreticky i dítě) zrovna je. 

Online Pinot Noir
Avatar
24617 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:32

tv uf, úplně mi zatrnulo, jen to čtu

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:35
Reakce na continuity:

tv a to buď ještě ráda, že ti učitelka zavolala. Protože u nas určite nevolali, že se dítě nedostavilo. 

​já jsem ji volala, že syn bude chodit sám a poprosila ji, ať mi zavolá, pokud nedorazí.

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:38

mnum Mha Pinot Noir děkuju.

Nechci to dramatizovat, doteď jsem si myslela, že jsem tvrďák, ale už když jsem oznamovala v práci, že musím odejít, tak jsem brečela.

Online continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:41

tv máte dobrou učiteľku, u nás to rodice samozrejme zkoušeli, nevolají. Hotovo. 

Parental control nainštalujete na jakýkoliv mobil. Abys věděla, kde kluk je, musela bys mu kupovat i data. K tomu jsme ještě nedošli ani u nás. 

Offline žluťásek
Avatar
7656 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:45

tv uff, umím si predstavit tu paniku. Kamarádce takhle volala uplakana holčička ještě asi v pátý třídě, sedla omylem na jinou tramvaj a ocitla se někde daleko a nevěděla, jak zpátky domů. Určitě bych koupila mobil, budete klidnější oba.

Online continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:45
Reakce na tv:

Nechci to dramatizovat, doteď jsem si myslela, že jsem tvrďák, ale už když jsem oznamovala v práci, že musím odejít, tak jsem brečela.

​hele, to se omlouvám, ale jak se tady projevujes, tak fajk nejseš. Celkem bych řekla, že jsi na ty deti dost navázána.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:49

Zhrnula by som to takto: uz 4 roky nervy v prdeli

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:55
Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 18:58
Reakce na continuity:

​hele, to se omlouvám, ale jak se tady projevujes, tak fajn nejseš. Celkem bych řekla, že jsi na ty deti dost navázána.

​ asi jsem, máš pravdu. Problém parfumanie je v tom, že tady provalim dost věcí, o kterých se svymi blízkými nemluvím.

Online continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:03

tv ja bych doporučila tyto běžné situace s dítětem aktivně nacvičovat. Pozdní prichod, otravuje ho cestou někdo dospělý, nasedne na bus špatným směrem, ztratí klíče, zabouchne si dveře od bytu. 

Mobil je dobrý nápad, ale počítej s tím, že v té stresové situaci ti ho vůbec nemusí zvednout, protože má třeba vypnuté zvonění ( u nás úplně běžná věc). 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:05

tv Nebo zkuste chytré hodinky, volat z nich jde taky a mám pocit, že se ztrací než než mobil. Na ruku mu je můžeš dát ráno už ty, ať je nezapomene doma.

Online continuity
Avatar
33844 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:10

brrr chytré hodinky ti umožní zavolat ve chvíli, kdyz jsou spárované s mobilem nebo mají vlastní simku. Já z nich teda telefonují velice nerada, protože je to slyšet na celou ulici. Ta manipulace je určitě horší než s telefonem, hlavně, pokud potřebuješ zavolat ty z nich. 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:29

continuity Jo, vím, že musí být spárované. V případě tv mi přišlo fajn, že by je měl na ruce už ráno, než odejde tv do práce a nehrozilo by, že je nechá doma.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:36

tv A možná, že tvrdak jsi, my tě tolik neznáme, ale jak jde o děti, je tohle všechno namístě.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:49
Reakce na continuity:

nonemy proč nevěříš doktorce?

 

​Vím, že je to trochu vytrženo, ale já taky nevěřím doktorce, která mi řekla: "jo vám ta antikoncepce absolutně vyhovuje? Ale já mám pro vás jinou, ta vám bude vyhovovat ještě líp" (= a mě dealer také odmění). U některých doktorů lépe prověřovat a samostatně přemýšlet. 

tv no uff teda, tlapkám oba dva...

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 19:58

tv Já tě chápu, to je hroznej zážitek.

My zažili šok v první školní den mladšího syna. Před školou si učitelka odškrtala děti ze seznamu a odvedla do třídy s tím, že za hodinu si pro děti přijdeme do třídy. Přišli jsme a syna jsme nikde neviděli a učitelka vůbec netušila, kde je. Ve finále jsem na ni ječela, jak může ztratit dítě během hodiny, co ho má na starost. Já i muž jsme začali prohledávat školu. Syna jsme nakonec našli ve druhé 1. třídě, kde ovšem nikomu nepřebýval. Jak už jsem byla v ráži, tak jsem seřvala i tu druhou učitelku. Od syna jsme pak zjistili, že ta původní učitelka byla strašně stará a smrděla, tak se sebral a odešel ze třídy, aniž by si toho ta učitelka vůbec všimla. A šel školou, nakoukl do ostatních tříd a nakonec si "vybral" a tam si normálne sedl a zůstal tam. Tak jsem šla za ředitelkou, vylíčila jí situaci a do vybrané třídy pak chodil. Ale tu hrůzu, když jsme ho nemohli najít, si pamatuju dodnes.