Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 19:05

Já jsem kdysi potkala lidi,co měli dvojčata dvakrát za sebou s 1,5 letym odstupem... to mi přijde taky jako slusnej masakr

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 19:17

Já to teda asi trumfnu, mám známé, kteří měli z předchozích vztahů každý dvě děti ve vlastní péči. Chtěli mít i společné a místo jednoho se jim narodila trojčata. Přišlo mi to jako absolutní peklo a oni si za rok  pořídili ještě jedno...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 19:50

999 Pokud dobře počítám, osmi dětmi vysoce překročili Babišův plán 2,1 dítěte na ženu. Napadá mě, že v tomto případě asi byly do péče o nově narozené sourozence notně zapojeny i starší děti.

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 20:04

Hanka H Vůbec jsem neměla odvahu se zeptat, jak to tam funguje :-).

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 20:11

999 Já bych asi neměla ani odvahu tam jít na návštěvu. Tohle už je nebezpečná smečka.

Offline letfenixa
Avatar
7976 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 01:59

K nam teraz do 1.triedy nastupuju trojcata :)

A sledujem "Obklopeni dcerami", k dcere sa im narodili pätorčatá!

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 09:06

Jeden cas jsem sledovala na IG Misu Salak, manzelku hokejisty Salaka, maji 4 deti. Vcera jsem ji potkala na Mustku, kolem ni kupa deti ruzneho veku. Uplna skolka. Hrozne ji to sluselo a vypadala, ze je v desne pohode, zatimco ja byla z tech nasich dvou od rana na prasky... Na IG mela fotku z Letne, ze ma na par dni 7 deti. Uplne jako moje kamaradka, ktera ma 3 svoje, dalsi 3 hlida segram a dalsi 2 si bere od sousedu. 

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 09:16

Lamicka Já ji mám na IG taky a moc se mi ta její rodina líbí. Plus Salák k tomu jako bonus :-). Ona by se prý nebránila dalšímu dítěti...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 09:17

Syn spal celú noc a s mužom si nie sme istí prečo . Ja som zaspala niekedy po druhej, lebo som čakala, kedy sa zobudí

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 09:44

999 jj, vypadaji spokojene a v pohode. I vcera v metru tak pusobila. 

Offline Malenge
Avatar
4263 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 10:44

DrowRanger a ani nebudete, je potřeba si to pamatovat a s láskou vzpomínat. Za 3,5 roku se nám to taky povedlo, tak 5-7x

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 12:21

DrowRanger a prespal celu noc resp s minimalnym budenim? ak ano tak riesenie je jasne

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 12:23

mne sa syn zobudi v noci a pride ku mne do postele a sice otravuje a cestuje po posteli ale v konecnom dosledku vstava rano tak 7-8.00 oproti 5.30-6.00. takze ho u seba nechavam s vidinou vyspatia a nejak tusim ze si tymto konanim zarabam na neskorsi problem

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 12:41

eless prespal kompletne celú noc, vôbec sa nebudil, raz trochu plakal zo spania, ale kým som prišla k dverám jeho zby, tak už znovu spal. A aké riešenie to teda je? :D 

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 14:45
Reakce na eless:

mne sa syn zobudi v noci a pride ku mne do postele a sice otravuje a cestuje po posteli ale v konecnom dosledku vstava rano tak 7-8.00 oproti 5.30-6.00. takze ho u seba nechavam s vidinou vyspatia a nejak tusim ze si tymto konanim zarabam na neskorsi problem

​nemyslím, nám děti spaly v podstatě dost dobře, ale v noci/nad ránem v různých obdobích chodily a zase přestaly... Jinak když třeba přišel už hodně brzo, tak jsme ho zase přenesli. Nejhorší bylo, když jednu chvíli chodili postuoně dva, to už jsme se na naši matraci 155 cm dost blbě vešli a sambo to většinou nevydržel a šel spát k někomu z nich do postele :-)

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 17:17

Prosim vas, ja vim, ze bych se mela zeptat spis doktorky, ale tady jsou same zkusene matky: mela jste nektera v tehotenstvi problem pribrat?

jde mi o to, ze kdyz jsem cekala syna, nenabrala jsem snad ani 5 kg. Zadnou dietu jsem nedrzela, jedla jsem normalne, nemam zadna omezeni a vegetarian nejsem. Dokonce i vitaminy jsem cast tehotenstvi brala, pestry jidelnicek se taky +/- konal.nevolnosti nebyly.

Syn se narodil podmerecny a ja se taky necitila extra zdrave. Ted jsem skoro v pulce tehotenstvi a vypada to, ze se scenar opakuje. Jestli jsem tenkrat udelala nejakou chybu, tak bych se ji ted rada vyhnula. Jsem teda asi spis drobna, 20 kilasu navic by moje kostra nejspis neunesla, ale nepribrat skoro nic mi teda taky neprijde ok.  Se priste zeptam doktorky, aby rec nestala.Nebo resily byste to nejak? 

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 17:47

Gatita řešila bych to asi, to si zhuntuješ tělo, řekla bych. Nebo alespoň doktor řekne, že je to ok...

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 17:55

Gatita Nevim nakolik zavisi tvoje nabrani na vaze dite, na to bych se zeptala doktorky. Ja nabrala tak 6-7, dite melo 3,7 a byla jsem furt nemocna v tehotenstvi a taky jsem spis (byla) drobna... No zeptej se, ja ale myslim, ze ti nic neporadi. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:15

VeronikK Karja

Urcite se zeptam, i kdyz asi tusim, co se dovim:) Jsem se musela smat vcera v samosce, koupila jsem si tam nejakej drahej jogurt, jmenoval se herkules a obal byl dyzajnovanej jako nejakej produkt pro kulturisty (kontrastni barvy , hranaty pismo, do toho velkym pismem neco o proteinech). Tak samozrejme to bylo jen neco jako skyr, ale hned jsem mela pocit, ze pro to dite neco delam!

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:20

Gatita No pokud fakt jist dostatecne a vsechno, tak vubec nemam tuseni, co by se s tebou vymyslelo....Prejidat se neni zdravy taky a nikam to nevede. Pak napis, co ti rekla, vazne me to zajima. Ja jsem po porodu jedla pangamin, ten nejak podpori chut k jidlu a nabirani nebo co, ale ty chut k jidlu asi mas...