Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 17:17

žluťásek můžou být i divný

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 17:29

Pinot Noir ja mu nerikam, ze ma nejvyssi cas, protoze si to ani nemyslim. Sama jsem se totiz naucila plavat o prazdninach po prvni tride a nikomu to tenkrat neprislo divne.

Ale presto bych si prala, aby byl ochotny se tam jit aspon podivat. Ono mi jde i o to, aby nebyl vuci vsemu tak predpojaty. Mame to tak se vsim, treba i s oblecenim a botama. Venku petatricet a sortky si nevezme, protoze ho budou skrtit (nikdy si je ani nevyzkousel...).

Offline tina
Avatar
5868 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 17:50

žluťásek ale až tak divný by být nemusely... Z toho fleru teda, prej zmutovaná panenka.

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 17:55

tina ježiš

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 17:55

tinadceři jsem koupila od Rozmar, kdysi přispívala sem /tuším Jehelníček nebo tak nějak/, pak se odstěhovala tuším do Krušných hor a šije hračky. My máme panenku v kufříku, má tam postýlku, medvídka a ramínko s náhradními šatičkami. Odkaz zde

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 18:13

tina

JJá sehnala hezkou panenku na fb marketu. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 18:34

tina znacka Haba ? Ale nejsou teda levné, ale vydrží 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 18:36

Náš prostřední taky ještě neplave, skoro osm let. Před dvěma roky bylo na něj moc brzy a akorát u toho blbnul. Pak nám trenérka otehotnela, sehnat někoho jiného byl problém. Letos do toho přišla korona, takže poslední půl rok nebyl ani s námi. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 18:41

Neměli byste někdo tip na dobré lední brusle, prosím? Chci pro dceru, ale už má dospěláckou velikost. Doteď měla rostoucí, nyní už bychom jí asi spíš pořídili normální (nerostoucí), protože je můžu sdědit :) Vůbec nevím, jestli pořídit klasické, kožené, nebo z umělého materiálu, ale s kožíškem, nebo nějaké sportovní, textilní?

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 19:30

nonemy kozene  - za me z tech lacinejsich znacek Botas.

Z profi  - Edea, Riedell, Jacson. Mozna byste sehnali bazarove po sezone ( obvykle je oblepi paskou). Ale to je v radech tisicu, pokud brusli rada a dobre. S rostoucimi se to absolutne neda srovnat.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 19:35

mnum ty od rozmar jsou krásný

Jsem trochu v šoku z cen těch waldorfských panenek. Absolutně respektuji, je to ruční práce, přírodní materiály, ale panenka za 4 a půl tisíce, to je hustý 

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 20:01

MP Meri Ja si to nemyslim, ale asi je to tim kde bydlim a s kym se vidam. Tady jsou sportovni krouzky jeste normalni a hrave, lyzovat jezdi male deti jak ktere, spis tech rodicu, co pravidelne jezdi do Alp a tak. Plavani teda je tady teda i dva roky ve skolce, ale asi nic neumej. Zadny hroceni kolem sebe nevidim, ale zrovna plavat chci holky naucit ,,v krouzku,,, sambo to umi dobre, uplne pluje, a ja mu to zavidim, protoze se to uz takhle ted nenaucim. A navic plavani je dobry sport i pri ruznych zdravotnich problemech, kdyz uz toho cloveku moc nezbyde. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 20:09

Candance Moc děkuji, omrknu. Ráda a obstojně bruslí, ale profi nepotřebuje, tisíce za ně dát ani nemůžeme.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 20:17

Karja souhlas, ja taky nepocituji žádný tlak, většinou se rodiče, kteří sportují, logicky zajímají a postarají o to, aby se jejich dítě ten sport/sporty brzy naučilo a cela rodina mohla trávit čas pohromadě tímto způsobem. 

Gatita drzim palce, aby se tvému svéhlavému chlapečkovi na kurzu líbilo! Tenhle odpor já neznám, syn všechno nové rád alespoň vyzkoušel, zato teď před pubertou už do různých aktivit moc žhavý není, tak jsem ráda, ze už všechno umí

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 20:43

Tulipe co bude pred pubertou, ani nechci domyslet. U nas to je fakt husty, kombinace velmi sverazneho a urputneho ditete a mekkych rodicu s nulovou autoritou je doslova o zdravi.

vcera jsem si normalne zacala psat denik, abych nemusela provetravat soukromi mych deti tady. 

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 22:08

Tulipe tak je otázka, čemu říkáme umět plavat. Za mě se za plavce považoval člověk, co uplave v kuse 200m. To prostě v těch 5 letech nebylo. Ale žádny závodny trening jsme neprovozovali, já jsem myslela, že pořád mluvíme o plavani jako volnocasove aktivite. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 22:36

continuity U nás to vůbec nebylo cílené k zavodnímu plavání, nabídka do oddílu byla naopak vyústěním toho, ze tak brzy skvěle plaval. Teď zájem o zavodeni zrovna nemá a my ho rozhodne nenutíme. Ale plavání má stále  moc rád a myslím, ze směřuje k potápění, z čehož má velkou radost můj muž. :)

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 22:56

MP Meri to som si dnes vypočula od mamy, že syn BY mal už dávno vedieť plávať

Online brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 23:55

letfenixa Chceš říct, že ve čtyřech letech ještě neplave? :-)

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 10. srpna 2020 00:24

letfenixa jak moc dávno? Abych věděla, jak moc jsme pozadu a ještě dlouho budem

Syn se zatím vody celkem bojí, nemáme ještě vůbec ambice učit ho plavat. V téhle chvíli jsme rádi, když ze mě odmotá nohy a je ochotný nechat se vozit po hladině v náručí.

Pořídili jsme ten plavecký pasek Sevylor Puddle Jumper, co tu loni byl dost kritizovany, že je z dítěte jen bójka. U nás slaví úspěch, pro tyhle bojácné děti je to myslím skvělá věc. Bez pásku se mě jen křečovitě drží, s ním má asi pocit větší jistoty a nechá se položit na hladinu a vozit sem tam.