Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 03:40

No, tak z naší dvouhodinovky bdění kolem třetí ráno se stává tradice

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 09:09

Pinot Noir  ach, drž se! Jsem opravdu ráda, že to mladší vyzkoušel jen párkrát. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 09:35

Pinot Noir ono by bolo lepsie ho z postele nevyberat aby si na to nezvykol ale chapem, ze to u vas nejde. A Risa nechce vobec spat vo svojej izbe? Nasmu pomohla kura postel z ikea, dole sme mu spravili bunker kde aj spi a kupili taky vankus autobus z ikei a teraz inde spat nechce. Prve noci som teda spala na matraci vedla neho s vysielackou, aby som pocula maleho ale po par nociach uz v pohode. Obcas v noci pride ale to som ho po case zacala odvadzat naspat naspat a ostala s nim nim nezaspal, lebo to sa nedalo styria na jednej posteli. A uz nechodi. Dokonca som ho dnes rano nasla spat na gauci, cakal rano nez sa zobudime, aby maleho nezobudil

Offline 711990
Avatar
17130 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 09:49

Pinot Noir potlapkavam. Tonda po mne zacal skakat dnes v 5, pricemz jsem s migrenou usnula kolem jedne. Mezitim se samozrejme 3x vzbudil. Cesta autem do Prahy byla vyzivna

Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:03

Mrakoplas hodinu jsem ho pokládala zpět, neúnavně. Pak začal šíleně řvát, tak jsem ho odnesla dolů, kde ještě chvíli řval, pak najednou utichl, kouknul na mě a rozzářil se, jakoby mě viděl poprvé. Tak jsem pochopila, že celou tu dobu předtím vlastně spal. Chvíli si pohrál, vyprděl, vykadil a ve čtyři jsme šli spát. V šest nás vzbudil Ríša

Blbý je, že ho pravděpodobně budí to břicho, vždycky se vykaká a pak můžeme spát. Bohužel než k tomu dojde, trvá to někdy i ty dvě hodiny, kdy se ve spánku kroutí a snaží se vylézt z postele. Podle mě nejde o žádné zkoušení a zpovykanost, která by se tím odnesením z postele zhoršovala, ale o to trávení. Spíš mi připadá, že kdybych ho vzala hned do obýváku, rozpohyboval ty vnitřnosti dřív a té zbytečné první hodiny bych byla ušetřena.

Tak jo, odpověděla jsem si, příště ho vezmu pryč hned, třeba se to moje bdění zkrátí. Není nad brainstorming, byť v jedné osobě

Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:03

711990 taky pěkné noci máš

Offline 711990
Avatar
17130 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:06

Pinot Noir ale vlastne mi doslo, ze to ma Tonda podobny. Taky si v noci seda a krouti se a myslim, ze je to bricho. Pak mu kolikrat staci se vyprdet a zas je schopnej spat. Ale beda kdyz se ho snazim polozit.

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:18

Pinot Noir tak to je potom ina, tak nech mu to rychlo prejde!

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:26

Jako v kontextu těch předchozích příspěvků to zní hrozně blbě, ale zrovna si jdu postěžovat, že moje dítě teď začalo vstávat už v sedm a já jsem normálně úplně vyřízená. Do teď jsme spávali do 8 nebo půl devátý, teď jsem úplně mimo. Celý den mi padá hlava, mikrospánky included. Navíc teď nemám nejlepší období, takže mi začínají slušně týct nervy. A to dopoledne je najednou nějaký až nepříjemně dlouhý

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:32

MP Meri

Já tě chápu, taky jsem z toho byla špatná, když se mi stalo přesně to samé. Místo do osmi budíček v sedm, někdy už v půl sedmé. Ale jako u všeho platí i tady - zvyknes si

Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 10:34

MP Meri do půl osmé nespalo ani jedno moje dítě nikdy

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:10

continuity Upřímnou soustrast, to byl největší problém letošních školních nákupů :-/ 

brrr U nás je zákaz pantoflí a crocsů taky, od velikosti 34/35 už z toho začíná být vážný problém! 

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:35

Tak na základe tejto diskusie som dnes :) odskusala malemu papuce, je to ltt ale este sa do nich da ale prosim pekne nema ziadne jesenne topanky co by mu neboli velke. Dnes ako sa ochladilo mu nemam ani co obut. Ma sandale a gumaky .

Mate skúsenosti s tou barefoot radou od protetiky? Ako mal problem s chodzou, tak sa mi zda, ze sa to v lete s jeho vecnym chodenim naboso zlepsilo. Tak mu chcem kupit nejake barefoot topanky no ma ma uzku nohu (resp hlavne priehlavok), tak mi napada, ze asi jedine protetika vyraba barefoot na uzsie nohy. Alebo mate ine tipy? 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:39

Mrakoplas ještě filii jsou úzké, možná i pepino ricosta. A bundgaard, jestli se nepletu?

Poradi určitě @mohucanka, má myslím uzkonohou holčičku 

Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:44

Mrakoplas my přešli na bf Protetiky, Ríša má nohu normální až úzkou, nárt nízký. A super, vypadají širší, bála jsem se, že mu budou padat, ale drží dobře, a on je nosí moc rád. 

Online Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:45

A my máme klasický každoroční problém: dlouhé rukávy. Aneb mamííí, ty rukávy se shrnujííí, uááá!

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:48

žluťásek vdaka, uz pozeram ale tie ceny pri filii su pre mna moc. 65 € za jesenne topanky (smajlik co si trha vlasy by bol namieste). 

Este musim podotknut, ze sandale zas za mesiac na patach znicil na odrazadle . Nema na nom brzdu, tak brzdi nohami. Inak si teda neviem predstaviť kde by sa tam nabrala ta diera, az tak blbo teda nechodi

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 11:52

Já si uvědomuju, že to je neoprávněná stížnost, když ono bez těch 8 hodin spánku je to všechno najednou nějaký o dost těžší nebo co

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:10

Pinot Noir asi skusim aj ja tie protetiky, aj cena je im naklonena :)

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:14

MP Meri ja to chapem, on si na to clovek zvykne a potom mu ta hodina chyba