Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:14

Jos 11 je děs! Ale okusování palce je lepší než pláč :-)

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:17

Mha  Ještě počkám, co s ním udělají starší ročníky, připadně syn, haha. Abys nepřebrala! 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33707 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:17
Reakce na Myrtila:

MPLee To s tim focenim mam podobne, doted jsem fotila tak jednu fotku neceho tydne, ted jsou miminu 2 mesice a ja uz mam nekolik (mnoho) set jeho fotek  Tak jsme poridili pekne fotoalbum, budem je nechávat tisknout a maly bude mit hooodne velkou pamatku  A taky babicky a dalsi pribuzenstvo jsou z toho nadseni, bydli daleko a jeste maleho moc nevideli. 

​máme to stejně, nechávala jsem před vanocema udělat miliardu fotek (a smazala si omylem celou složku oblíbených, z který jsem to nahrávala )
nekdy je to tezky rozhodovani, když na každý fotce má tu rucicku roztomile trosku jinak

Teď ještě koupit ty alba 

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:20

Garfie My to máme obráceně. Mně ta začínající puberta celkem nechává klidnou. Asi že se v ní poznávám Můj můž býval naopak zcela klidný dřív, když jako batole odmítala jídlo, když chtěla něco a nevěděla co, když uspávání trvalo hodinu apod. To dokázalo rozčílit zase mě :-)

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:23

notna Tak ono je asi celkově lepší, když zůstane aspoň jeden klidnej, v jakékoli fázi vývoje dětí  A když si to střídají, je svět tak nějak v rovnováze. 

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:24

Potrefenáhusa Myrtila U nás to bylo stejně. V prvních měsících fotek stovky. A pak to sláblo. Teď ve školním věku už mi přijde, že těch fotek máme fakt hodně málo a musím víc fotit. A při prohlížení už si toh všimla dcera. Prý "Proč má těch fotek čím dál míň?"

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:26

mnum vy bydlíte u nás doma?!?  Na chvilku... 

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:28

marieu To koupaliště je super!!!

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:29

Garfie Určitě je to tak dobře. Hlavně pro dceru :-) Stejně si už ale myslí, že má fakt těžkej život! Já ji to odsouhlasuji. Taky jsem teď pocit měla. Muž má pořád tendce to s ní řešit a vysvětlovat, že teda těžkej život nemá :-D

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:30

marieu Výborný

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:32

marieu u nas vecer takhle

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:32

tv Já čtu vlákno od jeho založení a neodradilo mě nic, jsem nepoučitelná  

A Karja obdivuju, jak to všechno zvládá. Já se budu asi silně domáhat antikoncepce hned na první kontrole, pro jistotu

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:33

notna Jo, tak to je školácká chyba, to my jí s oblibou oba přizvukujem, že to má strašně těžký, ale bůhví proč to končívá nějakým výbuchem, že si z ní utahujeme, nebo prásknutím dveří.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:33

marieu to je super.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:35

notna u nas ma starsi milion fotek a videi a u male to nejak flakame, az nekdy kdyz vypada obzvlast roztomile, musim rict muzi at ji rychle vyfoti ( at mame co davat do tech alb a fotokalendaru pro babicky )

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:37

marieu tak nejak podobne, akorat vic bordelu a nekde mezi tim se vali to petimesicni mimino ktere chranim vlastnim telem pred rozdivocelou velkou 

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:41
Reakce na Garfie:

notna Jo, tak to je školácká chyba, to my jí s oblibou oba přizvukujem, že to má strašně těžký, ale bůhví proč to končívá nějakým výbuchem, že si z ní utahujeme, nebo prásknutím dveří.

​Prešně!

Online dzizisketa
Avatar
7444 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:42
Reakce na marieu:

Včera jsem se vyšťavila v práci, i mentálně teda, 14 dní spíme nadivoko- malá malá vykřikuje, povídá nebo povrzává ze spaní mnohokrát za noc. Dneska jsem už vyždímaná a rozhodla jsem se vytěsňovat, páč už nemám sílu se dohadovat. Nechala jsem je krámovat, sedím na štokrleti a dávkuju si kofein. Válí se tu plavky, plavecký brýle, dřevěná stavebnice, mezi tím jezdí auto na dálkový ovládání, vytahaly se moje časáky o vaření, balonek z nafouknuté rukavice, v koupelně 10cm vody ve vaně a v ní čajový lžičky, který se chytaj na magnetky jako ryby. Taky se ještě nemkdy oblíkaj do těch plavek a brýlí hrajou si na plovárnu. A já nemám nejmenší sílu a chuť s tím cokoliv dělat.

​To je náš denní standard, to ani nepovažuji za nepořádek, který bych měla hned likvidovat. Nepořádek je, když do vody, kterou vypláví z psí misky, zakomponuje mouku a rýži, tato směs se mu nalepí na ponožky a on to roznese po bytě. To už zbystří i můj značně podprůměrný smysl pro pořádek. Ale na druhou stranu musím uznat, že se při tvorbě směsi bavil a hezky manipuloval s ingrediencemi i náčiním. 

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:46

marieu krasne!! Ale teda ja z popisu cekala nejakou spoust, ne usporadany pokoj. Tohohle ja nedosahnu ani po hodine uklidu. U nas to bude jeste drsne, vsichni porad doma, ted navic minimalne deset dni dite uplne doma. Jako ja se z napadu vystrilela za ten rok az na dno a na tohle nejak nejsem pripravena. Ale tak kdyby nebylo nic horsiho....Jen uz mam chut tlouct hlavou do zdi. 

Online dzizisketa
Avatar
7444 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 12:47

Potrefenáhusa

MMuž hodně hlučí v předsíni, když večer venčí psa. Jak malý spí v ložnici, má dveře od bytu hned za hlavou. A ano, aspoň jednou týdně ho vzbudí. 

Nicméně v noci na dnešek se probudil, když jsem se za ním šla uložit, to si sice trochu "pokojil", ale další probuzení chtěl jen vodu a spal dál, pak se ještě probudil, nějak se pootočil a zase sám usnul a kojila jsem pak až ráno v sedm a to už jsme jen tak podřimovali. No jako čumím asi takhle aa doufám, že jsem nic nezakřikla.