Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:20

Dneska při dopoledním uspávání jsem si povzdechla, že bych potřebovala tak dvě dopoledne týdně, kdy bych mohla malého svěřit někomu jinému a já mohla nějak zaměstnat hlavu něčím jiným. Mám tu franinu pro samouky, od května, ani jsem na to nesahla, nějaké materiály na článek... Jako jak mě to s ním baví, už bych brala nějaké duševní osvěžení. Blbé je, že platit jesle si dovolit moc nemůžeme, mužovi rodiče ač důchodci oba pracují, tatínek tedy na směny a když má v týdnu volno, hlídá nejmladší neteř, protože švagrová jako OSVČ pracuje, učí němčinu. Ach jo! 

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:41

Pinot Noir My měli taky noc. Ve 3.30 se synovi spustila krev z nosu,asi hodinu jsme ji stavěli,pak že má zlé sny. To šel k nám do postele,kde zase furt něco vykládal a mlátil s sebou. V 7 vstávala malá. 
Nevíte někdo jak tomu krvácení předcházet?Poslední dobou to mívá často. Napadl mě Askorutin. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:51

miuu já jsem prokrvácela z nosu celé dětství. Askorutin mi doktorka napsala, ale nebrala jsem ho, měla jsem z toho děsnou kopřivku, to se nedalo vydržet. Naučila jsem se s tím žít. Doktorka řekla, že další možnost je vypálení žilky v nose, tak jsem radši dělala, že to není tak zlý

Online Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:52

dzizisketa Tohle by ti mohla vytrhnout nějaká studentka, nemáš někoho v okolí? Něčí dcera, sestra, sousedka, zkus se poptat, kdyby se ti 2x týdeně postarala dvě hodiny, to byste utáhli, ty by sis odpočinula a malý dostal nové podněty. Mně takhle občas chodila hlídat jedna vysokoškolačka, dítě ji zbožňovalo a byla skvělá. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 12:57

dzizisketa skús niekoho pohľadať, nejaká študentka by sa snáď našla a tých pár hodín by vás nezruinovalo.

Ja som mala chuť si zamestnať hlavu až tak, že od stredy nastupujem do práce. Ja teda na každý deň. Mám z toho teda zmiešané pocity

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:06

Pinot Noir jedno moje dite trika s dlouhym rukavem proste nenosi

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:12

betsey Ses dobra, drzim ti pesti, at jde vsechno dobre! Ja pujdu do prace presne za tri roky:-D Tak tam uz dorazim bez mozku, ale verim, ze na nejaky typ praci to bude spis i vyhoda:-D

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:14

Garfie betsey

Díky za radu, to mě vůbec nenapadlo! Já věděla, že když to sem napíšu, uleví se mi

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:15

Mrakoplas Protetiky som kupivala malemu odjakziva ale teraz dostal konecne aj tu barefoot verziu a fakt sa mu v tom chodi lepsie ako to ma makksiu podrazku. No a hlavne cena dobra! Syn ma nohu siroku a tie letne mu sedia vyborne ale je pravda ze tam ma este centimeter rezervu takze az skonci leto tak ich bude mat ako prezuvky ked akurat vyrastie z tych co ma teraz. Su na suchy zips a vie si ich obut sam. Budem sa teraz obzerat po celorockach/ teniskach tak som zvedava co najdem

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:17

eless Ja jsem ted koupila od protetiky celorocni Rony a zdaji se mi dost fajn, do vlhka, mirne zateplene, jsou teda nizke, ale ja ty kotnikove celorocky preskakuji, vsak to je tak na mesic zjara a na mesic na podzim.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:22

betsey ktorú pracu si nakoniec vzala?

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:25

eless Karja já teď koupila model Fergus, kdesi měli poslední pár za pětistovku, no, nekup to!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:30

continuity na polovičný úväzok asi 3 km od domu :-) Ale bola to tá, o ktorú som najviac stála, resp. získam tam prax v účtovníctve, ktoré by som chcela robiť v budúcnosti.

Tá, o ktorej som sa tu radila na ten plný úväzok, tú som odmietla. Bola som tam ešte druhý deň na diagnostiku, a uvedomila som si, že mi vlastne nesedí ani prostredie, ani môj nadriadený a nakoniec ani tá práca. 

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:36

Karja 

Mně zase připadá, že v těch suchých a teplých zimách se ty celoroční užijou celkem dost. Letos jsem v létě vyplázla poměrně značnou částku za kotníkový trekový, tak doufám, že synovi nevyroste noha moc rychle a ještě je užije.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:38

MP Meri dzizisketa mladší teď začal vstávat v šest. Když začnu chodit spát dřív, tak si zvyknu, ale horší je, že on je v půl osmé, v osm zralý znova do postele. Když se vzbudí okolí té sedmé, vydrží v pohodě do půl desáté i dýl. S lítostí vzpomínám na to, jak jsem je loni musela budit, abychom stihli školku v devět. Starší to měl ve stejném věku podobně, takže tak nějak tuším, že bude následovat přechod na jeden spánek denně.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:41

Mrakoplas já koupila protetiky teď na podzim, celoročky z jara už byly na pováženou. A máme takové, co mají tu podrážku jakoby přetaženou nejen přes špičku, ale i přes patu, na odrážedlo super. Syn má nohu normální až užší a sedí dobře.

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:41

Pinot Noir prosim ta a ktory model z tej protetiky mate? Vsetky tie nizke co som doteraz nasla su skor na sirsiu nohu/priehlavok. Uzsie su su  clenkove :/ 

Edit. Vidim, ze uz si medzitým pisala nez sa mi to s deckami podarilo odoslat

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:46

Mrakoplas Ty bf protetiky sandaly berg jsou super, dcera je neprodrela ani na motorce a i me se zdaji uz podle oka dost pohodlne, bych je chtela i pro sebe:-D

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:48

betsey Tak myslim, ze sis zvolila dobre. Na plny uvazek z toho mi bylo uzko, jen jsem to cetla!;-)

Offline Mrakoplas
Avatar
8803 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 13:49

Evaeva to su tie rony, nie? Su skoro vsade vypredane a teda pisu, ze nie su vhodné na uzke priehlavky.

Inak on tu dieru vyrobil presne pod patou zospodu, ja fakt nechapem. Skusim pootravovat jedneho kamarata, co robi fyzio ale uz som ho dlho nevidela, byva inde a je mi to blbe ho oslovovat len ked daco chcem :/ Ortoped nam vobec nepomohol.