Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:06

continuity 

Mně to tak nepřijde, takový normální.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:16
Reakce na Mutziputzi:

Nic smesnyho nevidim

​Protože chlap s kočárkem je vždycky sexy

Offline Kokoska
Avatar
28258 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:27

Děti a normální život? Ale jo, dá se, mám pocit, že tak od doby, kdy jsem už nemusela na rodičáky a řešit, co zas mají mít do školy a co prošvihli, jestli tam opravdu chodí a odmaturujou. Pak už to bylo na nich a když bylo dceři 22  a synovi 26, dokonce jsme se od nich odstěhovali. Takže žádný syndrom prázdného hnízda, sice mi to ze začátku přišlo divný, že nevím, jestli jsou doma a v pořádku a najedení... ale dost rychle mě to přešlo. Že jim to vyhovovalo maximálně, netřeba psát :D 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:43

barbucha Az na situacie ked ma ruzovy kocik s kriklavym kozusinkovym rukavnikom

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:55

U nas bude asi toto

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 21. října 2019 00:32
Reakce na Mrakoplas:

barbucha Az na situacie ked ma ruzovy kocik s kriklavym kozusinkovym rukavnikom

​No, otázka je, "čo si predstavujeme pod pojmom" rukávník.

S tímhle by mohl být problém

Online notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 21. října 2019 01:28

Mně u černých kočárků vadí, že se dost rozpalují na sluníčku. Kamarádky černý kočár býval v létě dost horký.

Online Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 21. října 2019 03:35

Mutziputzi Trochu směšný to je . A co teprve, když se tam každých pět kroků musí hrabat pro dudlík nebo spravit čepičku...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. října 2019 06:11
Reakce na Karja:

Mutziputzi Takze kridla nebudou, fakt smutny!

​Nez takovou saskarnu, taham nestastnika radsi v ruce hele

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 21. října 2019 06:52

Mutziputzi :-D Nerikej dvakrat, abys ho netahala na zadech:-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. října 2019 06:56

KarjaTen s kridlama to je jak rovnou si na celo napsat, ze jsem soupla, tam selhava i ma povestna tolerance k pocinani druhych a hospodareni s jejich vlastnimi penezi.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 21. října 2019 07:13

Mutziputzi Tak ten s kridlama je urceny pro specifickou klientelu. Jinak cybex ma moc hezky a kvalitni kocarky. Mne je taky sympaticky pribeh zakladatele firmy (Cecha) Martina Pose.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. října 2019 07:26

crazydaisy Jo, mít ho modelově Gwen Stfani, nereknu ani popel, ale viděla jsem ho dvakrát a vždy s nevkusnou plastikovou nádherou v závěsu, v našich končinách se používá jako znak domnělého vysokého společenského statusu, do zrovna tohoto bych nerada byla řazená. Navíc já ráda minimalizmus a funkčnost, to mi u křídel nějak uniká. Jinak Cybex dobrý, ale ten Cameleon se mi prostě líbí víc, i funkčně propracovanější je dle mého. 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 21. října 2019 07:40

Mutziputzi Vzdyt to je dobre, ze mame kazdy jiny vkus a naroky . Snacha se rozhodovala prave mezi cybexem a bugaboo. Tak jsme byly ted o vikendu na vystavisti a tam si ( po nekolika hodinach) vybrala.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. října 2019 07:51

crazydaisy No na vystavu by me parem volu nedostali, jak jsem psala, zatim jsem ve fazi popirani, denni dotaz jestli jsem si vzala ty vitaminy, protoze nejsem nejmladsi, me pomerne spolehlive nasere

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 21. října 2019 08:00
Online notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 21. října 2019 08:01

crazydaisy Cybex priam má tu konstrukcí obšlehnutou od Bugaboo. To moc sympatický není.

Offline Kokoska
Avatar
28258 příspěvků moje polička 21. října 2019 08:38

Ach, jak jednoduchý byl život v roce 1982! Mohla jsem si vybrat, jestli tu vzhledem rakvičku na kolečkách od Liberty chci hnědou, zelenou, červenou nebo modrou a tím to skončilo. Chtěla jsem hnědou. Podle pověry mi bylo zakázáno koupit kočár dřív než se dítě narodí a než jsem přijela z porodnice, byl doma kočár zelenej. 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 21. října 2019 08:39

notna To si nemyslim. Kazdy z nich se i jinak sklada - cybex jednou rukou na bugaboo jsou potreba obe a i jine konstrukcni veci. Ted v sobotu jsem je vedle sebe videla a porovnavala docela dlouho a spolecneho jsem nic moc nevidela ( asi tak jako u ostatnich znacek)

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 21. října 2019 08:42

Mutziputzi já jsem ti tu před časem bugaboo haněla, že je to kočár tak do OC a musím vzit zpátečku. Nedávno jsem ho měla v ruce, nějaký novější a jede to samo i přes trávu a menší kořeny :)

Co mi ale přijde fakt blbý, je to sportovní raketový sedátko. Když chceš v tom sporťáku dát dítě spát, nemůže se pohodlně natáhnout, jenom se nakloní. Krom toho, že to musí být pěkně nepohodlný, je to prý strašně špatný pro páteř.

No ale třeba to nebudeš muset vůbec řešit. Moje dítě například v kočáře spalo naposled někdy v roce :-)))