Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 11:05

žluťásek U nás stoprocentě vedla zvířata a taky zeměpis. A pak ještě angličtina, ovšem pouštěná česky  Myslím, že malého bavili i dinosauři, ale to měl až jako větší. Nejlepší možná bude, když půjdeš někam, kde je mají vystavené, třeba přímo v Albi prodejně. A myslím, že na netu albi jsou i ukázky, ale nejsem si úplně jistá. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 11:40

žluťásek Jo, doporucuju jít do Albi a tam ho nechat si vybrat, mají tam vystavené snad všechny. U nás vede doprava, tam mi ilustrace nevadí. Jinak si taky pamatuju, ze jsem byla z výběru docela zklamaná, ale dítě to neřeší a baví ho to.

Online Kokoska
Avatar
28294 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 13:20

Pinot Noir neslo by dat do vany oba kluky najednou, ze by si ve vode hrali?

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 13:37

Kokoska zkoušeli jsme, taky to neprošlo :(

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 13:44

žluťásek Evaeva nam se ty ilustrace ani pisne v albi knize taky nelibi, ale detem hodne. Myslim, ze to my dospeli neumime uplne posoudit :) treba ve 2 letech dostalo dceravknizku o bobrech, ja ty obrazky uplne nenavidela a ona to byla jeji nejoblibenejsi kniha. 

Jo a doprava je super. Kluka hodne bavi i ty miniknihy s povolanimi. 

Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 13:58

Pinot Noir první dítě taky mělo tuhle fázi, že sednout do vody ani omylem, osprchovat za řevu. Trvalo to asi pár měsíců, taky jsme zkoušeli leccos.

To přejde, jako všechno...

Online Kokoska
Avatar
28294 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 14:20

Pinot Noir nemel na ty dovoleny nejaky neprijemny zazitek? Nas dvoulety u nas ve vane uklouznul, nic se nestalo, jen se leknul a byla u toho nastesti jeho mama, tak ho hned uklidnila. Doma maji ve vane podlozku, ale i tak se potom cukal a nechtel si sednout a moc nechtel ani sprchovat. V patek jsem ho hlidala a davala spat, sednul si, az kdyz jsem mu hodila do vody hracky a misku na prelevani vody. Pak zas teda nechtel ven

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:16

Nemám pro děti přezůvky do školy

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 19:57

continuity tak nejake zabky nebo pantofle urcite najdes:-) ja se zas hrozim kolik to letos bude stat.. a jestli ty knizky a pomucky vubec uzijou:-/

Offline Malenge
Avatar
4254 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 20:37

Pinot Noir Starší měl ty záchvaty z vody taky, stalo se to cca v 7 měsících ze dne na den, na žádnou příčinu jsem nepřišla. Mytí probíhalo sprchou trvající pár vteřin, když byla nutnost, tak minutu. Za šíleného řevu. Jak to přišlo, tak to cca za 3 měsíce odešlo, na dovolené se díval na sestřenici, jak se koupe a když jsem zcela náhodně zkusila, jestli nepůjde taky, nadšeně do vaničky skočil a vše bylo jako dřív. Den předtím řval jak siréna. Vydrž!

Offline Gatita
Avatar
7146 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 20:50
Reakce na continuity:

Nemám pro děti přezůvky do školy

​ja taky ne. Vycistim sandalky a bude je mit na prezuti. (U nas je to bezne reseni, syn backory nenavidi, tak solim za sandaly. Ted jsem mu ty "vnitrni" nejak nezvladla poridit...). 

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 20:55

viktorka_od splavu no právě letos mají jenom keeny, sandály jsme usoudili, že do lesa nepotrebuji a z balerín mi přes leto vyrostly. Loňské sandaly jsou ve stavu popelnice. Už jsem něco objednala, tak se jenom modlit. Naštěstí tenisky jim jsou. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:21

Jste mě úplně zmátly postesky nad přezůvkami, že jsem malem začala organizovat syna, že se jde zítra do školy :D   
Taky doufam, ze ten školní rok bude pokud možno normální, ze nebude stále někdo v karantene a ze výuka bude mít nějakou kontinuitu.

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:40

Tulipe

Já jsem teda připravena na všechno, právě volala kolegyně, že byla s někým pozitivním ve středu na obědě. Že proběhne celý školní rok bez problémů, tak tomu příliš nevěřím. Já budu spokojena, pokud dopadne alespoň září/ říjen.

Naše jedna skola vesele plánuje školu v přírodě.

Offline Gatita
Avatar
7146 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:40

Tulipe jsem na to zvedava. Ale jako spravny pesimista si myslim, ze se v tom budeme jeste pekne placat...Schvalne, jak dlouho vydrzi otevrena nase skolka.

Syn nastupuje do skoly az za dva roky, tak doufam, ze ten pitomy virus do te doby oslabi. Protoze to neni mozny, tohleto. Jako pul roku ok (s vypetim sil), tam tem detem podle me krom kontaktu s vrstevniky neutece nic, co by se nedalo doucit, ale nedovedu si predstavit x let nejakeho podivneho prerusovaneho samostudia. 

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 21:47

viktorka_od splavu teď jsem utratila ekvivalent několika COSich satu na různých eshopech a konce moc nevidím. No ještěže jsem na té dovolené vařila

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 22:03

Tabea Malenge Díky, no mně je jasné, že nic než počkat asi nezbyde . Dnes jsem mu teplým a hodně mokrým ručníkem umyla i vlasy jakžtakž, tak snad to nějak překlepeme.

Kokoska Vůbec nevím, ale řekla bych, že se mu prostě nelíbila cizí vana, byla velká, hnědá a plastová, my máme bílou plechovou, a nějak si usmyslel, že se bude bát.

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 22:32

continuity My jsme taky bez papučí. Starší už měl vybrané nějaké sranda pantofle na dedolesu a než se mladší rozhoupal, tak nejsou ani ty pro staršího. Přinejhorším jim umyju "pseudocrocsy", co mají na zahradu.

Ostatně, třeba se ve škole objeví jejich loňské pantofle.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 30. srpna 2020 23:45

Já jsem si tu před měsícem stěžovala na bačkory za pětstetpade. No tak jsem synovi dala vybrat, co chce za bačkůrky do školky a bez debat "ty modrý s raketama a planetama". Sandálky tikki, co měl loni v létě, nejlevnější za sedm set Můžu si za to sama, neměla jsem se ptát

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 02:09

žluťásek Ať mu to v nich ve školce hezky běhá