Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 09:48

MPLee Gratuluju!

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 10:10

Evaeva ja koupila ef papuce, ma hodne vetraci a krytou spicku, na suchy zip, mekounke a ohebne. Akorat jsou na nizky nart. A celorocky v akci maji ted na kotevbote. Koupila jsem starsi dvoje goracove superfity na buduce:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2020 10:21

rasaNori dík, kouknu se na to

Online Gatita
Avatar
7146 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 10:29

MPLee mame bumbleride indie - sportovni trojkolku. Kupovali jsme ji asi pred 4 lety tady v cr. Kocar je to urcite dobry, byla jsem spokojena a hodlam ho vytahnout i na druhe dite, ale rekla bych, ze v teto cenove kategorii pujde koupit kocar srovnatelne dobry - treba ty ruzne baby joggery a tak. Vzpominam si na 2 drobne nevyhody naseho kocaru - polohovani zad slo dost ztuha, muselo se obema rukama a kdyz tam dite lezelo, tak jsem skoro nemela silu to vytahnout do sedu - stahovalo se to totiz takovym pasem vzadu na zadove operce.  Druha nevyhoda byla, ze to byl malo prodavany kocar a nemeli k nemu zadne prislusenstvi, takze nanoznik jsem mela nejaky neoriginalni, ktery na to moc nesedel. Jinak  jsem nemela vyhrad, byl to dobry kompromis do mesta i do terenu. 

Offline Len
Avatar
2205 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 12:27

MPLee 

V tom případě myslím, že by neměl být problém, určitě bych se poptala při případné koupi nebo kontaktovala rovnou prodejce.

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 12:48

Evaeva velmi pravděpodobně vezmu fare bare, kromě sandálů od nich kupuju všechny boty. Odpadá nutnost zkoušení a vracení nesedících :) 

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 13:02

MPLee Taky jsem měla trojkolku Indii, sporťák, odvozila jsem v něm tři děti. Super byl, trochu byl problém s jedním náhradním dílem - ten jsem tehdy objednávala ze Slovenska. Lehký, pěkně se skládal, oproti Jané slalom.

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 15:00

Gatita 4n4 Mockrát děkuju za zkušenosti! Já bych radši speed, ale Indie je ve výběru hned za ním. O cenu ani tak nejde, navíc letos mají zase nové modely :-) No asi se na nějm budeme muset zajet podívat, kdybyste napsaly, že je hrozný, tak se na to možná vykašlu, ale takto mi to nedá

Offline Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 17:07

Potrefenáhusa omlouvam se za nevyzadanou radu, ale za sebe doporucuju satek didymos lisca. Je uzasne mekky a nadychany, skvele se vaze, nikde netlaci, mala je v nem spokojena, a na slozenem ji nechavam povalovat treba na trave, je to pak takova mekka perinka. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 17:44

Zuzuli Další do užšího výběru?  

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 18:35

Potrefenáhusachces to ztizit? Ja jsem byla maximalne spokojena s tencelovym satkem od Loktushe :) Krasny, jemny, mekkoucky, dobre se dotahoval, moc prijemny pro nas obe

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 18:44

Potrefenáhusa dydimos liscu měla ségra, příjemnej šátek. Ale zdá se mi silnější, nevím jestli je to to pravý na léto? Zuzuli máš srovnání i s jinými šátky? Já měla samý tenounký bavlny, vatanai, little frog, pujceny amazonas, tak mi ta liška proti tomu přišla jak deka.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:28

mnum Díky :-) zvazuju jeden od Sestric nebo Vatanai. Loktuše i ten dydimos ale vypadaj taky super

Offline Pinot Noir
Avatar
24459 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:34

Včera se Ríša před spaním, už jsme leželi v posteli, strachoval, že bude mít zase škaredý sen o zlé raketě. Tak jsem mu řekla, ať na to nemyslí, ale myslí na něco pěkného a milého, pak že bude mít určitě pěkný sen. Chvíli bylo ticho s pak řekl: "Myslím na Viktora, tebe a tatínka, abyste se mnou byli v tom pěkném snu." . Úplně mě dojal. 

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:36

Pinot Noir To je krásný :-).

Offline Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:38

Pinot Noir To je hezky! 

Offline Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:43

žluťásek  mam doma jeste storchewiege leo, zakarova vazba z bavlny, ten je vyrazne tenci,ale prave ne tak mekky. Liscu nosim ven i v tech vedrech, neni v ni vetsi horko, nez je v leu, je opravdu vzdusna a dite hreje stejne. S tenkym satkem nebo treba s primesi zkusenost nemam.  Mela jsem ji ted o vikendu na svatbe a bylo to v pohode.

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:56

Pinot Noir to je milacek, to bych mozna i zaslzela.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 20:25

Potrefenáhusa sestrice mala svagrina a teraz pouziva ich nosic. su uplne super oproti tomu co som mala vtedy pred rokmi ja lebo som sa vobec nevyznala co mam vybrat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 20:31

eless To nositko od nich má úplně skvělý hodnocení, dost o něm uvazuju