Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 20:37

Jos viktorka_od splavu tak to jsem zvědavá, jak to bude.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 20:39

viktorka_od splavu ano, já to taky četla. Je to hrozné. Těm by pomohla jakákoliv forma střídání ve škole. Mluvilo se o tom, že nově mají být umožněny konzultace ve škole ve skupinách po šesti, právě pro znevýhodněné/slabší žáky.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33665 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 20:55

@Pořídili jsme si ohradku kolem krbu, nevešlo by se tam křesílko, hm.....

Offline letfenixa
Avatar
7936 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 20:59

Dovolím si doporucit knihy: edícia 'Posviet si na to', máme Tajomstvá našej záhrady, a na ceste Vesmírna stanica, ešte sú ďalšie štyri. Každá druhá strana sa dá presvietit, baterkou alebo lampou, a objaví sa skrytý obrázok. To je tak od 3-4 rokov.

A ešte pre menších edícia 'Nakukni do príbehu', sú to 4 knihy o ročných obdobiach, s vyrezmi na obrázkoch.

Offline letfenixa
Avatar
7936 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:00

Evaeva u nás je možnosť 5 žiakov plus učiteľ.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:02

letfenixa a jak to funguje? Využívá se to pro ty děti, které se jinak distanční výuky nezúčastňují?

Offline letfenixa
Avatar
7936 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:05

Evaeva áno, plus zo sociálne znevýhodneného prostredia.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:07

Evaeva Individuální konzultace byly možné pořád, i když bylo zavřené všechno. Jen ne všechny školy o tom mluví nahlas, aby to po nich rodiče nechtěli:)

A těch 10 000 ztracených duši si prosím nepredstavujte malinké děti, pokud vím, tak největší část z těch, co se neozvali, tak jsou plnoleti. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:07

2x

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:08

Potrefenáhusa Kdybys chtěla půjčit ten Urban Rider, tak se ozvi. 

Online Karja
Avatar
35786 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:13
Reakce na Candance:

​tak to ja si to takto nemyslim. Proste se ti to jeste prihodi.

​ty to píšeš, jak kdyby měla selhat antikoncepce. Musím si dávat pozor, co si sypu do hrnku na čaj! Já piju každý večer medunku, tak abych nesáhla do sambovyho pytlíku s tou třezalkou!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:17

Mha individuální jo. Ale skupina šesti dětí mi už přijde jako něco, co se může využívat víc. Umím si (laicky) představit, že se s nejslabší pětinou dětí z každé třídy paní učitelka schází třeba jednou dvakrát týdně, mluvím o prvním stupni.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46043 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:21

Evaeva já si to teoreticky sice taky umím představit, ale prakticky by to asi musela dělat ve svém volném čase, když v čase vyučování má online výuku, ne? 

Online Karja
Avatar
35786 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:23

Potrefenáhusa Jako ta tvoje má fakt hustý vlásky. Podle mě fakt zůstanou černý, taková ta černoseda, žádnej teplej odlesk. Ta bude poznat v davu, to moc malé holčičky nemívají;-). To má švagrová a i mela jako malinká. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:24

viktorka_od splavu spíš asi v čase příprav, učitelé mají půl úvazku na přípravu. Ta samozřejmě zabere víc času na online výuku než normálně. Je to dost teoretické, v některých třídách to nebude potřebovat nikdo, někde většina.

Online Karja
Avatar
35786 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:28

Jinak ja dnes měla tak dobrej den, takovej ,,marieu den,,. Prostě nic zvláštního se nestalo, ale všechno nám s holkama klapalo, žádné velké scény, udělala jsem doma hodně prace, jely jsme na chvíli k sestřenici, se kterou si hezky hrály, doma žádná obvyklá večerní scéna, ale pěkně jsme se spolecne navecerely, koupání v klidu, dokonce proběhlo klidne večerní čištění zubů. Uspala jsem je i sama, a když jsem předstírala, že spím, tak mi velkamala dala asi tak 10 pusinek!

Prostě takovejhle den jsem potřebovala, v poslední době jsem si kolikrát i večer řekla, že o hrůza, zítra bude další den a jak to zvládnu.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:29

Evaeva Tak snad to od pondelka dobře využijí. Obě strany.

Online Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:30

Karja Prej "marieu den", ty mě zabiješ!!  

Online Karja
Avatar
35786 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:30

Garfie Jo a napsala jsem ten nick spravne? Mne na mobilu nejde zmiňovat! 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33665 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:35

Karja ona je až tak tmavý nemá a nahoře má blond pruh 

ale my vlastne dodneška nevime, jaký má oči, nejspíš budou hnedy, to já si myslím už od porodnice, ale porad je to takovej mix šedý, hnedy a khaki