Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 18:06

Rikala mi svagrova, ze v tech znovu otevrenych skolach budou ucit druzinarky, protoze ucitelky budou muset zustat v tom online provozu pro deti, co do skoly nepujdou? 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 18:14

Malenge ja teda mela pocit ze do 2 let vcetne, starsi je 2,5...

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 18:22

rasaNori Myslim, ze limit do x let je vzdy do x-tych narozenin.. Ale teda kdyz ty capartata s tim hadrem pres pusinu vidim (smatlaj si na to, maj to zaslintany) tak bych asi i u petileteho tvrdila, ze ma 2 az zitra...

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 18:28

Pavlena ja volala reditelce a ta rikala ze mrnata nemusitak uvidime jak to dopadne. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 18:38

Pavlena někdy je výhoda, když je tříletý o hlavu menší a o třetinu lehčí než vrstevníci

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 19:12

Pavlena rasaNori tak tady bych se i vsadila, že ta výsada nenosit padá dnem, kdy dítě oslaví 2.narozeniny, toť suchá teorie, bohatý strom reálného života, že  a jak jsem psala, v naší školce pojedou striktně dle stanovených pravidel, nebo to aspoň mají teď v plánu, je dost ve hvězdách, jaká ta pravidla za měsíc budou.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 19:48

MP Meri Dnes jsem zjistila, že v jednom zdejším parku není ani noha, je tam spousta cest, takže se dá případně uhnout, aby člověk nikoho nepotkal, udržovaná tráva na piknik, všechno tam krásně kvete... Tak kdyby byl ještě zájem o pobyt v přírodě bez lidí, poradím kudy. Brouzdala jsem tam odpoledne hodinu a potkala 4 lidi. Dopoledne tam nebude nikdo.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 19:51

baltik to snad ne!

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 19:53

Syn me začal oslovovat paňmámo. Já mu to spočítám, až bude chtít v 15 večer ven.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 19:55

Lamicka To je roztomilý, pacholek jeden!

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:00

baltik Já teda silně pochybuju, že by na prvním stupni nezvládly obojí. 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:04

Garfie taky jsem to zaslechla. Nejvetsi problem pry bude, ze nezvladnou ucit deti ve tride a deti online, ze jsou to 2 pripravy. Takze ty skupiny ve skole budou fungovat spis jako druzina. Doufam, ze to tak nebude... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:04

Garfie Já to taky slyšela a četla. Snad záleží, jak si to kde zorganizují, ale je to ve hře. Že ta prezenční výuka bude spíš nadstavba, základem zůstane pořád ta na dálku.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:05

Pinot Noir hezky park 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:19

Lamicka Sweet Potato Ono možná i záleží na tom, kolik těch dětí nastoupí....jako já jsem si téměř 100% jistá, že u nás to tak-aspoň u toho mladšího-nebude. Je ve druhé třídě, paní učitelka už psala, že se těší na květen, až děti uvidí a její přípravy spočívají v tom, že večer napíše, co mají děti druhý den udělat. :-) Jako je k dispozici, ale fakt není co s ní řešit. Jinak teda na její obranu, má doma dvě malé děti, obě autisty, myslím, že toho má až nad hlavu a opravdu by nebyla schopná učit nějak online nebo tak. U starší už by to možná mohl být trochu problém, uvidíme. Kdyby měly učit družinářky, to bych si ji skoro raději nechala doma :-) 

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:27

Garfie U nas je ted online vyuka intenzivni, kazdy den jeden predmet, takze se trochu obavam, ze to tak muze zustat. Asi hodne zalezi na poctu zaku, co vim, tak u nas zajem bude, ale zase jestli je pak maji rozdelit do malych skupinek, tak si neumim predstavit, jak by ta vyuka probihala... to jsem si rikala taky, ze jestli to ma byt jen druzina, tak si je do prazdnin necham doma.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:30

Lamicka Jenomže zase ta absence kamarádů je silný argument....je to těžké. Já myslím, že se to bude dát nějak vychytat, aby učily ve škole stěžejní předměty, zbytek dne online a nějaké ty výtvarky a tak by zastaly družinářky (stejně na to mají vesměs lepší kvalifikaci :-)).

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:33

Lamicka tak jestli ma dítko chodit na šest hodin do školy a pak se s ním budu doma další 2-3 hodiny učit tak děkuji pěkně.

Dnes jsem nebyla doma a učila se s ní starší. Ale ta potřebuje řešit svoje věci. 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:40

Pinot Noir Teda to je nádhera! Já jsem teď zdravotně indisponovana, ale třeba toho vyuziju později. Ty cestičky

A dítě chodí do skolky od dneska. Už jsem to psala jinde, podle vyjádření hygieny prý v prostorách skolky děti roušku mít nemusí, na ven děti 2+ ano, prosili rodiče, ať dávají rousek hodně, ze jim je často mění.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 21. dubna 2020 20:40

Garfie continuity Musime doufat, ze to nejak vymysli. Nevite, zda si to bude resit kazda skola sama?