Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:17

rasaNori moc se ti to povedlo.

Offline Len
Avatar
2207 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:23

Zarinya Blahopřeju k vnoučátku.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:28

Len dekuju.

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:42

Garfie Hele mela bys byt kolegialni a dat to sem! My uz vime, ze to mate doma moc hezky, takze ta detska zona ti nezkazi povest, ba naopak vylepsi karmu!

Zarinya Moc vam gratuluji! At chlapecek roste a at ho vidis co nejvic casto. Hodne zdravicka. A s tim jmenem je to moc krasny, vedi jak mit babi v hrsti na celej zivot!;-). Prozradis nam nekdy, odkud pochazi snacha? Jste takova kosmopolitni rodina!

Offline dorka
Avatar
120 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:45
Reakce na Zarinya:

Tak se nemuzu vynadivat na fotky co dostavam z porodnice.Uplne uz chapu tu nedavnou debatu,ze vsechny fotky jsou krasne a prijde dalsi jeste hezci,kde posunul rucicku o centimetr.Dneska se ve spanku usmival.

... a tak už to bude pořád, vnouček už má tři roky a něco a když nedostanu dva dny po sobě foto nebo popis toho, co řekl nebo udělal, tak nemám dobrý den. Prostě láska už navždy

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 20:00

Karja dekujuMas pravdu.

Snacha pochazi z Polska.Zrovna vcera jsem si rikala,ze v tom bude mit asi pekny gulas.

Ja budu chtit aby na nej muz mluvil recky,ale spolu mluvime nemecky.

dorka je to tak

Offline letfenixa
Avatar
7968 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 20:04

rasaNori máte to krásne

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 20:59

Tak my jsme konečně doma. Moc jsem se těšila a jsem šťastná, ale teda v té nemocnici jsem se cítila mnohem bezpečneji. Asi se vůbec nevyspím, pořád kontroluju, jestli malá dýchá - kvůli přístavné postýlce jsme nakonec nekupovali monitor dechu a teď lituju. Jenže bych ho chtěla i do obýváku na gauč a to je blbost. No, snad se uklidním a trochu mě ten strach přejde

Zarinya Graruluju! 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:04

Karja Já myslím, že karmu mi tady dost vylepšila kdysi kuchyň  

Ale zkusím vyfotit tu barevnou zeď u dcery. 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:07

MPLee Já se u prvního mohla zbláznit hrůzou, pořád jsem kontrolovala jestli dýchá, druhý měl v porodnici trochu výpadky, takže monitor jsem nafasovala domů a to jsem zase pořád kontrolovala, jestli funguje.  Vím jak ti je. Ale pravděpodobnost je malá a monitor se dá půjčit v porodnici, kdyby ti to nějak přerůstalo přes hlavu. Neboj, bude to dobrý, užívej si miminka!! 

Offline Lumi
Avatar
77 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:16

MPLee My z podobneho duvodu po navratu z porodnice u prvni dcery kupovali monitor dechu na plenku (vyrobce Snuza). Pouzivali jsme i s druhou dcerou, fungoval dobre a spolehlive. A pomohl mi se vyspat - nemusela jsem neustale hlidat. :)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:18

MPLee dekuju.:-)

tak at te brzy obavy opusti.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:33

MPLee 

Moje porodnice monitor, půjčovala za nějaký sranda poplatek. Nemáš taky možnost si ho půjčit?

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:35

MPLee Tak si ho jeste pujc, pry to s tou pristavnou zase tolik neblbne, nedavno se to tu probiralo. A na gauci ji stejne dlouho mit nebudes kvuli prekuleni;-)Ja si ho pujcila a pak ho po case stejne nezapinala, ale ten pocit je proste lepsi no! 

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:52

Když jsme u těch pokojíků, nemáte tip na někoho kdo navrhuje interiéry v Praze? Sestra pořád nemůže vyřešit pokoj pro dvě holky, užší pokoj s oknem skoro přes celou stěnu a požadavek, aby byly obě postele nějak (stejně) vyvýšené. 

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:01

MPLee ja taky mela porodnici radsi nez ty prvni dny doma:D jinak Tonda prvni tydny fakt jen spal a jedl, takze jsem nemela duvod ho davat jinam nez do postylky a tak jsme monitor meli, porad jsem koukala jak blika:D on totiz blika podle toho, jak to dite dejcha. Tak si ho pujcte nebo objednejte na pilulce, neni problem to pak prodat, dulezity je, abys byla v klidu...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:15

711990 mladší byl v porodnici napojený ještě na čidla, pořád jsem viděla EKG, tep a podobně. Odpojili ho z toho, až ten den, co nás propouštěli. To bylo teprve divný! Já teda úplně neplašila, ale stejně. Monitor jsem měla i na prvního, moje ségra i mamka jako mimina měly trochu potíže, tak by mi to ani máma nedovolila nemít. (S tím, co hlídá monitor ty problémy ani nesouvisely.) Mladšímu jsem ho musela dávat i do kočárku. 

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:18

Evaeva tyjo to muselo bejt desny!!! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:22

711990 jako bylo to fakt divný, ale zvykla jsem si rychle. Já prostě věřila těm doktorům, kteří říkali, že ho to neohrožuje, že se to stává a spraví se to. Je fakt, že přestože v porodnici pípal pořád (jako to EKG, ne monitor dechu), tak doma ani jednou vůbec nic. Ale když mě před propuštěním informovali o tom, jak se dává první pomoc, necítila jsem se moc dobře. 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:24

Evaeva Ty jo, taky jsem vlastne musela mit monitor v kocarku, to uz jsem uplne vytesnila!  Bylo to hrozny, nerada na to vzpominam. A ze ti ho odpojili z monitoru a rovnou dali domu, to koukam, zadna pozorovaci mezifaze?  To na klidu neprida.