Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline notna
Avatar
6520 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:18

711990 Mutziputzi Černé Bugaboo měla kamarádka a bylo stále stejné. Měla tu základní verzi. My měli že stejného materiálu kombinaci tmavě modré a modré a taky byla ta barva stále stejná.

Na prvním pohled se mi Bugaboo taky nelíbilo, ale tehdy jsem variabilnější kočár nenašla. Raději jsem si na vzhled zvykla /líbil se mi pak už hodně/ než řešit, že někde neprojedu, sama ho neuzvednu, v autě zabere většinu kufru apod. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:20
Reakce na Pinot Noir:

Mrakoplas Jo, probudí se pokaždé v jinou dobu, ale vzhledem k tomu, že to je v intervalu 19:00 - 7:00 jen jedenkrát, ráda mu to odpustím

​Tak to mozem len zavidiet. Nas sa uz po prvom prebudeni budi kazde kazde dve az tri hodiny, takze raz som hore len jeden krat, inokedy aj tri

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:27

brrr to je jedno, dyt d tim bude jezdit ta fllipinka

Online luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:42
Reakce na Karja:

Pinot Noir To tady bylo už na x stránkách, já jejich oblibu taky nechápu, jako pádný argument mi přišlo nějaké to skládání na minimum...ale stejně jsem nechápala, že s tím chodí půlka Prahy, ale když se jim to líbí, aspoň nemusí nic řešit:-)

​No, my neměli před lety moc na výběr, bugaboo (cameleon) je totiž malej a lehkej. Změřili jsme doma výtah a zjistili, že z celýho obchodu s kočáry se tam vejdou jenom dva a ten druhej byl asi o 5 kilo těžší - musela jsem k tomu výtahu zdolat ještě 20 schodů a lehkej kočár se dá naklonit a po schodech vytáhnout/zdrncat. Taky má dost velkou korbičku, náš malej obřík by se v zimě do menší nevešel. Nakonec jsme s ním byli velmi spokojeni, lehce se složí do auta, do letadla v pohodě, snadno se s ním pohybuje - přední otočná kolečka, dá se s ním jezdit v terénu - otočí se velkejma kolama napřed,... A stačí jeden kočár.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:46

Pinot Noir 711990 presne to sme si dnes večer vraveli s mužom...že či ešte niekedy budeme mať "normálny" život. Muž si zafilozofoval, že už nikdy :D 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:55

A inak som pevne rozhodnutá, že druhé dieťa nechcem, dokiaľ toto aspoň pol roka nebude spať vkuse celú noc. Neviem či spí veľa cez deň alebo má nočné mory alebojednoducho nespí len tak, ale ako ten poslednú dobu nadránom reve v postieľke...Dnes si strihol hysterak aj na mne, už sa mi ho nepoarilo uložiť, sme hore od 4:45 a s mužom sme spali cez deň na striedačku . To sa len sťažujem, rady tu nepomôžu, sama netuším prečo nespí (ani múdra kniha mi nepomohla).

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 20. října 2019 20:56

DrowRanger

Já jsem si jistá, že už nikdy. Vzhledem k tomu, že až se děti osamostatní, budu už vyhlížet důchod (snad), žádný zázraky už nečekám. Ale bude mi stačit, když mi ty děti budou dělat radost. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:01

Pinot Noir Je to praktictejsi, protoze to z kocarku muzes dat na zada, kdyz se pak presouvas od kocarku, plus delsi vylety. Uz ted s jednou vetsi se do te prebalovaci tasky nemuzu sbalit.

Mutziputzi Dobry, ale neprakticky, chci to na zada a hodne kapsickama.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:01

DrowRanger 

Syn měl období, kdy se taky budil takhle brzy. Dostal mlíko, ale už  neusnul. Měla jsem u postele krabici s pár hračkama. Byl s námi v posteli a ty hračky jsem mu podávala a jedním okem spala. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:03

Karja 

Schvaluji ti volbu, jak mám na skejtu syna, přebalovací taška už se nevejde, to tě možná taky čeká.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:07

Mutziputzi Tyhle Pinkie vypadaj naživo děsně aušusově.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:10

Mutziputzi Bugaboo jsou nejlepší, kdybych plánovala třetí dítě, tak bych vůbec neváhala a koupila zas chameleon. A klidně i z druhé ruky, protože jsou fakt kvalitní. Neuveřitelně variabilni kočár- dá se přehodit rukojeť, otočit korba (třeba když děcku svítí do očí), ja měla i na vyměnu větší kolečka místo těch malých (super do sněhu), naklopit stříška. Brzda na rukojeti byla praktická, velkej koš. Navic super rozměry (a skladani!) a váha. Výšky bych se nebála, ja jsem sice malá (164), ale i vyšší kamarádky byly spokojené. 

Potahy se dají měnit podle nálady (a nemusí se jen origo). Akorát 711990 žlutou fakt ne! Možná na zimu, ale v létě pořád oblepená muškama, láká to hmyz, letela z domu...

Online dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:17

Já mám hlubokou korbu klasickou houpací, nějak jsem těm s podvozkem na kombinaci nepřišla na chuť. A Cameleon je fakt srandovně nízký, to by u muže neprošlo, že by se musel tak moc sklánět z těch svých oblačných výšin. 

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:20

dynda No vidis, to me vubec nenapadlo, ze se se skejtem uz nevejde.

dzizisketa chytra to zena, dvojkombinace jsou vetsinou na prd. Uz bych si taky koupila nejakou hlubokou a, sportak zvlast;-)

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:36

Camp_L jezis vidis to me nenapadlo!!! Vlastne mas pravdu, kamarad ma zlutou bundu a ted v lete byl.uplne obalenej muskama...

dzizisketa treba Fox neni tak nizkej. Sambo ma 1.9m a srandovne fakt nevypada. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 20. října 2019 21:49

dynda syn je už vo svojej izbe a popravde odmietam takéto psie kusy, to s ním už radšej budem hore buď ja alebo muž. On sa strašne rýchlo učí na blbosti, stavím sa, že by to dopadlo tak, že by sa budil v noci aby sa pohral .  Aj teraz je tento nočný plač podľa mňa výsledkom toho, že mu šli zuby a následne bolchorý, takže som ho hodne utišovala a nosila na rukách a on si na to zas zvykol. Blbé je, že aktuálne kvôli práci nemám šancu najbližšie 2 týždne pretrpieť 3 noci plné revu, kedy ho od toho budem odnaúčať. Ale tak či tak ide zmena času, už sa teím ako miesto o 4:45 budem vstávať o 3:45 :D Bože, pripadám si ako schyzofrenik, na jednej strane ma toto všetko štve, na druhej mi je už z toho smiešno...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:06

Nic smesnyho nevidim

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:42

Mutziputzi Takze kridla nebudou, fakt smutny!

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:43

Mutziputzi vzdyt je jak s kocarem pro panenky

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:05

Mutziputzi A tak kazdemu pride smiesne nieco ine. Mne sa tieto nizke kočíky s vysokym clovekom tiez zdaju usmevne ale kopec ludi sa mozno zas uchechtava na mne, tak co