Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. května 2024 17:26

Pinot Noir V kterym mesici se Viktor narodil? Dvojcata jsou srpnova, takze jim chci dat urcite odklad, malej ho urcite potrebovat bude, ale mam obavy, ze u mrnavky budu muset odklad dost ukecavat.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 17:38

Vari jedna známá měla dvojčata holčičku v první třídě, kluka v nulté na stejné škole

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:03

Evaeva jj, je mi jasny, ze to je kus od kusu. To jsem si tu jen tak zapremyslela nahlas. Ale teda to byli kluci sikovni, ze uz tak mali vydrzeli tak dlouho. Nasemu mladsimu bude vlastne tou dobou uz skoro pet, ale on je v necem porad takove miminko, s detmi sveho veku se neda moc srovnavat. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:04

Potrefenáhusa dekuji!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:09

Vari pokud se nic nezmění, je to na tobě. V těch poradnách můžou akorát něco doporučit. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 18:10

Gatita no hele měli jsme lóži, druhou půlku trávil mladší v těch třech letech na zemi pode mnou, ale v té lóži to nevadí Starší je hodně soustředěný, letos druhým rokem chodí na koncerty klasické hudby pro děti, které moc nebaví ani mně, a baví ho to. Sice se u toho pořád vrtí, ale chodit tam chce.

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:18

continuity No, ono je to tak, že ti nemůžou odklad nakázat, ale pokud odklad chceš, tak momentálně potřebuješ dvě doporučení (my měli z pedagogické poradny a od logopeda), aby ho dítěti dali.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:23

Gatita je, na co jdete na Vánoce? 

Offline Pinot Noir
Avatar
24602 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:42

Vari na konci června, taky bych o odkladu uvažovala i v případě mnohem lehčích problémů, ti letní kluci jsou na hraně...

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:51

Malenge Chystame se na Kouzelnou Rybovku. Myslim, ze RoSa tu chvalila Matousovy pasije, tak me to zaujalo. Bude to urcite krasne, obzvlast v tom kostele, ale kostelni termin se nam moc nehodi. Starsi to samozrejme ustoji, i kdyby se mu to nelibilo, ale s tim mensim by to mohl byt pekny stres.

dej vedet, jestli pujdete, treba se tam uvidime:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 18:56

Gatita díky za tip! Ne, že bysme těch vánočních kulturních akcí měli málo, ale prozkoumám to 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 19:01

Gatita vypadá to krásně, ale mám obavu, aby na to bylo dobře vidět. Obecní dům i ten kostel nemají zvedané řady (aspoň obecňák určitě)

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:02

Evaeva no prave, v druhe pulce adventu je to strasne nabite, miliony besidek, divadel, do toho jsme porad nemocni. Nejradsi bych sla treba v rijnu v klidu, ale to tech vanocnich koncertu moc neni:)) 

Mas pravdu, neni to moc baby friendly. Taky me to napadlo, ze neuvidi a nebude vedet, co se sebou. Prvni radu uz jsme nechytli. Z balkonu apod. si nevybavuju, jestli by dite videlo. Kdyz to bude uspech, vezmu ho tam az bude vetsi. A navic my jsme porad nemocni, takze nam bude polovicni pocet listku nejspis bohate stacit...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 19:05

Gatita já bych to zase uvítala třeba okolo tří králů. V prosinci má jeden víkend vánoční vystoupení ségra se souborem a pak chodíme na tu Choreu. Tohle je teda pro nás i v blbé časy, tak nic, vypadá to fakt pěkně 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:08

Evaeva Sestrenky sly do prvni tridy taky kazda jinak, jedna mela odklad a druha ne, ale to ja uplne nechci.

DruI No prave, mala je sikovna, mluvi moc hezky, krasne kresli, zacina psat, vydrzi u toho v klidu sedet. Ale je na konci srpna, je malicka, vsude by byl nejmladsi a nejmensi. A ja je ani nechci rozdelovat. Kdyby se narodili aspon trochu blíž k terminu, byli by na podzim a bylo by to bez problemu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 19:17

Vari ten srpnový termín je určitě na zvážení. Ale ségra je červencová, nejmenší ve třídě, takové tintě, ale mít odklad za rok se ve škole hrozně nudí Jseš si jistá, že je dají spolu do třídy?

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:23

Gatita já byla na Velikonoce na těch Formanovejch Janových pašijích, v kostele - a žádný lóže tam nejsou, jen židle

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:37

Vari A tak zase nebude se malá ve školce nudit? Abys jí pro změnu odkladem neuškodila. Já bych s nimi zašla do poradny a nechala si doporučit od odborníka. A celkem si myslím, že když o to budeš stát, tak někoho, kdo ti doporučení k odkladu napíše, najdeš.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 19:47

RoSa já mluvila o jiném představení.

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:51

Evaeva DruI V srpnu jim budou teprve ctyri, tak zatim casu dost. Ale jsou na sebe hrozne fixovani, to rozdeleni si moc predstavit nedovedu. Plus u nas je obrovskej pretlak prvnacku a losuje se, s odkladem by meli hned vetsi sanci na prijeti.