Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 23:23

continuity podobně zrádné jako italské velikosti oblečení

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:28
Reakce na Pinot Noir:

žluťásek já nezávidím, ani se neposmívám, ale přiznám se, že udržovat nějaké intenzivnější kontakty jako společné akce, dovolené atd. mi s těmi dlouhospáči moc nejde, protože to věčné čekání na ně mě přivádí k šílenství. A že jsme to párkrát zkoušeli. 

​ja jsem hrozny spac,to se uz tady vi,ale na dovolene mi nedela vubec zadny problem vstat v pet(coz je tady vlastne ctyri)a jit si fotit vychod slunce nad morem.Ale podminka je to more a hezke pocasi.Spat se chodi po pulnoci,proste dovolenou si uzivam se vsim vsudy a ani nejsem unavena.Ale pak to zrejme cely rok dospavam.

a jeste dodam,ze dovolenou chci travit nejradeji jen s muzem,nebavi me se nekomu prizpusobovat.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 10:54

Lamicka dekuju za tip, vzala jsem ty tenisky a jeste terrexy na tury po horach. Dvoje boty za 1667 kc dohromady! Asi je cas presedlat ze Superfitu...Snad synovi budou, koukala jsem na ty miry a vzala o cislo vetsi nez nosi

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 11:57

Gatita taky na ty tenisky koukám. Ríša by je musel mít ve velikosti 29 . Děj prosím vědět, jak vám sednou, jestli ty uváděné míry nekecají. Děkuju předem.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 12:42

Pinot Noir dam. Necetla jsem ted moc presne to info k miram, tak si nejsem jista, jestli ty cm znaci delku stelky nebo chodidla. Neco jsem tam naobjednavala dost odhadem a v nejhorsim to tam rovnou necham, mame ten obchod nastesti kousek. Moc si od toho ale neslibuju, kdyz jsem kupovala nedavno sobe, tak jsem merila peclive a spravne, koupila o pro sichr o pul cisla vetsi a byly mi ty boty male

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 13:23

Nj, a teraz si vezmite, že my sme doma dve sovy (ja a syn) a dvaja škovránkovia (manžel a dcéra). Jediné moje šťastie je, že mám lieky, pri ktorých naozaj musím doobeda počkať, takže odvtedy ma aspoň nikto nenúti k doobedňajšiemu aktívnemu programu, ale zas večer, keď by som ešte niekam vyrazila do víru veľkomesta, alebo proste niekam, tak sedím na izbe a čítam si.

A tiež hlásim, že škovránkovia sú presvedčení, že ich systém je ten jediný správny a sú úplní majstri v pokusoch vyvolávať pocity viny, ak to niekto má proste inak. Akože to, že pre mňa na dovolenke končí deň o ôsmej - deviatej či chcem alebo nechcem je ok, naopak, ešte vlastne strašne ruším lampičkou, alebo mobilom, ale kým som to nemala "od doktora", tak moje ranné sliepňanie bolo brané ako nehorázne plytvanie dovolenkou, ktoré mi ale oni pracne tolerujú, lebo veď ma majú radi.

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:02

Gatita Pinot Noir no já taky váhám. Měla by to být délka chodidla. Váhám mezi 29 a 30. Asi radši vezmu ty větší..

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:13

Mulen ja to taky brala jako delku chodidla. A vyslo mi, ze by mel mit 30, coz mi prijde jako velky cislo. Protoze Superfity nosi 29 a vim, ze ty byvaji spis mensi nez jine znacky, v 29 napr. od Protetiky by mu noha kloktala.. no uvidime, v nejhorsim to bude o jeden marny prevoz z filialky na filialku navic, no.

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:18

Gatita dcera teď nosí loňské Filli - 26. Teda jsou už ji naknap, nové bych kupovala asi 28. Ale jak píše continuity , Adidas to číslování má asi jinak.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:21

Gatita pokud na superfity 29 a jsou mu ok - jaký tam má nadmerek? Závisí i od modelu, pokud je užší, zkusila bych ty 30. 

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 16:13

Nevím, jak ostatní maminky školních dětí, ale zaplať Pánbůh aspoň za rotační výuku. Náš čtvrťák chodil tenhle týdena to je naprosto něco jiného. Sice na otázku "co škola" hlásí pořád, že otrava, ale hlásí to nadšeně!

Jo a samozřejmě, že nám to vyšlo tak, že vždycky je jeden kluk doma a druhý ve škole.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 18:13

brrr

Tak aspon neco, mne tech deti uz bylo tak lito. My mame dite porad doma, v 5 a pul letech uz nic moc. Ale co jsem "povolila" a chodi k nam ti jeho sprateleni chlapecci, tak dost ozil. Jen teda cekam, kdy onemocnime, protoze vysledek je, jako by do te skolky chodil

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 18:58

My měli rodinné marieu odpoledne

Offline letfenixa
Avatar
7976 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 19:19

brrr vysvetlis mi tu rotacnu vyuku? Keď sú deti doma, učia sa on-line alebo samostatne distancne?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2021 19:26

letfenixa měly by se učit online jako před tím, když do školy nechodily vůbec. Zatím tak chodí jen první stupeň, ti mají převážně jednoho učitele, tak je to asi bez problémů. U druhého stupně to bude asi složitější, předpokládám, že ne všude jedou přesně podle rozvrhu. Ta rotační výuka je prý epidemiologicky hodně příznivá.

Jinak moje ségra má prezenčně akorát jednou týdně flétnu a jednou týdně je jejich třídní bere na vycházku po Praze a i to málo stačí, aby úplně ožila.

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 19:51

letfenixa Doma se učí online, akorát třeba naši nemají výchovy. Po týdnu jdou do školy, tam se učí podle normálního rozvrhu. Lepší než drátem do oka.

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 20:18

Mám šesťáka, ve škole byl letos asi měsíc

Edit. Sedmáka vlastně

Offline Akras
Avatar
233 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 20:28

Mulen nápodobně. Je to smutný

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 20:47

Akras Radši ani nemyslet...

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 20:55

protože jediná správná lyžovačka je vstát a nachystat svačiny - zásadně to musí chystat ženský a musí to být dokonalé chutné výživné, vyrazit tak, ať čekáš pod vlekem než ho pustí, rychle to odjezdíš a šup dom na oběd, kde zas ženským už to voní na plotně co si částečně předvařily doma, odpo se spí a večer hospoda/karty opět s domácíma pochutinama. 

​To je naprostej horror. Předpokládám, že vonný a výživný oběd byl na stole úderem dvanáctý, ne? A ještě z toho vyplývá, že ženský trávily tu dovolenou doma u plotny, jestli se nepletu...

Kdysi za mnou občas přijeli první tcháni na chalupu, když jsem byla na mateřský... že mi jako pomůžou s dětma a já si odpočinu. Odpočinek spočíval v mlácení hrnkama od šesti od rána, řečený mlácení přerušovaný polohlasnými poznámkami "vona eště spí?!" případně proložený již hlasitějšími "to ty děti nechoděj dopoledne ven?!" nebo "di se mámo podívat jestli pořád chrápou", oběd musel bejt v pravý poledne (teda byl anžto vařil tchán kterej k plotně nikoho nepustil), pročež podvečery se nesly už tak od pěti hodin ve znamení tlučení špačků obou manželů, který by si ovšem nikdy nešli lehnout (protože přes den se natáhne jen lehká ženština - a jejich snacha), takže se porůznu káceli na židlích... aby se po zprávách (velmi důležitá část dne) odpotáceli do pelechu a ráno začali nanovo. Hotovej vočistec to byl.