Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:47

marieu ehm, co máte za pohovku? A je rozkládací?

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:06

Garfie Zarinya já jsem takovou fantazii jako děcko neměla. A asi by mi taky nikdo v lednu nedovolil tahat plavky

notna ten císař je teda trochu děsivej. Při tom doma s mužem "nepracujeme". Holky akorát lezou po knihovně a štrachají moje učebnice. "Porodnické operace" od prof. Doležala mají na přebalu historickou kresbu císařského řezu, to velkouvelkou hodně zaujalo- ale tak před rokem. Od té doby se občas po práci zeptá, jestli jsem vyndavala nějaké miminko z bříška. 
rasaNori Jo! Brýle u nás vlastně frčí taky, akorát mladší krotitelka módy si je nasazuje vzhůru nohama.
mnum tak tohle byla celkem vzácná koincidence dvou snímků na uklizeným pozadí. Rozhodně to není obvyklé.
Gatita Spoušť bejvá každý den. Uklizeno vydrží pár hodin max. Nápady došly už dávno. Naštěstí počasí je až na výjimky pořád solidní natolik, že se dá chodit ven. Odpoledne jdem zkusit hoblovat ještě jeden kopec ve stínu, nebo se projdem okolo blízkého statku- mají tam dobytek v ohradě a oslíka v předzahrádce, to je na děti jako dělaný.

dzizisketa mně v podstatě nevadí ten makrobordel jako hračky, knihy, vykrámovaný nádobí atp. Nemám ráda prach a výrazně upatláno. Vysypaný mouky, těstoviny, gumičky, ořechy a spoustu jinýho už u nás bylo taky, samozřejmě. Malámalá se jednu dobu natírala vším, co našla. Máme někde legendární fotku, kdy na sebe napatlala celou tubu weledy proti opruzeninám (mastnější sudocrem), během nečekaně krátké chvilky (třídění a máčení prádla v koupelně). Ale to k tomu prostě asi patří.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33707 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:07

Mulen to ti řeknu i já, je to rozkládací karlstad z ikey a už ho několik let nedelaj 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33707 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:07

marieu císař medvídka je teda vtipnej :-)

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:10

MPLee gratuluji, malá je nádherná, sladká. Přeji vám rodičům i té malé hodně zdraví a pohodu, ať krásně spí a tak vůbec

Offline Len
Avatar
2205 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:16

MPLee Děkuju. Je vážně krásná.

Offline Len
Avatar
2205 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:16

MPLee Děkuju. Je vážně krásná.

Online Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:19

marieu Takhle to mam presne ja! Ja uz jsem nekdy tak odevzdana, ze je necham proste delat cokoliv, co nezavani hospitalizaci. Takze dnes velkamala snidala maslo, samotne a rukou, ted mi spi venkovni kocka v perinach, dceri jsem dala susenku a predstiram, ze ji mame napul, ale ja si ji mezitim vymnenila za celou novou, ted si pusu od cokolady otira o prehoz na gauci. A je mi to fuk!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:31

Karja tenhle zen je podle mě základ spokojeného mateřství

Online Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:41

Evaeva Jo, ted jsem si vylila kafe ba sedacku. Jako jit do vymeny manzelek, tak ta sedacka by byla tak na 5 minutovou scenu v ty epizode. Uz ji musim vycistit:-D. Jenze ted jak nechodi navstevy, tak to cloveka moc nenuti no:-F

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:42

Potrefenáhusa sakryš. Ale díky.

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 13:51

marieu jo jo, akorat mi prijde, ze kdyz mas narizenou domaci karantenu, tak bys spravne ani na tu prochazku nemela. Nebo je to uz nejaky prekonany? Zas nepotrebuju, aby na nas sousedi zahlizeli...Ja to jeste nestudovala, vcera jsem se mentalne vycerpala rezervaci testu. Ale to zas musim ta centra pochvalit, jak to maj hezky udelane a kolik terminu nabizeji. 

Syn je ted nastesti fakt hodny. Je to takovy ten legofil, o kterem pul dne nevim, jen slysim rachot kosticek:) Ale dlouhodobe mu to nedela dobre, letos byl doma hodne a byl pak uz takovej demotivovanej, ubrecenej, jeden zasek za druhym, pak uz i dost zlobil, o nic se nezajimal... 

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 14:22

Karja jsi moje hrdinka!
Potrefenáhusa vtipnej, ale strašidelnej. Ale vtipnej.

Evaeva já jsem poslední dobou hodně spokojená. 
Gatita aha, nějak jsem si nevšimla, že mluvíme o karanténě. Nás tahle vymoženosti zatím míjí. Tak to velmi drží palce!

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 14:24

marieu dekuju! Tak to rychle zatukej na drevo, at nezakriknes, ze vas to miji. Ja to tuhle rikala taky a hned druhy den prisla zprava ze skolky:( 

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 14:29

Gatita my jsme školku od října vyeliminovali. Ale z práce jsem to čekala pořád. I od muže. Teď jsme oba po první dávce a modlím se spíš za druhou...

Offline brrr
Avatar
10010 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 15:13
Reakce na Garfie:

notna Jo, tak to je školácká chyba, to my jí s oblibou oba přizvukujem, že to má strašně těžký, ale bůhví proč to končívá nějakým výbuchem, že si z ní utahujeme, nebo prásknutím dveří.

​U nás to máme stejně a to ještě nemáme puberťáka. To je zvláštní, že si to ty děti tak berou, co?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2021 15:19

marieu já umím být spokojená tak nějak od přírody. Ale zrovna nedávno jsem si uvědomila, že poslední dobou je to fakt super. Tak 14 dní teda, děti si začínají hrát spolu/vedle sebe bez řevu, malý už na mě nevisí tak, jak dřív, muž v práci = mnohem víc v pohodě,...

Online continuity
Avatar
33645 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 15:22

marieu u nás se jednu dobu rodilo pořád. Starší měla kamarádku o dva měsíce mladší, byli jsme spolu na horách a nehráli si na nic jiného, furt dokola byly těhotné, pak rodily a kojily. 

Nejlepší byla kamarátka, takto detský neonatolog, která volala přes celou chalupu ( kde byli i cizí lidé): Jenom dám tátovi večeři a jdu vás porodit! 

Offline tv
Avatar
3538 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 16:24

V noci jsem šla prikryvat děti a dupla jsem na policejní stanici. Rozřízla jsem si nohu a bolí to jak čert.nevim teda, jestli to byla palanda, počítač, vězení nebo čepice, ale přežilo to, holt kvalita z Německa!

Offline Tabea
Avatar
4672 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 18:02

tv Jo, playmobil je bytelnej. Taky už jsem měla tu čest