Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:08

Karja a když si lehnes s nima dohromady v posteli, co se stane? Umyla bych si večer zuby, oblikla pyžamo a zalehla klidně s nima.

Ale pokud je sambo doma a nechá te v tom samotnou, tak bych mu spis něco hodila o hlavu. Ten můj chodil na noční, tak to jinak nešlo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:13
Reakce na 711990:

Karja no a nemuzes za nim dojit a vylejt si to na nem? Podle me to potrebujou pripominat, pac dost rychle otupej. 

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:13

continuity Hele ta mala hodne rve proste, takze prerusi usinani te starsi a to se dejou veci. No on rezignoval na uspavani te starsi, a s mensi si v polovine pripadu neporadi, takze ona rve celou tu dobu co uspsvam tu vetsi. Jako ja mu se nedivim, ze se na to vybodnul s tou vetsi to bylo o nervy taky, ona usina pak najednou vybehne, zacne delat kraviny a tsk.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:19

Karja tak ale jsou to snad jeho děti taky, ne? co kdybys to vzdala ty? prostě se sebrala a šla cvičit

Offline ziginka
Avatar
678 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:20

Karja Rezignoval, jo? Vazne mu hod neco na hlavu.

Offline ziginka
Avatar
678 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:27

Karja viktorka_od splavu Dobry napad, misto uspavani mu soupni deticky, at si s nimi zacvici a ty se mezitim naloz do vany. Pak s nimi muzes jit spat, budes odpocatejsi a deti unavenejsi, kdyz bude pozdejsi vecerka, a treba rychleji usnou.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:28

ziginka viktorka_od splavu Super rady no, to je jeste lepsi jak filipinka.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:29

Karja rezignoval? Teď vytočil i mě a to nejsou moje děti .   Nejlepší by bylo mu to všechno hodit na krk a jít se projít, blbý na tomto řešení vždycky je, že to nejvíc odnesou ty děti. 

Offline tv
Avatar
3591 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:32

Karja proč rezignoval na uspávání té starší? Musíte si je rozdělit, jinak se z toho zblaznis.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:32

Sairon No vis co, on to zkusi, ale proste nema na to nerva, takze vysledkem je litajici dite a proste vsechno na hovno. Tak si vezme tu mensi a vysledkem je hodinu rudy rvouci dite.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:32

MaeGandal Sairon mňa pekne štve, že s ním beháme po ortopédoch a prvé, čo každý z nich urobí je, že si pozrie boty, v ktorých chodí a skonštatuje, že dobré .

žluťásek ďakujem , ale to mi už pri takých hnátach nepomôže, toto mi skontrolujú tak v obchodoch pre drobčekov. No nevadí, teraz je aj tak väčšinou naboso doma a až bude zas svet v poriadku, tak ďalšie už budem vyberať aj s týmto.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:35

Karja počuj, ja by som tie psychiatrie nepodceňovala, teplé jelo, kľud, lieky a návštev rodiny len vo vymedzených intervaloch a len ak si to želáš. Jeden Covid k tomu v tvojom veku...

Ale vážne...sambo nemá čo "rezignovať", proste to musíte zvládnuť SPOLU, nie, že len vtedy, keĎ mu to ide, inak si poraď ty....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:35

Karja víš co, já si to úplně neumím představit, protože jsem takhle šílela z jednoho dítěte (starší už bylo velký), každopádně pokud tě v tom chlap nechá, tak je to zlý moc. ony vyrostou a budou z nich skvělý holky, budou ti dělat radost. akorát ta zrada od blízkého člověka ta zůstane:-(

Online Gatita
Avatar
7179 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:40

Karja nejsi v tom sama, i nase vecery jsou hrozne. Muz me v tom teda uplne nenechava, ale uspavani neni jeho silna stranka, takze to mas prast jako uhod. Ani nepamatuju, kdy jsem si naposledy pustila vecer film, jsem tak groggy, ze to akorat zkouknu tady a prectu si asi tak tri radky z knizky. Ja ti ani nemam silu jit si popovidat s muzem, se akorat presunu z detske postele do te sve. Myslim, ze se to hodne zlepsi, az pomine tahle blba nalada/situace. Ono to je na pytel, kdyz nemuzes dobit nikde baterky - zadne hlidani, ani s kamaradkou si nepopovidas...Ty jo, ted mi psali z prace, ze se mi materska pomalu chyli ke konci, a ja jeste ani nebyla s nikym na kafi

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:41

Karja Jako já nemám co radit, děti nemám, ale podle mě tohle by chtělo rozdejchat aktuální stres a vážně si promluvit, než to přeteče, tohle není pro jednoho člověka splnitelnej úkol, při kterým by druhej ve volným čase měl volnej čas

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:53

Karja Hele, mám jen jedno, takže se mi to radí ... ale podle mě jsou fakt jen dvě moznosti. Rozdělit si je, nebo je začít uspávat najednou. Takže sama zvaž, co je u vás výhodnější a pak na tom prostě trvej. Nemůžeš jet dvě směny po sobě dlouhodobě, na to se fakt vykašli. A veř tomu, že pokud se obětuješ, tak ani v budoucnu tu tvoji oběť nikdo neocení, prostě mysli především na sebe. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 21:56
Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 22:18

Karja 

Já vím, jak nereálný je uspávání dvou dětí najednou. Taky bylo období, kdy mladší usínala až dvě hodiny při kojení. Kdybych si ji takhle vzala ke staršímu, tak on by nebyl potichu, tím by mi rušil to nekonečné kojení vedoucí ke spánku, lezl by z postýlky atd. Takže několik hodin práce a 0 uspaných dětí. Někdy se mi povedlo staršího ukecat, že čekal v posteli a usnul, někdy mladší vydržela v postýlce (a řvala) a já uspala syna jako prvního. Obecně jsme se snažili zařídit tak, že jsem večer s nimi nebyla sama. Jednou si pamatuju, že manžel přijel v deset večer a nespal ještě nikdo... Muž ti prostě MUSÍ pomoci, když je doma. Ty děti nejsou jenom na hraní! Důležité je vystihnout okamžik, kdy starší ještě není přetažená, rituály atd. Nečetla jsi Každé dítě může dobře spát? Možná by se tam našla rada pro vás. Nám ta knížka zachránila životy, stačilo si přečíst dvě nebo tři stránky k našemu konkrétnímu problému.

Jo a uspávání mladší trvá mně nebo muži většinou 10 minut, co nekojím...

Držím palce, ať se přes to brzy překodrcáte.

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 22:24

Jo uspávání, to je pohoda jazz, ale co to mimino předvádí pak... V pondělí jsme ho prostě pustila na zem do obýváku a na dvě hodiny jsem šla ještě spát. Když nějakou noc spím dvě hodiny v kuse, nevěřím svému štěstí. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 22. dubna 2020 22:31

Karja ty vole a to jsem si myslela ze muj je obcas idiot co mame decka ale vecer slape jak hodinky (kdyz je doma). A kdyz neni tak je to holt ocistec...

Taky to u nas byvalo s jekotem chci mamu kde je mama, a upenlive vzlykani maminko a ja u toho uspavala malou a rikala si 1, ze se to na tom decku musi nutne podepsat a 2, me zajimalo, kdy se na to muz proste vykasle a k jeho cti vydrzel. Kdyz neni doma, tak zas dcera vola tato, tatinku, chci tatinka... Si nevyberu holt. Takze bych se sambem hodila rec. Deti jsou obou.