Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. dubna 2020 13:48

Mohučanka je to jasný, konečně se pořádně nají

Offline letfenixa
Avatar
7971 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 13:48

rasaNori Mohučanka závidím vám deti tesiace sa do škôlky

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 13:54

letfenixa nonna jednu stranu jako jo, ale rekni mi ty by sis nepripadala jako na houby matka? Ja trosku jo teda...

Alle abych nebyla negativní tak mala se misto po 2 hodinach vzbudila po pul hodine a ja si s ni sla jeste na hodku lehnout aby se dospala. To by se mi mit doma starsi nepostestilo... 

Online Pinot Noir
Avatar
24469 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 13:56
Reakce na letfenixa:

rasaNori Mohučanka závidím vám deti tesiace sa do škôlky

Mám podezření, že Ríšu nedostanu do školky ani v tomto září. Kdykoliv to slovo jen zaslechne, hned začne ječet, že nechce do školky. Moc si neumím představit, jak ho tam táhnu za nohu

Online Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 13:58

Pinot Noir pocuj, nestresuj. Syna sme tiez skoro za nohu tahali a za dva tyzdne tam bol tak spokojny, ze mu je teraz za nou smutno. Ak Risa pojde teraz do dobrej, mienku si rychlo poopravi. Uvidis, ze to dobre dopadne

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 14:02

Můžu mít jednu extra debilní prosbu o radu? Poslední týdny se snažím příšerce koupit boty přes net a buď má to dítě úplně divnou nohu a nebo už jsem se v tom zamotala tak, že ani nevím co vidím.

Napoprvé jsem nohu špatně obkreslila,tj i špatně změřila a koupila Protetika,který jsou asi malý/na hraně. Protože ale byly i tak větší než ty co měla předtím,jsem ji nechala v nich chodit, než koupím lepší. Malá v nich chodí ochotně, ale na stélce je vidět, že má nad palcem max 5mm a vůbec není vidět otisk malíčku. 

Tak jsem pak po dalším měření koupila větší Froda, nadmerek by měla mít cca 1 cm, ale podle té stelky to vypadá divně.  Palec sice asi je kde by měl být, ale zbytek prstů už tam má strašně moc místa, a i kdyz jsou hodně široké,tak z boku místo nemá a nechce v nich chodit.

A teď nevim jestli jsou ty Froda OK, nebo by potřebovala jiný tvar, pokud jo, tak jakou značku,když jsem se koukala na eshopy podle tvaru nohy tak ty Froda tam byly mezi doporučenými značkami. A ty Protetika, když koupím o číslo větší velikost, bude to OK nebo je to taky blbý tvar boty, když není ma stelce vidět otisk malíčku? Dekuji za jakoukoliv radu ( včetně té, že řeším kraviny)

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 14:08

rasaNori to nesouvisí s kvalitou matky, nám se taky nechtělo od novejch hraček a dětí

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 14:10

Sairon a jak dlouhou a širokou má tu nohu? Ty Frodda mi přijdou, že musí být obří.

Podle délky a šířky ti tu někdo určitě poradí značku, nejlépe asi tv ... 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 14:13

Pinot Noir to mně mrzí, držím s Ríšou palce. Jestli chápe, že dvě věci toho samého jména nemusejí být stejné, zkusila bych s ním asi mluvit o tom, že je to jiná (předpokládám) školka, než do které chodil. Ale každá rada je tu drahá, a třeba se mu tam vážně zalíbí...

A díky za tip na výlet! 

Online Karja
Avatar
35845 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 14:15

Pinot Noir Ja myslim, ze to zvladnete, ze bude starsi bude chapat vic a vic a jak pise Mohucanka necha si to vysvetlit!

Ja si prvni necham do skolky asi az pujde ta druha;-). Budou to takovy dvojcata, stejne dvoulety dite doma je otrava, tak se tu dve zabavej lip;-)

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 14:23

Mohučanka  no mě taky ty Froda přijdou hrozně velký, ale zas když vezmu o číslo menší, tak nebude mít zase skoro žádný místo nad palcem. 

Na délku má 13.5 cm, na šířku jsem naměřila 5,8 a 6 cm. 

Tady je na menších (14cm) Fillia to mi zas přijde malý. 

Chtěla jsem nějaké s podrazkou vytaženou přes špičku kvůli odrážedlu a těch moc není.

Offline dynda
Avatar
7261 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:03

Mrakoplas 

Já to drama sledovala se zaťatými zuby, je to moje noční můra. Syn zásadně padá na pusu a mockrát už měl rozkouslou pusu pod dolním rtem. Umí si to cvaknout zevnitř i zvenku najednou, potoky krve a slin a do toho se vždycky musím podívat do tý pusy. Vždycky mám hrozný strach, co tam uvidím. Držím malému palce, ať se to brzy zahojí a zuby se srovnají. Je mi ho moc líto. 

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:06

Sairon pokud na obtisků není vidět malíček, jsou ty boty úzké. Ty Frodda vypadají velký, to se někdy tak stane, že se trefis do špatné velikosti-mensi moc malé, větší obr. Já, být tebou, napíšu do toho eshopu o radu. Teda předpokládám nějaký Barefoot obchod? Případně nějaké skupiny na fcb, mužů ti poslat odkaz.

Offline Len
Avatar
2210 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:09

Mrakoplas 

Super zprávy.:) Škoda, že jsem to nečetla už včera, napsala bych SZ. Nemusí to být úplně kašovitá strava, jenom nic, co se musí hodně kousat (a hlavně ukusovat). Bramborová kaše, rýže, pečená ryba, boloňská omáčka... On to zvládne, drobek. Kolik mu vlastně je?

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:09

Sairon zkus neobuto.cz, tuším tam lze zadat míry a vypadnou ti vhodné boty.

Offline Len
Avatar
2210 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:11
Reakce na Sweet Potato:

Ava Bohužel ucpaný nos bývá jednou z radostí těhotenství - překrvené sliznice. Má to i odborný název. Mně na chvíli pomohly až inhalace. Po porodu jak když mávneš kouzelným proutkem, další ráno jsem konečně zase dýchala.

​Aha, tak to mám taky. Permanentně ucpanej nos, a přičítala jsem to nějaký nový alergii. Hlavně sem nikdo nepiště další těhotenský radosti, protože ty mám určitě taky, jen o tom nevím. :D

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:20

tv děkuji,  na neobuto jsem taky vybírala, tam mají  boty rozdělené podle tvaru slapky a všechny boty co jsem brala by měly být vhodné na její tvar nohy. Já teď ještě koukala na její nohu a ona má i na boso malicek úplně nalepeny na prstenicku, takže je to možná jeden společný otisk. Za tip na fbuk skupiny díky,to mě nenapadlo, poptam se tam.

Nebo se na to vykaslu a od pondělí by měly být už otevřeny obchody, tak s ní normálně zajedu. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:24

Sairon Filii budou úzké, dcera je má na cca 15,5 x 6. Teď je taky tak nějak mezi čísly a už to chce jarní kecky 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:34

Sairon Já bych zkusila Fare Bare, mají perfektní tvar pro tenhle typ nohy. Jestli tedy nebudou moc široké, nejraději koukám na rozměry na eshopu LittleShoes, mají je dobře změřené a vždy to sedí.

Tyhle frodda jsou ten strarší typ, teď šijí nové s mnohem lepší špičkou. Ale nevím, jak velkou má nožičku, jsou myslím až od 27.

Online Mrakoplas
Avatar
8806 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 15:45

Len dakujem. Uz sme zistili, zje skoro všetko (co nie je uplne tvrde) len to musim nakrajat/natrhat a on to stolickami pozuje. Su mu cerstvo tri roky.