Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 12:01

continuity 

No, pochybuju že by někoho zvlášť zajímal přehled drzostí toho zmetka, ehm tedy milovanýho syna, a neutuchající chvála dokonalé snachy

Mutziputzi Garfie 

I tak možno! Ale jestli si jde, když za mnou zapadnou dveře, nakonec strčit prst do krku a zbytky putujou do kanálu - to už mi může bejt fuk. Hele co oči nevidí... I když nevim, páč zmíněnej zmetek aka její drahý manžel trpí smutným nedostatkem respektu k hlavě rodiny (to jest ke mně!) a nijak se tím netají, takže se nemusí obávat nějakýho rozkolu... zmetek by se k ní radostně přidal!

Karja 

To já chci, aby po mně něco chtěli Neumim vařit v malým, ani by mě to nebavilo - takovýho crcání s dvěma porcema, kdo by se s tím páral... beru prádelňák a jdu na to!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 12:11

Mohučanka potľapkávam. Môj muž zasa naučil dcéru na rozprávky (má rok a štvrť) na počítači. On má totiž dva monitory a keď potreboval pracovať na počítači (nič urgentné, v podstate si sám pre seba čosi tvorí, nie je to do práce) a malá chcela byť s ním a otravovala ho, tak si ju posadil na kolená a pustil jej rozprávku na druhom monitore, aby mal od nej pokoj.

No a on je na PN, čiže visí na počítači od rána do večera, a dcéra už je tak naučená na tie rozprávky, že mu sedí na kolenách a pozerá ich niekoľko hodín denne (keď sa to tak nazbiera počas celého dňa) aj napriek mojím výrazným protestom. Dnes sme sa kvôli tomu aj pohádali. Samozrejme sa ju snažím čo najviac brať preč, aby tu nebola, ale stačí, že idem vyložiť umývačku, a ona už pozerá a keď ju chcem od toho odtrhnúť, chytí strašný záchvat. 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 13:10

barbucha hele, kdybys nemela na ten pradelnak odbyt, ja se toho rada ujmu! A mne chutna skoro vsechno, co nemusim varit, moje chvala by byla uprimna!

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 13:11

Mohučanka Příště mu řekni, ať ji vezme na hřiště, že si potřebuješ trochu odpočinout!!! 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 13:18

Garfie když já jsem taková naivka, co vždycky mluví pravdu, ani v pubertě jsem rodičům nelhala

711990 vrátili se a byl zas normální, tak asi nějaké skvrny na slunci...

betsey jo, tuhle jsem měla nutný pracovní skype a neměla jsem hlídání, tak jsem dceři pustila krtka, to byl ale klid...Nechci ale, aby z toho byl zvyk. Dcera je taky o rok a čtvrt starší, tak s ní lze nějak mluvit...teď je to tedy taky horší, takový hysteráky...

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 13:48

Mohučanka no jasné, raz za čas nepoviem, ale u nás je to momentálne každý deň aj dve hodiny. Teraz muž odišiel naštvaný a povedal, že sa vráti až večer, tak aspoň na dnešok už má dcéra s rozprávkami utrum. Ale ráno samozrejme stihla toho celkom dosť, kým som bola v obchode

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 14:50

betsey chápu, pokud to nebylo jasné, tak já souhlasím s tebou! U nás se tedy minimálně stříhání nehtů bez toho Krtka neobejde, ale jinak by měla dcera nehty jak takoví ti Indové, kteří si na tom založili živnost

Offline letfenixa
Avatar
7988 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 14:52

Mohučanka A co škôlka?

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:17

Dnes jsem ss pustila do nekonecne cinnosti - trideni obleceni....jako kdybych to mela spocitat na metry krychlove, tak jsou toho mraky....takze se mi skutecne po celem byte vali obleceni a krabice a pytle s pracovnimi nazvy jako - bude na jare, 0-2, 2+, zimni bundy, k darovani atp. a nejlepsi jsou ,,divnoveci,,. V divnovecech jsou veci, co jsou k nicemu, ale mohly by se hodit, ze jo kuprikladu princeznovske saty, kostym skritka, UV oblecek..... Zjistila jsem, ze nejvetsi problem je stridani rocnich dob, to kdyby nebylo, je vsechno mnohem jednodussi!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:18

letfenixa No...Zavedu ji do třídy a pak se snažím odejít. Tak to dcera řve (ne pláče, ale řve), ale řekla bych, že je spíš vzteklá, že není po jejím (= chce, abych tam byla s ní) než nešťastná. Dle tvrzení učitelek se pak uklidnila a dopolední "kroužek" pozorovala, svačinu snědla, na hřišti opět pozorovala a oběd snědla. Když jsem ji vyzvedávala, tak mi pokaždé řekla "zejtra zase". Ale ráno jí musí paní učitelka podržet, abych mohla odejít

Změnilo se jí chování doma, z netýkavky je najednou mazlík. 

No a já jsem trochu nešťastná, protože mám pocit, že dávám přednost práci před dítětem, ale se zahraničními partnery už to začíná být neúnosné - říkat jim, že nemůžu udělat tohle nebo tamto, protože jsem na mateřské, ale dítěti jsou skoro tři. Navíc mi přišlo, že dcera už se doma nudila a já prudila. Takhle si dopoledne popracuju a odpoledne mám chuť a sílu s ní blbnout.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:21

Karja na to už máme službu ve městě

https://www.ebuu.cz/

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:36

Mohučanka to se snad ustali. podle toho, co pises, mate naslapnuto k bezproblemove skolkove dochazce.ja teda byla nejake poradne prace schopna az tehdy, kdyz se syn v jeslich uplne adaptoval a chodil tam pravidelne a ne jen na 3 hodiny denne, to jsem si stihla maximalne tak rozklikat maily a vystresovat se, ze to nestihnu zpracovat;)

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:44

Mutziputzi jako napad je to sympaticky, ale furt mi vychazi jednodussi si ten hadr koupit v nejblizsim obchode, cenove to taky vyjde asi podobne (co jsem letmo rozklikla oblecky pro mimina). A hlavne jsem tam nenasla zalozku, jak se zbavit vlastnich veci, ja bych pujcovala i zadarmo, hlavne abych to nemela doma;)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:47

Gatita cenově jo, Greta by rozdíl viděla

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:51

Karja to me ted ceka, kamaradka mi ted cpe zpatky plne auto veci na mimino, co jsem ji pred nejakou dobou prenechala. Jako jsem rada, ze to nebudu muset kupovat znova, ale ulozne prostory se mezitim zaplnily hromadou dalsich synovych veci, jen to zatim hazu bez ladu skladu do jeho skrine.ale ta predstava, ze snad brzy povedu dva aktualni detske satniky, jeden sklad veci po starsim pro mladsiho, a casem jednu hromadu definitivne vyrazenych veci po mladsim (ktere nebudu mit komu nacpat)...uf.

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 15:56

Mutziputzi ja ten rozdil chapu, ale cas je taky komodita, tak uz nejsem takovy nadsenec, jako kdyz jsem pred prvni materskou ekologicky shanela kazdou blbost z druhe ruky. 

Ale nekdy do toho obchodu dojedu i mhd, nebo dokonce pesky

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 16:02

Mutziputzi Na to jsem se jednou divala, protoze me zauj clanek s majitelkou. A prijde mi to na nic z vice duvodu, jako napad myslenka dobra, ale je to takovy nedodelany. A ciste prakticky konci velikosti 80,coz je jedna krabice, zadny ulehceni myho problemu.

Gatita Ja uz ty ,,veci k darovani,, cpu normalne do charitativbiho kontejneru, ono se to nezda, ale uz po dvou kolech (nekdy I po.jednom) zacinaji byt nektere typy obleceni dost jete a budouci zbouchnute kamaradky urcite budou chtit vsechno hezke, nove, to se vyplati jen nechavat ty drazsi kvalitnejsi veci, zimni a tak.

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 16:06

Karja ja jsem toho uz i dost vyhazela, ale i tak...Na to trideni se netesim, ceka me to uz za mesic.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 16:06

Mutziputzi Greta by cumela, kolik kol ja jedu:-D! On malokdo jede jedno kolo a neznicene vyhodi,pochybuju. 

Gatita Jinak na to zbaveni se veci jsem v mistnim lokalnim bazarku a obcas neco vyfotim a nabidnu zdarma. Nekdy je to vtipny, co a za jaky ceny se tam snazi lidi jeste prodat....

Offline Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 10. listopadu 2019 16:38

Karja Ja som veci po prvom posunula kamaratke, ta mi to vratila, takze jedu uz tretie kolo, niektore veci co mam md sestry uz aj piate-sieste (ale to su presne tie drahie a funkcne veci). Takze vacsina veci je uz jeta, tak to nemam velmi komu posunut, presne by sa dalo v lokalnom bazari plus darovat ale hrozne sa mi to nechce triedit! Asi to darujem rovno ako cely balik, len to tu zavadza.