Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 19. října 2019 23:40
Reakce na Karja:

Mel jste nekdo prosim kocarek s vloznou taskou? Vim, ze jsou toho plna emimina a mam neco procteno, ale tady tem radam verim nejak vic....Jde mi o to, zda to plne nahradi korbu, je to pekne tvrde nebo je to takova spis fuserina.

​Já nevim přesně co myslíš... měla jsem kočárek, kde se ten celej vršek - korba - dal vyndat, po stranách to mělo ucha a dalo se to tím pádem nosit jako taška (i s dítětem), tvrdý to bylo normálně jako klasická korba... využívala jsem to když jsem neměla výtah, vyškubla vršek, ten spodek s kolečkama prostě nechala dole a korbu s uchama vynesla i s harantem. Ale bylo to docela těžký teda. A hlavně je to třicet let I v autě jsem tak mimino vozila vzadu na sedadlech, prostě tam v tom leželo a spalo, když ještě nebyly povinný sedačky...

Offline Kokoska
Avatar
28395 příspěvků moje polička 20. října 2019 01:52

Gatita dočítám pozde (přišla jsem z hospody a nějak nemůžu usnout). Jestli ti to pomůže, dcera měla ohřívač na láhev s vodou, na noc v tom měla tu lahvicku nachystanou. Vedle takovou krabicku trojdilnou s odmerenymi davkami sunaru, vytahla se lahvicka, nasypal do ni sunar, cestou z kuchyne k diteti se to protrepalo a bylo. Pouzivala jsem to i ja, kdyz jsem hlidala a krmila, abych nemusela ohrivat vodu pred krmenim, tak jsm to mela pripravene. Ted se ty sunary rozpusti okamzite, kdysi to dalo dost prace rozmichat, aby v tom nebyly hrudky.

Online Pinot Noir
Avatar
24593 příspěvků moje polička 20. října 2019 02:28

Gatita Na nic rychlejšího než na horkou vodu v termosce a studenou v jiné lahvičce, rychlé smíchání a nasypání mlíka z té trojdílné krabičky, jak píše Kokoska, jsem nepřišla. 

Online letfenixa
Avatar
8052 příspěvků moje polička 20. října 2019 02:44

Gatita U nas nas ohrievali vodu do flasky v mikrovlnke uz v pôrodnici, tak som to zo začiatku prevzala, postupne som presla na termosky (na zaklade rád tu).

Offline Mohučanka
Avatar
6404 příspěvků moje polička 20. října 2019 07:41

Pinot Noir jo, já jsem měla u postele dokonce jen jednu termosku, do které jsem večer nalila vodu potřebné teploty. Plus to předem odměřené mlíko. 

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 20. října 2019 07:51

JankaM Jo ja vim, co myslis, tim ze to nikdo z meho okoli nema jsem to na zivo nikdy nevidela, tak.jsem nad tim uplne prestala uvazovat;-)

Online Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 20. října 2019 07:54

Pinot Noir ja taky na nic lepsiho, nez popsala Kokoska , neprisla. Ehm, teda krome ohrivani nedopitku z predchoziho krmeni v mikrovlnce, jak mi ted po 4 letech priznal muz. Dite to prezilo, ale jsem rada, ze to delal tajne

Diky vsem za napady, vim, ze uz tu diskuze na tohle tema byla. Rikala jsem si tenkrat, ze to je prece vsechno jasne, zadna veda, ale jak se to blizi a ty vyhlidky na nocni šoprdání kolem mimina nabyvaji realnych obrysu, tak moje lenora bije na poplach.. 

Online Pinot Noir
Avatar
24593 příspěvků moje polička 20. října 2019 07:55

Mohučanka To by bylo ideální, ale náš se někdy vzbudí na jídlo o půl jedné a někdy třeba až o půl šesté, a to už se mi ta voda zdá málo teplá. Asi by to řešila lepší termoska ;) Ale už to nějak doklepeme s tímto systémem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. října 2019 07:56

Karja coby odbornik bych radila Buggaboo Donkey pro dva kusy zaroven a pro jedno je Bee jenom s taskou, jakypak s tim strachy ne?

Offline Mrakoplas
Avatar
8847 příspěvků moje polička 20. října 2019 09:06

Pinot Noir No ja som myslela, ze len ten nas je v noci takyto rozhodeny. Tiez sa kazdu noc zobudi inak, raz o pol 1, raz o 4. Vobec to nie som schopná pobrat, starsi syn sa budil ako hodinky a stale si intervaly predlzoval. Sice aj mladsi to tak mal ale len prve dva-tri mesiace a potom sa to cele pokazilo

Offline 711990
Avatar
17173 příspěvků moje polička 20. října 2019 09:48

Mutziputzi uz mas vybranou barvu?:D

Online Pinot Noir
Avatar
24593 příspěvků moje polička 20. října 2019 09:54

Mrakoplas Jo, probudí se pokaždé v jinou dobu, ale vzhledem k tomu, že to je v intervalu 19:00 - 7:00 jen jedenkrát, ráda mu to odpustím

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. října 2019 10:15

711990 Ja si to stale odmitam pripustit, jak to rici - euforie se zatim nedostavila

Offline Lamicka
Avatar
13376 příspěvků moje polička 20. října 2019 10:47

Karja vloznou tasku jsme meli a spokojenost, je ale o dost mekci. Mne to vyhovovalo, tvrdou korbu jsem nechtela, nejak se mi korby nelibi a hlavne se mi taska lip nosila po schodech. Deti vypadaly spokojene, na jare jsem to stejne vzdy prestavela na sportak. 

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 20. října 2019 10:50

Mutziputzi Bugaboo je vedle sebe tusim, to se mi nehodi, plus jsem ten kocarek I videla nazivo a prisel mi ten duo na nejaky minideti. Na barvu jsem taky taky zvedava,co vyberes...;-)

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 20. října 2019 10:51

Lamicka Jojo, diky, hlavne jde o zimu a to moc v kocaru nepolezi a jestli bude jako dcera, tak to uz stejne moc nepolezi;-)

Offline 711990
Avatar
17173 příspěvků moje polička 20. října 2019 10:56

Mutziputzi neboj, taky sem si to jeste nepripustila:D a to mi to dite jeci v postylce:)

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 20. října 2019 11:02

Dneska vzal muj tata dceru 16m na trikilometrovy okruh na vychazku. Kocarek nechtel, prej s nim neumi a je na nej velka:-D Tak jsem zvedava, jestli nekdy dorazej... 

Offline Kokoska
Avatar
28395 příspěvků moje polička 20. října 2019 11:04

Mutziputzi tomu rozumím. Já jsem dítě fakt chtěla, přesto moje první pocity byly No nazdar, co jsme to provedli, co teď s tím... euforie se nekonala, těhotenství mě  celkem otravovalo, i když jsem žádné problémy neměla. Nějaká hrdost na břicho, neexistovalo. Navíc jsem chtěla holku a narodil se kluk, prvnich 6 týdnů byla noční můra, ale pak už jsem si to celkem užívala. Bude to dobrý!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. října 2019 11:21

711990 som rada, že nie som sama, čo má pocit nereálnosti, že je matka a má dieťa. A to ja s tým žijem už cez rok :-)